Šta je stvarno zapravo EMO?!

Mrs_Sick

Veoma poznat
Poruka
12.691
Aaaaaax....
Pa da pocnem. Od tog vaseg trtljanja kako "mrzite" emo, pripalo mi je muka....:|
Tako da me sad boli doope, pricajte sta ocete, a evo ja cu da napisem "par" reci o tome.
Axem, axem....
Znaci, EMO nije neka novost. To je nastalo jos u '80... kao neka verzija punka...
Znaci radi se o tom stilu, da cesto razmisljamo, tuzni smo itd.(s'a je to tolko lose, do mojega?!:-|)Anyway, odeca je uglavnom sarena, sto ostavlja potpuno pogresan utisak na ljude. Znaci zika je slicna rocku i punku. Malo depresivnija, znate vec.....
Zašto ljudi mrze emo?
Ljudi se plaše nepoznatog i ljudi se plaše onog što ne razumeju.
Mnogi ljudi ne razumeju emo stil ne razumenju kako neko može da bude tako osećajan i stidljiv. Kada emovce ljudi vređaju to je na neki naćin odbrana od njih. Oni se plaše i to ne razumeju. Takođe ima ljudi koji kažu da ih provocira emo stil oblačenja. I da dodamo na to da ne vole svi emo muziku.

Ovo zadnje nisam bogme ja napisala, ali POSLUZICE...
Za sada toliko o tome....
Xe, xe shvatam da sledi ban, ali ako.....:lol:Uzivajte u jadnim zivotima....:eek:
Peace \m/
 
samo mi nije jasno zashto se tripujete da vam je zivot sa ovih 15,16,17..ili koliko vecj godina jadan i bedan...kakvi bre crni zileti i ta sra...i jel tebi iskreno recheno normalno da non stop oko tebe budu depresivni emosi?ja ne..ja volim vesele ljude koji ne vole da jadikuju i smaraju i kolju se ziletima..
 
Aaaaaax....
Pa da pocnem. Od tog vaseg trtljanja kako "mrzite" emo, pripalo mi je muka....:|
Tako da me sad boli doope, pricajte sta ocete, a evo ja cu da napisem "par" reci o tome.
Axem, axem....
Znaci, EMO nije neka novost. To je nastalo jos u '80... kao neka verzija punka...
Znaci radi se o tom stilu, da cesto razmisljamo, tuzni smo itd.(s'a je to tolko lose, do mojega?!:-|)Anyway, odeca je uglavnom sarena, sto ostavlja potpuno pogresan utisak na ljude. Znaci zika je slicna rocku i punku. Malo depresivnija, znate vec.....
Zašto ljudi mrze emo?
Ljudi se plaše nepoznatog i ljudi se plaše onog što ne razumeju.
Mnogi ljudi ne razumeju emo stil ne razumenju kako neko može da bude tako osećajan i stidljiv. Kada emovce ljudi vređaju to je na neki naćin odbrana od njih. Oni se plaše i to ne razumeju. Takođe ima ljudi koji kažu da ih provocira emo stil oblačenja. I da dodamo na to da ne vole svi emo muziku.

Ovo zadnje nisam bogme ja napisala, ali POSLUZICE...
Za sada toliko o tome....
Xe, xe shvatam da sledi ban, ali ako.....:lol:Uzivajte u jadnim zivotima....:eek:
Peace \m/

svi mi odbijamo emovce i pljujemo na njih jer se i mi osecamo kao emo i plasimo se da njudi ne provale.pa smo neke baje sto ih mlate,nebi li dokazali da je to lose i da mi nismo taki
i ako sam poljubio tipa...to ne znaci da sam gej...:P

smrt za emovce ce biti tada kada ih zavolio i rasirimo nase ruke da nam pohrle u zagrljaj.u tom trenutku ce se osecati voljenima i nece seci svoje nezne rucice i plakati gorkim suzicama.nego ce ceo svet biti jedna bisexualna masina u kojoj ce ko da onanise a ko da orgija i bice kul....
 
Aaaaaax....
Pa da pocnem. Od tog vaseg trtljanja kako "mrzite" emo, pripalo mi je muka....:|
Tako da me sad boli doope, pricajte sta ocete, a evo ja cu da napisem "par" reci o tome.
Axem, axem....
Znaci, EMO nije neka novost. To je nastalo jos u '80... kao neka verzija punka...
Znaci radi se o tom stilu, da cesto razmisljamo, tuzni smo itd.(s'a je to tolko lose, do mojega?!:-|)Anyway, odeca je uglavnom sarena, sto ostavlja potpuno pogresan utisak na ljude. Znaci zika je slicna rocku i punku. Malo depresivnija, znate vec.....
Zašto ljudi mrze emo?
Ljudi se plaše nepoznatog i ljudi se plaše onog što ne razumeju.
Mnogi ljudi ne razumeju emo stil ne razumenju kako neko može da bude tako osećajan i stidljiv. Kada emovce ljudi vređaju to je na neki naćin odbrana od njih. Oni se plaše i to ne razumeju. Takođe ima ljudi koji kažu da ih provocira emo stil oblačenja. I da dodamo na to da ne vole svi emo muziku.

