Milijarde opet cekaju na granici

Infostud

Primećen član
Banovan
Poruka
562
Milijarde opet cekaju na granici :lol: :lol:

Đelić: Investitori čekaju izbore
11. mart 2008. | 12:58 | Izvor: Beta
Beograd -- Božidar Đelić izjavio da investitori koji su planirali da ulože milijardu evra u Srbiju čekaju rezulate parlamentarnih izbora.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=11&nav_category=418&nav_id=288674

-----------------

2000te su nam rekle demokrate da 6 milijardi dolara ceka na granici srbije i madjarske da udje u Srbiju ako pobede demokrate. Sta ste vi konkretno videli od toga?

Ja nista. Sve je to bila najobicnija sarena laza.

Sa istim lazima sa kojima su nas lagali 2000te lazu nas i danas ovi iz DS-a.

Drugo Tadic je obecao u kampanji za ove izbore 500.000 radnih mesta? Ima li sta od toga ili je i to jos jednu u nizu laznih obecanja Demokratske Stranke?

To pokazuje da je ovo najobicnija laz jos jedna u nizu demokratske stranke. Znaci svako ko se 2 dana bavio biznisom zna da svaki investitor se rukovodi iskljucivo motivom PROFITA a da ga za politiku savrseno boli ona stvar tj koja je stranka na vlasti u zemlji u kojoj on investira.

Dokaz za to je najbolji Kina. Tamo je na vlasti komunisticka partija, suvi komunizam ljudska prava i demokratija ne postoje a opet sve zemlje na svetu se ubise da tamo investiraju i otvaraju fabrike. Zasto to je jasno - zato sto je u Kini najjeftinija radna snaga na svetu i to donosi maksimalizaciju profitne margine.

A naivni ce i dalje da glasaju iste lopove i veruju da su milijarde tu na granici, samo sto nisu stigle...
 
Ovi iz DS-a su sasvim izgubili osećaj za realnost dešavanja,samosvesno i zrelo razmišljanje.Čini mi se da sada pucaju samo na kartu preživljavanja isto kao nedavno na izborima za predsednika,mada im se i taj manevarski prostor veoma brzo sužava.Toliko laži i toliko loših političkih i poslovnih poteza nismo imali nikada u istoriji kao sada i to sve od aktuelnih demoNkratskih samodržaca.
Jedva čekam da im vidim leđa i jedan domaćinski crveni karton.
 
Milijarde opet cekaju na granici :lol: :lol:

Đelić: Investitori čekaju izbore
11. mart 2008. | 12:58 | Izvor: Beta
Beograd -- Božidar Đelić izjavio da investitori koji su planirali da ulože milijardu evra u Srbiju čekaju rezulate parlamentarnih izbora.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=11&nav_category=418&nav_id=288674

-----------------

2000te su nam rekle demokrate da 6 milijardi dolara ceka na granici srbije i madjarske da udje u Srbiju ako pobede demokrate. Sta ste vi konkretno videli od toga?

Ja nista. Sve je to bila najobicnija sarena laza.

Sa istim lazima sa kojima su nas lagali 2000te lazu nas i danas ovi iz DS-a.

Drugo Tadic je obecao u kampanji za ove izbore 500.000 radnih mesta? Ima li sta od toga ili je i to jos jednu u nizu laznih obecanja Demokratske Stranke?

To pokazuje da je ovo najobicnija laz jos jedna u nizu demokratske stranke. Znaci svako ko se 2 dana bavio biznisom zna da svaki investitor se rukovodi iskljucivo motivom PROFITA a da ga za politiku savrseno boli ona stvar tj koja je stranka na vlasti u zemlji u kojoj on investira.

Dokaz za to je najbolji Kina. Tamo je na vlasti komunisticka partija, suvi komunizam ljudska prava i demokratija ne postoje a opet sve zemlje na svetu se ubise da tamo investiraju i otvaraju fabrike. Zasto to je jasno - zato sto je u Kini najjeftinija radna snaga na svetu i to donosi maksimalizaciju profitne margine.

