Milijarde opet cekaju na granici

Gde su?Ima ih u vidu novih autobusa, troeljbusa, tramvaja, renoviranih fasada, ulozene u obnovu infrastrukture...ali vi necete da vidite nista.
Ljudi voze dobre automobile, krshevi su nestali sa ulica.
Ljudi kupuju stanove na kredit.
Deca su dobila racunare na kredit.
Ne moze sve odmah, ljudi su srecni sto su poceli da zive bolje, i zato ih zabole za mitomanske price o Kosovu, i radikalna bagra ce grdno da se razocara na izborima.Sa njima je zavrseno.

A to sto je neko umro od bola, njegov problem.Eno ga i onaj sto je dobio 12000 evra otpremnine za radni staz, sve spisako na kupovinu stvari umesto da pocne privatni biznis, propio se, maltretirao porodicu i zavrsio u bolnici jer nije znao sta da radi bez posla.Kad je neko budala, budala je.Sto rece Nice, ''sto pada, treba gurnuti da bi brze palo''.
 
Gde su?Ima ih u vidu novih autobusa, troeljbusa, tramvaja, renoviranih fasada, ulozene u obnovu infrastrukture...ali vi necete da vidite nista.
Ljudi voze dobre automobile, krshevi su nestali sa ulica.
Ljudi kupuju stanove na kredit.
Deca su dobila racunare na kredit.
Ne moze sve odmah, ljudi su srecni sto su poceli da zive bolje, i zato ih zabole za mitomanske price o Kosovu, i radikalna bagra ce grdno da se razocara na izborima.Sa njima je zavrseno.

A to sto je neko umro od bola, njegov problem.Eno ga i onaj sto je dobio 12000 evra otpremnine za radni staz, sve spisako na kupovinu stvari umesto da pocne privatni biznis, propio se, maltretirao porodicu i zavrsio u bolnici jer nije znao sta da radi bez posla.Kad je neko budala, budala je.Sto rece Nice, ''sto pada, treba gurnuti da bi brze palo''.

Koje automobile voze ljudi sta pricas bre.
Pa,kako te nije sramota da pricas za otpreminu za ljude koji su radili preko 30 god. u firmi i na kraju mu zamazu oci sa lovom koju moze da potrosi za jedan da.
Gde,je tu penzija.
Ti,stvarno ne razmisljas.
Mene,bi bilo sramota.
Dinkic i Djelic su sve sami posteno odradili u zivotu.
Taj Dinkic nema decu pa ne moze racionalno ni da razmislja.
Djelic je krenuo stopama Francuske revolucije.
 
Gde su?Ima ih u vidu novih autobusa, troeljbusa, tramvaja, renoviranih fasada, ulozene u obnovu infrastrukture...ali vi necete da vidite nista.
Ljudi voze dobre automobile, krshevi su nestali sa ulica.
Ljudi kupuju stanove na kredit.
Deca su dobila racunare na kredit.
Ne moze sve odmah, ljudi su srecni sto su poceli da zive bolje, i zato ih zabole za mitomanske price o Kosovu, i radikalna bagra ce grdno da se razocara na izborima.Sa njima je zavrseno.

A to sto je neko umro od bola, njegov problem.Eno ga i onaj sto je dobio 12000 evra otpremnine za radni staz, sve spisako na kupovinu stvari umesto da pocne privatni biznis, propio se, maltretirao porodicu i zavrsio u bolnici jer nije znao sta da radi bez posla.Kad je neko budala, budala je.Sto rece Nice, ''sto pada, treba gurnuti da bi brze palo''.

Нешто се не сећам да сам то од Ничеа прочитала ал' ако ти кажеш...или оно ближе овдашњим људима :

" Када неко падне на колена, згази га још више...к'о црва ".:confused:

Тај рад...нагледали смо се вала тога за ових 8 година...и више него нам је пријало...демоНкратски сасвим.:confused:
 
Dinkic, koliko se ja razumem u matematiku, nije sudogovoran za cetiri namerno izgubljena rata, 500.000 izbeglica, 150.000 mrtvih, i politicki i ekonomski i moralno unistenu zemlju.Ma kome ja pricam...

dinkicj e kao deo svih vlada srbije od 2000te do danas odgovoran za gubljenje 25.000 teritorije srpske drzave.....

nijedna vlast od 19 veka do danas nije izgubila toliko teritorije koliko su izgubili dinkic, djelic, tadic, djindjic i ostali koji su vladali sa njima....
 
Koje desetine milijardi evra novog duga?Kojih milion prognanih i gde su ti otisli i zasto?
Argumenti, cinjenice, dokazi, molio bih.


