Smesna strana sexa

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Xexe, hajde da cujemo smesne dogodovstine iz sexualnog domena :D
Jel se nako prepao kad mu se prvi put digao,
kako je izgledalo neuspelo muvanje i zbog cega je propalo?
Kako je izgledalo kada ste napale tipa za koga ste mislile da je neko drugi?
Zasmejali ste se tokom sexa?
Setite se svega smesnog sto vam se desilo pre, za vreme i posle sexa! :D
Ne mora da bude blam - jednostavno bilo je smesno! :mrgreen:
 
bilo mi je smešno kada sam na faxu prvi put bio sa crnkinjom kao crna afrika,jar sam pomislio kakva smo luda kombinacija a la eurokrem, a onda se pomislio na lica roditelja kojima predstavljam novu snajku i glasno se nasmejao i tako za malo upropastio odličan sex
 
Nakon pola sata samo je rekla - skini mi hulahopke, molim te.:D
Joj jes mi to posle bilo smesno, malo-malo pa se zacerekam kad se setim.:D
Eh svit sikstiin... :mrgreen: :lol:
A sad se sikstiin satiru od svega.
 
...prvi put kad sam se volela sa svojim chovekom bilo je toliko uzzasno da sam se od tuge cerekala...
nadlaktila sam se i kikotala sa ko luda.... :D

...a jednom kad smo pokushali da se povatamo bash pijani, gurao mi je non stop (vrlo uzzivljeno) u preponu, meni bilo smeshno do suza... od tada, valjda ga sramota, a i ja ne volim da se ebemo pijani, smo prestali da se forsiramo na seks kad smo treshteni. :D
 
...prvi put kad sam se volela sa svojim chovekom bilo je toliko uzzasno da sam se od tuge cerekala...
nadlaktila sam se i kikotala sa ko luda.... :D

...a jednom kad smo pokushali da se povatamo bash pijani, gurao mi je non stop (vrlo uzzivljeno) u preponu, meni bilo smeshno do suza... od tada, valjda ga sramota, a i ja ne volim da se ebemo pijani, smo prestali da se forsiramo na seks kad smo treshteni. :D

:lol::lol:
 
...prvi put kad sam se volela sa svojim chovekom bilo je toliko uzzasno da sam se od tuge cerekala...
nadlaktila sam se i kikotala sa ko luda.... :D


...a jednom kad smo pokushali da se povatamo bash pijani, gurao mi je non stop (vrlo uzzivljeno) u preponu, meni bilo smeshno do suza... od tada, valjda ga sramota, a i ja ne volim da se ebemo pijani, smo prestali da se forsiramo na seks kad smo treshteni. :D

taj prvi put je nekako uvek smesan i tuzan u isto vreme,skroz smotan a kao spontan i to...:lol:
 
taj prvi put je nekako uvek smesan i tuzan u isto vreme,skroz smotan a kao spontan i to...:lol:

ma da.
i dan danas vodim u svojoj evidenciji nash prvi poljubac kao najgori ikad, a prvi pokushaj seksa kao najuzzasniji...
da ne pricham da sam u sred seksa ustala, pokupila stvari i rekla - e odo` ja sad, a ti ajd. :D

trebalo mi je posle prvog pokushaja cirka mesec dana da ponovo pokushamo....
na svu srecu, vrlo uspeshno - valjda zato shto sam tada to prvi put uradila na javnom mestu pa je bilo ekstra uzbudljivo i bez posebnih tehnika i lozzane. :)
 
Hmm... jednom sam posle sexa iz ne znam kog razloga, u pola 1 noću, uzeo da lepim silikon na rub kade. U jednom trenutku mi se pripišalo, a ruke mi bile ulepljrne od silikona. J.b.g.. morao sam da se uvatim dole i naravno umazao se... Ogulio sam penis načisto dok sam to skinuo sa sebe, bilo mlogo kasno da čekam da se osuši pa da ga lako skinem.:(
 
Hmm... jednom sam posle sexa iz ne znam kog razloga, u pola 1 noću, uzeo da lepim silikon na rub kade. U jednom trenutku mi se pripišalo, a ruke mi bile ulepljrne od silikona. J.b.g.. morao sam da se uvatim dole i naravno umazao se... Ogulio sam penis načisto dok sam to skinuo sa sebe, bilo mlogo kasno da čekam da se osuši pa da ga lako skinem.:(

pa dobro je sto je bilo posle seksa ;). u suprotnom ga ne bi ni bilo ;)
 
A jednom kad sam zvao jednog ludaka na fon, javlja se on i ja ga pitam sta radis, kaze on - evo j*bem Tanju...
Brum, tras, ti ja...skrr, shhh, id'u pi*ku matere ... i jos psovki
Alo? Vidi sta uradi budala! (na drugu stranu - i ja tebi, marsh!)
E, izvini, ludaca mi opizdila shamar i otisla, kazi sta si hteo? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ja crkavam od smeha sa ove strane :lol::lol::lol: lud 100% :lol::lol::lol:
 
Xexe, hajde da cujemo smesne dogodovstine iz sexualnog domena :D
Jel se nako prepao kad mu se prvi put digao,
kako je izgledalo neuspelo muvanje i zbog cega je propalo?
Kako je izgledalo kada ste napale tipa za koga ste mislile da je neko drugi?
Zasmejali ste se tokom sexa?
Setite se svega smesnog sto vam se desilo pre, za vreme i posle sexa! :D
Ne mora da bude blam - jednostavno bilo je smesno! :mrgreen:

vise puta...dolazi keva u kujnu i kaze nam..Pa dobro jel morate i u brasno da se valjate..a ti snajka,skini to testo sa guzice,povadi dlake iz sira i kreni da pravis gibanicu...
 

Back
Top