Životno osiguranje kod Uniqa osiguranja

slavče

Početnik
Poruka
3
Dali neko ima sledeći problem,da je uplatio odredjeni iznos na ime osiguranja i da želi da po mogućnosti koje pruža ugovor,zalagajući polise osiguranja od istog ili banke sa kojom osiguranje saradjuje,dobije pozajmicu ili kredit,i da sve to bude samo obećanje proteklih osam meseci,da se otprilike može smatrati,da do te pozajmice neće ni doći
 
Meni je obećano,da pojasnim,75% uplaćenog iznosa na dve godine,naravno sa kamatom,u momentu dogovora,naglasio sam da taj novac ulažem , samo ako mi se nekako garantuje da ću dobiti pozajmicu kako bih mogao da radim dalje,ali nakon osam meseci,izmišljaju se razlozi da nešto koči,neznam šta drugo,kako ja shvatam koristi se saznanje da je meni ta pozajmica hitno potrebna,pa time što se ne odobrava,jednostavno žele da me nateraju da raskinem to osiguranje,čime bi oni,po osnovu ugovora zadržali oko 40% a ostatak isplatili,što stvarno daje jednu sasvim drugu sliku jednog tako ozbiljnog osiguranja
 
Vi ste verovatno polisu osiguranja uradili dok je osiguravajuca kuca bila u vlasnistvu Zepter osiguranja kada je to bilo moguce. Sada zaista nije. Ukoliko ste polisu uradili u skorije vreme, zapravo poslednjih godinu dana kada to vec nije bilo moguce, trebalo bi da o tome obavestite osiguravajucu kucu jer Vas je, ocito, agent koji Vam je prodao osiguranje prevario. Jedino ce na taj nacin agent snositi sankcije za svoje ponasanje.
 

Back
Top