Evo ko su prave štetočine zbog kojih ova država propada!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Sram vas bilo. Imate vremena da se javljate iz firme i da se ponosite što vam je učinak nula. Krivi vam drugi? Smetaju demokrate možda? Zlo zvano EU vam ne da da radite? Telefonirate iz firme a ovamo bacate po 400€ na mobilni a onda proveravate da li vam je provajder pravilno izračunao cenu SMS-a. I kome šta možete da pričate kada ništa ne doprinosite? Bar da ste odbranili ono Kosovo za ovih 8 sati nego još mrsite kriv Pera kriv Mika, Ajron nam ne da da pišemo gluposti.

I šta hoće ovaj demokratski blok? Ništa pametno nisu uradili samo su omogućili da pojedini iskoriste svoje pozicije i pozapošljavaju nestručnu familiju po firmama iz kojih nas spamuju po ovom forumu. Da ih pita čovek zašto ne valjaju 90-te rekli bi - nisu bili naši na vlasti. Kao vredjaju vas ove nedemokrate a što vredjate moderatore umesto da tako razgovarate sa onima koji su vas takvim napravili to nikom ništa?

A tek ove nevladine organizacije i instant patriotski savezi za zveckanje oružjem.... Pa bre kako vas nije sramota?
Prodali ste se za žiro račun.

Iron Lord
časno odradio prvu smenu
 
1496079000464096fec1b77204584357_extreme.jpg

Šta reče???
 
Sram vas bilo. Imate vremena da se javljate iz firme i da se ponosite što vam je učinak nula. Krivi vam drugi? Smetaju demokrate možda? Telefonirate iz firme a ovamo bacate po 400€ na mobilni a onda proveravate da li vam je provajder pravilno izračunao cenu SMS-a. I kome šta možete da pričate kada ništa ne doprinosite? Bar da ste odbranili ono Kosovo za ovih 8 sati nego još mrsite kriv Pera kriv Mika, Ajron nam ne da da pišemo gluposti.

I šta hoće ovaj demokratski blok? Ništa pametno nisu uradili samo su omogućili da pojedini iskoriste svoje pozicije i pozapošljavaju nestručnu familiju po firmama iz kojih nas spamuju po ovom forumu. Da ih pita čovek zašto ne valjaju 90-te rekli bi - nisu bili naši na vlasti. Kao vredjaju vas ove nedemokrate a što vredjate moderatore umesto da tako razgovarate sa onima koji su vas takvim napravili to nikom ništa?

A tek ove nevladine organizacije i instant patriotski savezi za zveckanje oružjem.... Pa bre kako vas nije sramota?
Prodali ste se za žiro račun.

Iron Lord
časno odradio prvu smenu

Dragiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,rucakkkkkkkkkkkkk:)
 
Sram vas bilo. Imate vremena da se javljate iz firme i da se ponosite što vam je učinak nula. Krivi vam drugi? Smetaju demokrate možda? Zlo zvano EU vam ne da da radite? Telefonirate iz firme a ovamo bacate po 400€ na mobilni a onda proveravate da li vam je provajder pravilno izračunao cenu SMS-a. I kome šta možete da pričate kada ništa ne doprinosite? Bar da ste odbranili ono Kosovo za ovih 8 sati nego još mrsite kriv Pera kriv Mika, Ajron nam ne da da pišemo gluposti.

I šta hoće ovaj demokratski blok? Ništa pametno nisu uradili samo su omogućili da pojedini iskoriste svoje pozicije i pozapošljavaju nestručnu familiju po firmama iz kojih nas spamuju po ovom forumu. Da ih pita čovek zašto ne valjaju 90-te rekli bi - nisu bili naši na vlasti. Kao vredjaju vas ove nedemokrate a što vredjate moderatore umesto da tako razgovarate sa onima koji su vas takvim napravili to nikom ništa?

A tek ove nevladine organizacije i instant patriotski savezi za zveckanje oružjem.... Pa bre kako vas nije sramota?
Prodali ste se za žiro račun.

Iron Lord
časno odradio prvu smenu

ama nista te nisam razumeo :D
 
Održimo svet u našim rukama. Držite u svojim rukama sredstva propagande i informacije:
štampu, radio, televiziju, film...

