Vrhovine

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
Меsto Vrhovine - Hrvati kidnapovali Srbina, brutalno ga pretukli pa pozvali policiju da ga uhapsi

Datum dešavanja
06.03.2008

Prognanik iz Vrhovina Nenad Pejnovic (1966) otisao je u posjetu majci Radojki i bratu Vladi u Vrhovine 10. februara da bi ga odmah po dolasku lokalni Hrvati uhvatili ispod kuce u vrtu,
ubacili u kombi i odvezli u nepoznatom pravcu te ga brutalno premlatili, navodno se radi o Hrvatima iz zaseoka Corci,
a nakon premlacivanja pozvali su policiju i prijavili da je Nenad remetio javni red i mir nakon cega je hrvatska policija uhapsila Nenada i prebacila u zatvor u Gospicu gdje je opet monstruozno pretucen od strane hrvatskih zatvorenika da bi tek nakon toga bio prebacen u posebnu celiju...

opširnije na http://www.krajinaforce.com/
 
jedna od zena iz zaseoka Corci po imenu Ivanka optuzila Nenada da je sudjelovao u ubistvu njenog muza za vreme ratnih zbivanja 1990-1995. Kako dalje saznaje Krajinaforce upravo je zet od te zene organizator kidnapovanja i premlacivanja Nenada.

U sredu su izvedeni i saslusani svedoci.
Tri Hrvata i nekoliko Srba su svjedocili u Nenadovu korist. Ivanka i dalje tereti Nenada, a pojavio se i zasticeni svedok Srbin koji je potvrdio Ivankine navode.


hmmmm.......
 
Меsto Vrhovine - Hrvati kidnapovali Srbina, brutalno ga pretukli pa pozvali policiju da ga uhapsi

Datum dešavanja
06.03.2008

Prognanik iz Vrhovina Nenad Pejnovic (1966) otisao je u posjetu majci Radojki i bratu Vladi u Vrhovine 10. februara da bi ga odmah po dolasku lokalni Hrvati uhvatili ispod kuce u vrtu,
ubacili u kombi i odvezli u nepoznatom pravcu te ga brutalno premlatili, navodno se radi o Hrvatima iz zaseoka Corci,
a nakon premlacivanja pozvali su policiju i prijavili da je Nenad remetio javni red i mir nakon cega je hrvatska policija uhapsila Nenada i prebacila u zatvor u Gospicu gdje je opet monstruozno pretucen od strane hrvatskih zatvorenika da bi tek nakon toga bio prebacen u posebnu celiju...

opširnije na http://www.krajinaforce.com/

"на западу нич ново"

Није ми јасно само како још није "извршио самоубиство у ћелији где је прабачен" вероватно фали још судски вештак или вештица из њиховог правосуђа,
можда му сада на живо врше обдукцију, хмм :arrow:не би им било први пут да направе забуну око тога.
Прво судили Србима који се нису одазвали "отаџбинском рату", као да није било и међу Хрватима дезертера који су побегли почетком деведестих у иностранство или осетили "грижу савести", :!:неки мамин или татин син:!: или извадили разна лекарска документа о неизлечивим болестима да би се спасили војне обавезе .:cool:

Овакав догађај баш охрабрује повратак.
 
Koji su ti? Nacaili su i neciju krvavu sliku. Za sta se oni zalazu?

ја не знам зашта се "они " залажу а та крвава слика је слика човека који је претучен од стране својих комшија,па после полиције и на крају од затвореника.А власт те земље овде у Србији држи предавање о толеранцији,људским правима,демокрацији,пучанству....
 
tko je ubijao po hrvatskoj i bolje da se ne vraća.
ne trebaju nam takvi...
imamo ih ionako dosta, i jednih i drugih :|:-x

ето видиш и са тобом се слажем:shock: има их доста крени од ХВО,ЗНГ,Усташа,Црне Мамбе.................. кад завршиш јави :twisted:
 
Што рече Дучић, Хрвати су најхрабрији народ, не затои што се не плаше, него зато што се ничега не стиде...

Три пута у 20. веку су учинили геноцид над Србима, свели их на ниво статистичке грешеке и сад тупе...

Како би се провео Немац који би тако нешто написао о Јеврејима ?
 
Шта вас чуди овај догађај. Кад су спремни убити 750 хиљада Срба у Јасеновцу, овакав појединачан случај је за њих нормалан и уобичајен. Хрвати су стока невиђена. Није узалуд исписано: сачувај нас Боже од глади, куге и Хрвата. Јасеновац је плод "тисућљетне хрватске културе".
 
само онако хипотетичко питање за тебе кликк..... Шта "би било кад би било" да неки Хрват осване премлаћен у Београду па га после ухвати мурија измлати па одведе у падињак и тамо му ураде скакање по лобањи.Да ли би амбасадор Хрватске упутио " протестну ноту" влади Србије или.................??????
 
само онако хипотетичко питање за тебе кликк..... Шта "би било кад би било" да неки Хрват осване премлаћен у Београду па га после ухвати мурија измлати па одведе у падињак и тамо му ураде скакање по лобањи.Да ли би амбасадор Хрватске упутио " протестну ноту" влади Србије или.................??????

da se sve to dogodi hipotetički jelte vjerojatno bi bila upućena protestna nota.

samo nisam baš sklon povjerovati onome što "saznaje krajinaforce" :rolleyes:

ako je ovo istina čut će se još negdje ne brini.
 
da se sve to dogodi hipotetički jelte vjerojatno bi bila upućena protestna nota.

samo nisam baš sklon povjerovati onome što "saznaje krajinaforce" :rolleyes:

ako je ovo istina čut će se još negdje ne brini.

на "латиници" :roll:ево укључејем ТВ и чекам.

да будем мало озбиљан,ајд погледај датум пажљиво на тој објави "крајинафорце"па ми кажи шта се чека:!: немате струје већ толико дана или вест путује од Госпића до Загреба толико дуго.:roll:
Чуди ме како неке вести из Београду које одговарају вама одмах истог минута се објављују на ХРТ или НОВА,а ово толико касни..................
 

masterbate_2.jpg


:lol:
 
на "латиници" :roll:ево укључејем ТВ и чекам.

да будем мало озбиљан,ајд погледај датум пажљиво на тој објави "крајинафорце"па ми кажи шта се чека:!: немате струје већ толико дана или вест путује од Госпића до Загреба толико дуго.:roll:
Чуди ме како неке вести из Београду које одговарају вама одмах истог минута се објављују на ХРТ или НОВА,а ово толико касни..................
mene ne čudi...

vjerojatno nije istina pa neće ljudi da se brukaju objavljivanjem neistina.

mislim zaista mi je jako ono što "saznaje krajinaforce"
renomirana informativno izdavačka kuća :rolleyes:

ajd nađi neki bolji link tj od tanjuga politike ili nekog u tom rangu

razglabat o krajinaforceovim pričama je u najmanju ruku neozbiljno ;)
 
Naslusali smo se 90-ih mi koji nismo gluvi slicnih namestaljki. Ovi iz ove sile(force) su mi sumnjivi. Daj neki ozbiljniji izvor. Ako je to istina svi ce objaviti pa da osudimo to kako valja i treba. A ako nije istina da konstatujemo da su bolesni ako tako nesto izmisljaju.
 

Back
Top