A naivni ce i dalje da glasaju iste lopove i veruju da su milijarde tu na granici, samo sto nisu stigle...


Биће и так'их...:cool:

Него, да станемо у ред за границу...или шта ?:cool:

Миссим, јесте да је понављање мајка мудрости ал' није увек све што се довољно дуго лаже...прича, да постане истина...бар не за све.:wink:
 
A kamo milijarde od Dafine, Jezde i ostale piramidalne stednje, milijarde od zajma za preporod SRbije, milijarde od sverca nafte, cigareta, droge i belog roblja, kamo pare od aviona prodatih Grckoj pa mi ne mozemo da gasimo pozare, kamo 500.000 izbeglica, kamo hiperinflacija, kamo ratovi, a, jajare?
 
A kamo milijarde od Dafine, Jezde i ostale piramidalne stednje, milijarde od zajma za preporod SRbije, milijarde od sverca nafte, cigareta, droge i belog roblja, kamo pare od aviona prodatih Grckoj pa mi ne mozemo da gasimo pozare, kamo 500.000 izbeglica, kamo hiperinflacija, kamo ratovi, a, jajare?
Ja čuo da je te pare našao Batić,a Dinkić mu pomagao,na Kipru,kol'ko se sećam...jel' znaš ti nešto o tome,il' nam opet bacaš prašinu u oči?
 
A kamo milijarde od Dafine, Jezde i ostale piramidalne stednje, milijarde od zajma za preporod SRbije, milijarde od sverca nafte, cigareta, droge i belog roblja, kamo pare od aviona prodatih Grckoj pa mi ne mozemo da gasimo pozare, kamo 500.000 izbeglica, kamo hiperinflacija, kamo ratovi, a, jajare?


Ко јајаре..?:shock:

Ја не знам за све али можда Динкић нешто зна, ааа? Миссим, његова мама је радила код...или за Дафину.:oops:
 
Znam ja nesto o tome, ali nisu mogle da budu vracene.Jedno je uci u trag parama, a sasvim treca stvar je dokazati da su odnesene iz tvoje drzave i na koji nacin, preko kojih banaka i drugih institucija, kojih ljudi, u koje vreme, uci u trag transferima, obrtu sredstava, nalazenju odredista na kojima su obrtna sredstva zavrsila, i tek onda pokusati da dokazes da pare poticu iz tvoje zemlje, odnosno njenih institucija.Naravno, ako imas bilo kakve dokaze i tragove u tvojim institucijama, preko kojih mozes da udjes u napred pomenuti, jako tezak posao.
 
A kamo milijarde od Dafine, Jezde i ostale piramidalne stednje, milijarde od zajma za preporod SRbije, milijarde od sverca nafte, cigareta, droge i belog roblja, kamo pare od aviona prodatih Grckoj pa mi ne mozemo da gasimo pozare, kamo 500.000 izbeglica, kamo hiperinflacija, kamo ratovi, a, jajare?


Sve to da sabereš i pomnožiš sa 2 nemože da stane ni u mali Dinkićev džep,a da nepominjem još krdo krokodila gde je on samo mala beba.
 
Демократе и њихови милиони..ах......до сада би требали бити наааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааај богатија држава ЕУ да су испунили обећања...са све крајином и рс у нашим границама..
 
Dinkic, koliko se ja razumem u matematiku, nije sudogovoran za cetiri namerno izgubljena rata, 500.000 izbeglica, 150.000 mrtvih, i politicki i ekonomski i moralno unistenu zemlju.Ma kome ja pricam...

Naravno nije za to ali je krvi za još jedno 1.000.000 proteranih iz Srbije za zadnjih 8 godina,za totalno uništenu privredu koja neće moći da se godinama povrati iz mrtvih,za totalni pad Srbije kao nezavisne i suverene države,za desetine milijardi evra novih dugova....idt.
Ovako može da se nabraja satima ako ne i danima.
 

Back
Top