Ti bi i mene malo da zaluđuješ!!! Nismo nas dva isti. Meni je laži i prevara previše.

Procena je da je samo 180.000 fakultetski obrazovanih posao potražilo u inostranstvu.To verovatno zato što su posle demoNkratske revolucije ovde bili prezadovoljni,zadovoljni poslom i dohodkom pa sada rešili malo da turistički obiđu zemljinu kuglu.

Ako nisi znao dug Srbije na dan 31.12.2007.g. je 25.6 milijardi sa tendencijom rasta sa sadašnjeg nivoa od 400-500 miliona mesečno na 600.
 
DSS o svom bivsem koalicionom partneru Bozi Djelicu zvanim Vojvoda od Meridijan Banke

On je rekao i da su u Srbiji svih ovih godina donošeni evropski zakoni i građena evropska država, kako ne bi bilo moguće da se preko noći, "kao što je to slucaj sa Đelićem, zaradi 11 miliona evra".

"Činjenica je da Đelić nije zaradio 11 miliona evra dok je živeo u EU, u Francuskoj, i činjenica je da je posle prvog ministarskog mandata, prijavio da je toliko zaradio u Srbiji", naveo je Ristivojević.

Po njegovom mišljenju, DS se tokom predstojeće predizborne kampanje neće baviti politikom, "već marketingom i najgorim vidom propagande".
 
Па добро...ово Ђелић и не крије...бар није крио када је у свим интервјуима наглашавао да нема ништа и да спава код тетке на каучу у дневној соби..:

"Činjenica je da Đelić nije zaradio 11 miliona evra dok je živeo u EU, u Francuskoj, i činjenica je da je posle prvog ministarskog mandata, prijavio da je toliko zaradio u Srbiji", naveo je Ristivojević.

Рано је за прекрајање историје после САМО 4-5 година...каква год да смо јАмерика...по могућностима богаћења "одабраних".:cool:
 
Koje desetine milijardi evra novog duga?Kojih milion prognanih i gde su ti otisli i zasto?
Argumenti, cinjenice, dokazi, molio bih.

Nisam zadrti politicki fanatik nijedne stranke, ali mrzim da vidim toliko subjektivne ljude kao ti...

Evo par primera iz glave...
Dug Srbije iznosi izmedju 15 i 20 milijardi eura(to je zvanicno ko zna koliki je stvarni dug).
Razlika izmedju uvoza i izvoza je najvisa u poslednjih ko zna koliko,
Svi ovi skandali oko privatizacije par svezih primera su ti BG luka i Bor(tu meni smrdi na kradju)
Onda ovaj kurs evra koji je po mnogima neraealan i sluzi po svemu sudeci za prikrivanje sopstvenih nedostataka...
Dize se prica o povecanju budzeta i velikim ulaganjima u infrastrukturu, drzavne institucije itd. Da li znas odakle su te pare kada su nam svi parametri negativni? Od privatizacije drzavnih firmi u koje bi sprovela i svaka druga vlast posle socijalista.
Nezapostenost od 20%...
I pored svega toga neverovatno mi je da Srbija nema dovoljno zita!:confused: Sa najplodnijom nizijom u Evropi mi uvozimo zito:!: Meni je zaista to potpuno neverovatno i oslikava nesposobnost ljudi na vlasti... I Tadica i Kostunice i Dinkica i svih ostalih...

Tako da ja ne vidim neki uspeh ove vlade( ne moze se 100 godina ziveti od prica o zaostavstini Slobe), ali veruj ti u sta hoces ja nikog preterano ne hvalim, ali ljudi ne budite opcinjeni nekom politickim idejama pogotovo ovoako tuznim i zalostnim......
 
1844_money.jpg


милјарде се налазе на граници са рватима..прелаз Батровци..упратих их..
 
dinkicj e kao deo svih vlada srbije od 2000te do danas odgovoran za gubljenje 25.000 teritorije srpske drzave.....

nijedna vlast od 19 veka do danas nije izgubila toliko teritorije koliko su izgubili dinkic, djelic, tadic, djindjic i ostali koji su vladali sa njima....

OMG !!! Pa kako ti ne dosadi??!! Ove dve rečenice si ponovio 4767 puta poslednja dva dana!!
U redu je, pročitali smo te...
auuuu....koja si ti dosada majko moja....
 
1844_money.jpg


милјарде се налазе на граници са рватима..прелаз Батровци..упратих их..


Хвала ти ко брату најрођенијем...него, јел' одмах да идемо да их скупљамо ил' да сачекамо да нам демоНкрате покажу "прави пут"...још једном, по ко зна који пут..?:oops:
:lol:
 

Back
Top