TALASANJE

kojote

Elita
Poruka
18.634
STO SI BRE GADAN-KAZE MI ONA
STO SI BRE SMRADAN-I ONI KAZU
STO SI BRE SRCE ZAVEZ'O U CVOR
I MORNAR BI SE SA NJIM NAMUCIO

MA NISAM LJUDI-U CVOR SE ZAKLINJEM
CELIJA TAKVA-ZNAS ONA-PISAO NEKO

NE SPOMINJI BOGA NEVERNICE
SA DJAVOLOM TIKVE SADISH
PA POSLE
GADJAS PROLAZNIKE PO MRAKU

BACIO SAM PROSJAKU POSLEDNJU KINTU
I KRENUO DA ZAUZMEM-SUSEDU COSAK

NIKADA NISI VEROVAO U UGLOVE
PITAGORI SI PLJUVAO PO-HIPOTENUZI
A KATETE
TRAMPIO ZA CASICU VINJAKA

SETI SE U KOGA SI SE DO JUCE KLELA
TI-KLASO

SA USANA I DALJE FRAZE TI CURE
PAROLE IZBACUJES SAMO IZ BIRTIJA
IDEALI TI SA PROVALOM OBLAKA
NESTAJU U SLIVNIKU

STO SI SE BRE...
CIMNI JEDNU S NOGU
I BRISI POD JORGAN
SUTRA JE NOVI DAN

kojote :idea:
 
E stvarno, ne bih mnogo da vredjam coveka jer sam ovde nailazio na mnogo veca sranja, ali daj bre kako vas nije sramota da pisete pesme? Mnogo ste ocajni i iole pismeniji, nacitaniji i iskreniji covek ce vam to reci!!!!!
 
Ronik:
E stvarno, ne bih mnogo da vredjam coveka jer sam ovde nailazio na mnogo veca *, ali daj bre kako vas nije sramota da pisete pesme? Mnogo ste ocajni i iole pismeniji, nacitaniji i iskreniji covek ce vam to reci!!!!!
Talenat za poeziju nema veze sa pismenoscu. Kojote jeste vrlo pismen i obrazovan covek, to je jednostavno tako, a svako moze imati svoje misljenje o njegovoj pesmi. (meni se takodje ne dopada, ali svako ima pravo da pise sta hoce) Da li je ovo uopste njegovo? Kako god….
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Covece ocajan si... mene bi bilo sramota da ovako nesto pokazem drugima... ajde priznaj, kazi da li se sada osecas grozno... :)
:lol:
Pa, nemoj tako, Steffane, nezna je on biljcica, mozda ce se uvrediti i prestati da dolazi na forum, a kako cemo mi bez njega? :cry: :cry:

...botanicarka slatka!Uvrediti?Prestati?Nezna biljcica?Bebice,spavkaj lepo i ...okani se tog prevodjenja-mnogo je to naporan posao,nezna kraljice moja.Sva si mi nesto...Ipak,biologija jeste. :wink:
 
Ronik:
Snezna_kraljica:
Talenat za poeziju nema veze sa pismenoscu.
Tacno tako...
Zato i knjizevni kriticari nemaju pojma da pisu pesme i romane, ali vrlo dobro znaju da odrede sta vredi, a sta je kic.

...nema mnogo veze sa realizmom.Realizam nema pojma sta su to pesme a sta romani.Vrlo dobro nema mnogo veze sa znanjem i pismenoscu.Znanje nema veze sa talentom.Kriticari nemaju pojma sta kritikuju...
Sve ostalo jeste kic.
:idea:
 
Steffan:
Covece ocajan si... mene bi bilo sramota da ovako nesto pokazem drugima... ajde priznaj, kazi da li se sada osecas grozno... :)

...dobro je da postoje ljudi poput tebe koji jos uvek vode racuna o stidu.Bez srama si to i pokazao.
To priznajem.Zbog toga te srdacno pozdravljam.
:idea:
 
kojote:
Steffan:
Covece ocajan si... mene bi bilo sramota da ovako nesto pokazem drugima... ajde priznaj, kazi da li se sada osecas grozno... :)

...dobro je da postoje ljudi poput tebe koji jos uvek vode racuna o stidu.Bez srama si to i pokazao.
To priznajem.Zbog toga te srdacno pozdravljam.
:idea:

Moram priznati da bi mi bilo draze da si popizzdeo, ne toliko zbog mene koliko zbog tebe samog. Sigurno ti je jako tesko pada konstatno pretvaranje neke pristojnosti i nedodirljivosti, mislim toliko ulozenog truda da bi samo ispao cool na nekom glupavom forumu. Stvarno se saosecam sa tobom, nije tebi lako... :)
 
Steffan:
kojote:
Steffan:
Covece ocajan si... mene bi bilo sramota da ovako nesto pokazem drugima... ajde priznaj, kazi da li se sada osecas grozno... :)

...dobro je da postoje ljudi poput tebe koji jos uvek vode racuna o stidu.Bez srama si to i pokazao.
To priznajem.Zbog toga te srdacno pozdravljam.
:idea:

Moram priznati da bi mi bilo draze da si popizzdeo, ne toliko zbog mene koliko zbog tebe samog. Sigurno ti je jako tesko pada konstatno pretvaranje neke pristojnosti i nedodirljivosti, mislim toliko ulozenog truda da bi samo ispao cool na nekom glupavom forumu. Stvarno se saosecam sa tobom, nije tebi lako... :)
Iskreno, iskreno, nema sta... :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
kojote:
Steffan:
Covece ocajan si... mene bi bilo sramota da ovako nesto pokazem drugima... ajde priznaj, kazi da li se sada osecas grozno... :)

...dobro je da postoje ljudi poput tebe koji jos uvek vode racuna o stidu.Bez srama si to i pokazao.
To priznajem.Zbog toga te srdacno pozdravljam.
:idea:

Moram priznati da bi mi bilo draze da si popizzdeo, ne toliko zbog mene koliko zbog tebe samog. Sigurno ti je jako tesko pada konstatno pretvaranje neke pristojnosti i nedodirljivosti, mislim toliko ulozenog truda da bi samo ispao cool na nekom glupavom forumu. Stvarno se saosecam sa tobom, nije tebi lako... :)
Iskreno, iskreno, nema sta... :lol: :lol: :lol: :wink:

...iskreno moram priznati zbog tebe samog-jako mi i konstantno tesko pada i bez ulozenog truda,da budem "cool".Oseca i forum da osecas to ma koliko ti mislio glupavo o njemu.Nije mi bilo lako da ovo kazem,ali bilo je to zbog tebe samog...a pomilo i zbog moje Bebe Slatke koja ISKRENOST obozava-ISKRENUSA...
p.s.)...o MOJA BEBO SLATKA :wink:
:idea:
 
kojote:
...iskreno moram priznati zbog tebe samog-jako mi i konstantno tesko pada i bez ulozenog truda,da budem "cool".Oseca i forum da osecas to ma koliko ti mislio glupavo o njemu.Nije mi bilo lako da ovo kazem,ali bilo je to zbog tebe samog...a pomilo i zbog moje Bebe Slatke koja ISKRENOST obozava-ISKRENUSA...
p.s.)...o MOJA BEBO SLATKA :wink:
:idea:

Koja bljuvotina... covece da li bre citas ovo sto pises? Oseca i forum!?!?!? Sta to lupetas majke ti? Besmislenije i gluplje komentare nisam imao prilike da vidim u skorije vreme, stvarno si nesto posebno to ti priznajem... da se drogiras razumeo bih te, jer sam siguran da normalan um ne moze da stvori tako nesto... mogu samo da zamislim kakav je haos u tvojoj glavi... imam osecaj kao da pricam sa vanzemaljcem... cak mi je i zanimljivo na neki bizaran nacin... :)

Pozdravljam te u svakom slucaju, nisi ti tako los eto samo si malo caknut... :)
 
Kakva je to kraljica koja daje srce?
U srce se neko pusti ili ne. A nikom se ne daje. Šta bi on ili ona pa radili sa tuđim srcetom? Ima ono da stoji tamo di mu je mesto i da kucka onako kako valja. U svoje srce puštam samo one koji će da brinu o njemu, a ne da mi stoje kraj srca i postanu priraslice. One opterete srčku, pa ova presvisne.
I lepo ja ovim, mojim kažem da paze šta čine po pitanju srčanih stvari. Džaba, epidemija infrakta i dalje vlada u ovoj ravnici.
Je li, šta si se ti razmahala so tim tvojim žezlom? Još ćeš nekog i povrediti!
 

Back
Top