Ovo zadnje nisam bogme ja napisala, ali POSLUZICE...
Za sada toliko o tome....
Xe, xe shvatam da sledi ban, ali ako.....:lol:Uzivajte u jadnim zivotima....:eek:
Peace \m/

ljudi ne mrze emo vec ne znaju ni sta je to!ako mene pitas meni se ne svidjaju zato sto mi je ta muzka dosadna a ,,kostimi,, pis zivi!
ali ponavljam svako ima svoj ukus i pustam ljude da uzivaju un muzici koju vole i u kojoj se pronalaze .....
 
samo mi nije jasno zashto se tripujete da vam je zivot sa ovih 15,16,17..ili koliko vecj godina jadan i bedan...kakvi bre crni zileti i ta sra...i jel tebi iskreno recheno normalno da non stop oko tebe budu depresivni emosi?ja ne..ja volim vesele ljude koji ne vole da jadikuju i smaraju i kolju se ziletima..

tako je ,zasto da slusam muziku sa toliko negativne energije i problema ..........ponekad treba ali ne uvek.zasto zivis samo se zavlacis u tu crnu rupu,umesto da malo zivnes!
 
Aaaaaax....
Pa da pocnem. Od tog vaseg trtljanja kako "mrzite" emo, pripalo mi je muka....:|
Tako da me sad boli doope, pricajte sta ocete, a evo ja cu da napisem "par" reci o tome.
Axem, axem....
Znaci, EMO nije neka novost. To je nastalo jos u '80... kao neka verzija punka...
Znaci radi se o tom stilu, da cesto razmisljamo, tuzni smo itd.(s'a je to tolko lose, do mojega?!:-|)Anyway, odeca je uglavnom sarena, sto ostavlja potpuno pogresan utisak na ljude. Znaci zika je slicna rocku i punku. Malo depresivnija, znate vec.....
Zašto ljudi mrze emo?
Ljudi se plaše nepoznatog i ljudi se plaše onog što ne razumeju.
Mnogi ljudi ne razumeju emo stil ne razumenju kako neko može da bude tako osećajan i stidljiv. Kada emovce ljudi vređaju to je na neki naćin odbrana od njih. Oni se plaše i to ne razumeju. Takođe ima ljudi koji kažu da ih provocira emo stil oblačenja. I da dodamo na to da ne vole svi emo muziku.

Ovo zadnje nisam bogme ja napisala, ali POSLUZICE...
Za sada toliko o tome....
Xe, xe shvatam da sledi ban, ali ako.....:lol:Uzivajte u jadnim zivotima....:eek:
Peace \m/

E kakve si gluposti nalupala... Oni su jadni, bedni pozeri....kraj price!
 
Da, uzas je... Ali zato nije uzas staviti silikone i imati celulitno dupe... Kao Cecili... Mislim...

@tema:
Ne volim emovce... Ali znam jednu EMO devojku (Tu Alexovu drugaricu) i mogu da kazem da je skroz OK. I ima pink kosu. Ali njoj to BAS slatko stoji.

ma nema to veze ko sta slusa ,po tome se ne gleda kakva je osoba,ali pink kosa neeeee

a to za silikone je i meni ruzno a za celulitno dupe PA STA!
 
ljudi jel vi kontate da nije stvar u oblachenju i boji kose???!stvar je u tome kako oni razmishljaju..mislim..ja zapravo pricham o pravim emosima..a ne pozeraju..pravi emosi imaju problem sa samim sobom,jer toliki izliv negativne energije i tolika depresija sa 16 godina nije normalna..treba biti veseo i potruditi se da popravimo svoj zivot...a ne jadikovati provoditi detinjstvo po cjoshkovima..
 
ljudi jel vi kontate da nije stvar u oblachenju i boji kose???!stvar je u tome kako oni razmishljaju..mislim..ja zapravo pricham o pravim emosima..a ne pozeraju..pravi emosi imaju problem sa samim sobom,jer toliki izliv negativne energije i tolika depresija sa 16 godina nije normalna..treba biti veseo i potruditi se da popravimo svoj zivot...a ne jadikovati provoditi detinjstvo po cjoshkovima..
Ista stvar kao i sa grandom sto je bilo. . .
Jeste sve istina sto kazes, isto kaze i vic o emosima. STa se dobije kad pustis unazad emo pesmu?
To si u pravu da se treba zaj. . . u tim godinama i ludirati jer to je neka rana mladost pa sto da ne, a ne utonuti u nke crne misli. . . .Mada mislim da je tu opet problem okoline. . . KAd su deca mala tu ima zaj. . . za sve i svasta i da im onda treba nesto da pobegnu od svega toga i da se tu pojavi cosak u sobi gde came i da zato kukaju. . . A onda dodje drugi i treci sa svojom patnjom i bolom i super im je, dele je i sl. A ne pokusavaju da nekako malo zivnu sa time. . .
 

Back
Top