Kad jednom

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
Kad jednom brak pukne, sta mislite kolikse su sanse (ako ih uopste i ima) da se taj brak obnovi, i bude bolji? Vecina je misljenja, ipak, da kad jednom dodje do razvoda to je the end. Sta vi mislite iz vlastitih ili tudjih iskustava?
 
Pa ja sam takiii čoek da kad nešto pukne, završi se, uglavnom svojevoljno prekinem, zaista ne želim da mu se vraćam više ikada... e sad, ne znam koliko je to pametno.

Ali želim da verujem da je tako nešto moguće i da, ako njih dvoje žele, posle pauze gde su oboje počeli neke nove živote, mogu i da nastave treći, opet zajedno.

Ljudi su sposobni jako da se promene usled okolnosti. Naglasila bih okolnosti, jer svojevoljno to ipak malo kome polazi za rukom :(
 
.. A da li vam je mozhda palo na pamet da postoje NAMERNI razvodi ???
npr.
Chovek ima preduzetje ( il shta vetj ) koje se vodi na njegovu zhenu ( ovde tju staviri zhenu kao primer ) ... I sad to preduzetje se vodi na njeno ime , a dugovi na njegovo ... I sad mozhe da TAJ uzme kredit i stavi HIPOTEKU na njenu firmu ... I shta se onda deshava ... oni se FORMALNO razvedu , a i dalje zhive zajedno ...
tako da ... morate da navedete DA LI IMA NESHTO POSLE ONIH PRAVI RAZVODA ???
:D:D:D:D:D ... malo shale dobro dodje ... :D:D:D:D





( a mozhda sam ovde nekome i dao ideju :D:D:D:D:D:D:D )
 
Kad jednom brak pukne, sta mislite kolikse su sanse (ako ih uopste i ima) da se taj brak obnovi, i bude bolji? Vecina je misljenja, ipak, da kad jednom dodje do razvoda to je the end. Sta vi mislite iz vlastitih ili tudjih iskustava?

Мислим, шансе увек постоје, а сад у ком проценту - е, то је индивидуално.

Ја пробала и није ми успело.:roll:

(Што не значи да неком не може успети.)
 
ne poznajem ljude koji su pokusavali da ga obnove... cak i ne znam za takve primere (mislim neki se kao razdvoje na neko vreme, pa se posle vrate, ali nakon razvoda obnavljanje braka - za to ne znam).


p.s. milena dravic i dragan nikolic? :)
 
Sve je to individualno i najvise zavisi od samih ljudi i njihovih pogleda na sve to.Neko jednostavno veruje da kada jednom nesto pukne ne moze nikada vise da bude isto,neko opet zeli da krene ponovo iz pocetka,jer ima emocije prema bivsem/bivsoj ali nece iz principa.
U mom slucaju to misljenje ''da sarmu ne treba podgrevati...''nije bilo tacno jer moj muz i ja smo posle rastanka uspeli da nadjemo zajednicki jezik,a napomenucu da je rastanak sam po sebi bio izuzetno buran i mnoge probeleme je vukao sa sobom.Ali opet tako je bilo u nasem slucaju,i niko ne garantuje da ce to sada trajati.
Mislim da svako treba da dobro razmisli pre nego sto krene u takvu neku akciju....Bolje videti sta ti se vise isplati da li opet ulaziti u nesto iako postoji rizik(da po drugi put!)izadjes povredjena ili jednostavno ostaviti to za sobom preboleti i krenuti dalje.Za ova pitanja ne postoji odgovor,svako zna najbolje.....
 
Kad jednom brak pukne, sta mislite kolikse su sanse (ako ih uopste i ima) da se taj brak obnovi, i bude bolji? Vecina je misljenja, ipak, da kad jednom dodje do razvoda to je the end. Sta vi mislite iz vlastitih ili tudjih iskustava?

Moji roditelji su se razveli posle 4 meseca braka ... bili razdvojeni godinuipo dana i nakon toga se opet venčali. Imali su divan brak, ali su verovatno mnogo toga morali da promene da bi to toga došlo. Voleli su se i ispunjavali želje jedni drugima ... razumeli su se ... spavali zagrljeni ..... i to je divno bilo gledati

Moje mišljenje je da jednom kad pukne, puklo je .... ali, posmatrajući njih - očigledno je da ima presedana itekakvog.
 
Naravno da je moguce. I naravno da nije pravilo, nece u svakom ponovo sklopljenom braku doci do uspesnog remake-a. Pa ima ljudi koji shvate sta su imali tek kad to izgube, nekome malo kasno dodje iz zadnjice u glavu. Ali sigurno da je moguce.
 
Kad jednom brak pukne, sta mislite kolikse su sanse (ako ih uopste i ima) da se taj brak obnovi, i bude bolji? Vecina je misljenja, ipak, da kad jednom dodje do razvoda to je the end. Sta vi mislite iz vlastitih ili tudjih iskustava?
Zašto je pukao?
Mislim da je to najbitnije pitanje. Ako je pukao zbog nekih nesuglasica i mešanja drugih ljudi u brak, onda je moguće nastavljati dalje.
Ako je pukao zbog totalnog neslaganja, prevare, nedostatka poverenja onda je to teško.
 

Back
Top