Volim te kao i prvog dana...

planinac

Početnik
Poruka
18
"Volim te kao i prvog dana..."
Misli li jos neko da je ovo malo glupa izjava ljubavi?
Kontam, kako mozes nekom da kazes to, kad vremenom koje prolazi nekoga mozes da zavolis samo vise.
Ne kazem da ne zvuci lepo, ali kada bih to rekao svojoj devojci mislim da bi rekla "Zar samo toliko?"...

Vas komentar........
 
"Volim te kao i prvog dana..."
Misli li jos neko da je ovo malo glupa izjava ljubavi?
Kontam, kako mozes nekom da kazes to, kad vremenom koje prolazi nekoga mozes da zavolis samo vise.
Ne kazem da ne zvuci lepo, ali kada bih to rekao svojoj devojci mislim da bi rekla "Zar samo toliko?"...

Vas komentar........

znaci,bolje cuti i ne pricaj joj tako debilne recenice...
 
Neki dan sam citao, neki naucnici tvrde da su te izjave do kraja zivota...... laz.
Naime, mozk kada smo zaljubljeni luci nekakvu supstancu koja nam omogucuje da se osetimo lepo, u stvari da osetimo tu ljubav. Naucnici tvrde da mozak nije sposoban da luci to duze od 4 god.
 
Istrazivacki tim Nacionalnog autonomnog univerziteta u Meksiku sproveo je istrazivanje ko0je je pokazalo da u prvoj fazi zaljubljenosti mozak proizvodi odredjena jedinjenja. Tada se aktiviraju odredjeni delovi velikog mozga koji odgovaraju na te emocije. Takve reakcije, tvrde naucnici iz anatomskih razloga ne mogu da budu duze od 4 god. To je rok "trajanja" sposobnosti velikog mozga da proizvodi takva jedinjenja. Takodje utvrdjeno je da je psihicko stanje zaljubljenosti slicno stanju Opsesivnog rastrojstva kada dolazi do opadanja koncentracije i smanjenja kreativnosti.

Text izasao u press-u
 
"Volim te kao i prvog dana..."
Misli li jos neko da je ovo malo glupa izjava ljubavi?
Kontam, kako mozes nekom da kazes to, kad vremenom koje prolazi nekoga mozes da zavolis samo vise.
Ne kazem da ne zvuci lepo, ali kada bih to rekao svojoj devojci mislim da bi rekla "Zar samo toliko?"...

Vas komentar........

ne razumem temu. to mozda ljudi koji su zajedno 40 godina govore jedno drugom, u smislu, i dalje se vole kao na pocetku, ne bukvalno prvog dana.
 
"Volim te kao i prvog dana..."
Misli li jos neko da je ovo malo glupa izjava ljubavi?
Kontam, kako mozes nekom da kazes to, kad vremenom koje prolazi nekoga mozes da zavolis samo vise.
Ne kazem da ne zvuci lepo, ali kada bih to rekao svojoj devojci mislim da bi rekla "Zar samo toliko?"...

Vas komentar........

Što lepo neko ne izmisli vagicu za merenje ljubavi. Staviš svoju ljubav na nju i kažeš "Draga, danas te volim 267 grama. Što je za 5 grama manje nego juče...."...A ona brzo otrči da telefonira drugarici i cmizdri kako je on više ne voli....:evil:
 
"Volim te kao i prvog dana..."
Misli li jos neko da je ovo malo glupa izjava ljubavi?
Kontam, kako mozes nekom da kazes to, kad vremenom koje prolazi nekoga mozes da zavolis samo vise.
Ne kazem da ne zvuci lepo, ali kada bih to rekao svojoj devojci mislim da bi rekla "Zar samo toliko?"...

Vas komentar........

Nije glupa ali je nerealna..kao i ona..zelim da umrem pre tebe..volecu te do kraja zivota, zauvek samo tvoj ili tvoja i slicno...to su transparenti koji se kao posle skupova ostave po coskovima ili zadenu na granu od drveta..
 
eh... kad se setim onog starog, dobrog hita naseg poznatog izvodjaca popularne narodne muzike... Mitar Miric iz njegovih najbljih dana... ide ovako (uz dobar aranzman):
voli me danas... manje nego sutra... a vise no juce... i sve tako redom... nek ljubavi ostane u tebi... da me volis i sa kosom sedom...
joj... zivote... 'el ima neko rakiju pri ruci?
 
Istrazivacki tim Nacionalnog autonomnog univerziteta u Meksiku sproveo je istrazivanje ko0je je pokazalo da u prvoj fazi zaljubljenosti mozak proizvodi odredjena jedinjenja. Tada se aktiviraju odredjeni delovi velikog mozga koji odgovaraju na te emocije. Takve reakcije, tvrde naucnici iz anatomskih razloga ne mogu da budu duze od 4 god. To je rok "trajanja" sposobnosti velikog mozga da proizvodi takva jedinjenja. Takodje utvrdjeno je da je psihicko stanje zaljubljenosti slicno stanju Opsesivnog rastrojstva kada dolazi do opadanja koncentracije i smanjenja kreativnosti.

Text izasao u press-u

Ту је, дакле, реч о ЗАЉУБЉЕНОСТИ, а не о љубави...

Ко очекује да ће да буде заљубљен 50 година - има мало нереална очекивања од себе, али да ВОЛИ неког 50 година - то већ може. Наравно, не ИСТО као ''првог дана'', НАЧИН на који неког волимо увек се мења и значило би да наш однос стагнира 50 година ако бисмо се волели на исти начин.
 
ljubav i trajanje nemaju veze jedno sa drugim....volela sam najvise coveka sa kojim sam provela samo 2 godine jer je bio nesto najdivnije sto sam srela u zivotu....i trajanje u ljubavi me uoste neinteresuje....zahvalna sam na emociji, pa makar ona trajala i par sati :D...
 
Neki dan sam citao, neki naucnici tvrde da su te izjave do kraja zivota...... laz.
Naime, mozk kada smo zaljubljeni luci nekakvu supstancu koja nam omogucuje da se osetimo lepo, u stvari da osetimo tu ljubav. Naucnici tvrde da mozak nije sposoban da luci to duze od 4 god.
to sto si citao, citao si o zaljubljenosti, to jeste nekakva hemija, a ljubav, koja je tema, je proizvod zelje, volje, rada, potreba, truda, razuma pokrenuta zaljubljenoscu, mada i ne mora.
To ustvari koriste stariji ljudi, verovatno misleci volim te kao prvog dana braka; otprilike nisi mi dosadio/la
a temu sam i ja shvatila ovako
 

Back
Top