Prioriteti Uopšteno sredstvo upravljanja ljudima
1 Metodologija (simboli, religija, informacija o pogledu na svet, opštefilozofska, koja
dozvoljava da se vide i shvate opšti i pojedinačni procesi u svetu, koja dozvoljava da se
dobije nova informacija i energija iz kosmosa i od Bogova)
2 Faktologija i Hronologija (informacija faktičkog i istorijskog karaktera)
3 Ideologija (pojedinačne religije, filozofije i ideologije)
4 Umetnost (prava visoka umetnost ima božanstveno poreklo i pojačava vezu sa
Bogovima ili uspostavlja te veze, ako su one izgubljene)
5 Naddržavno upravljanje (tajna i okultna društva, svetski finansijski sistem)
6 Država (organi vlasti, državni zakoni, državna politika)
7 Sistem obrazovanja i vaspitanja (dečija literatura, škola, fakultet, školske ustanove.
Posebno je prioritetno predavanje logike, matematike i istorije).
8 Sredstva masovne informacije
9 Ekonomija (novac, vlasništvo, ekonomske strukture i odnosi)
10 Sistem razonode i zabave
11 Oružje genocida (alkohol, narkotici, duvan, psihotropna sredstva, genetska
inženjerija)
12 Obično oružje za uništavanje ljudi (nož, pištolj, automat, top, avion, raketa, atomska
bomba i t.d.)

Šta je to Demokratija?

Ako većina glasa da bi oduzela sopstvenost od manjine, kako se to naziva? To se naziva demokratija. Ako svi ljudi na zemlji odlično shvataju da je zemlja nepokratna i da se sunce okreće oko zemlje, a tamo nekakav Kopernik kaže suprotno i njegovog učenika Djordana Bruna po odluci većine spaljuju na vatri -Lomaci-
Stvar je reci,zaludeti a da se nista neshvati jel tako "Iron Lord" a dopustiti ljude neka sami misle sta je neko hteo reci! ha ha ha...
Jadne OVCE
 
Održimo svet u našim rukama. Držite u svojim rukama sredstva propagande i informacije:
štampu, radio, televiziju, film...

Prioriteti Uopšteno sredstvo upravljanja ljudima
1 Metodologija (simboli, religija, informacija o pogledu na svet, opštefilozofska, koja
dozvoljava da se vide i shvate opšti i pojedinačni procesi u svetu, koja dozvoljava da se
dobije nova informacija i energija iz kosmosa i od Bogova)
2 Faktologija i Hronologija (informacija faktičkog i istorijskog karaktera)
3 Ideologija (pojedinačne religije, filozofije i ideologije)
4 Umetnost (prava visoka umetnost ima božanstveno poreklo i pojačava vezu sa
Bogovima ili uspostavlja te veze, ako su one izgubljene)
5 Naddržavno upravljanje (tajna i okultna društva, svetski finansijski sistem)
6 Država (organi vlasti, državni zakoni, državna politika)
7 Sistem obrazovanja i vaspitanja (dečija literatura, škola, fakultet, školske ustanove.
Posebno je prioritetno predavanje logike, matematike i istorije).
8 Sredstva masovne informacije
9 Ekonomija (novac, vlasništvo, ekonomske strukture i odnosi)
10 Sistem razonode i zabave
11 Oružje genocida (alkohol, narkotici, duvan, psihotropna sredstva, genetska
inženjerija)
12 Obično oružje za uništavanje ljudi (nož, pištolj, automat, top, avion, raketa, atomska
bomba i t.d.)

Šta je to Demokratija?

Ako većina glasa da bi oduzela sopstvenost od manjine, kako se to naziva? To se naziva demokratija. Ako svi ljudi na zemlji odlično shvataju da je zemlja nepokratna i da se sunce okreće oko zemlje, a tamo nekakav Kopernik kaže suprotno i njegovog učenika Djordana Bruna po odluci većine spaljuju na vatri -Lomaci-
Stvar je reci,zaludeti a da se nista neshvati jel tako "Iron Lord" a dopustiti ljude neka sami misle sta je neko hteo reci! ha ha ha...
Jadne OVCE


hHAHHAHHAH....

I,siti Vuci i Ovce na broju.:shock:
 
iskreno...žao mi što je eremita banovan (ipak je on jedan od najstarijih (po postovanju) forumaša ovde)

pokrenuo bi anketu pa da se forumaši izjasne dal je zaista pravedno da se mi stariji članovi isto tretiramo kao i članovi (najčešće klonovi) koji imaju ~100postova ili manje, ili tzv."vikend provokatori" dođu jednom mesečno i provociraju

pa onda nekom od nas starijih (po postovanju) ovde pukne živac pa nešto neprikladno kažemo i budemo sankcionirani

a najviše me smeta kad likovi (vikend provokatori, klonovi i/ili sa malo postova-novi forumaši) vređaju bez sankcija

moje anketno pitanje bi bilo:
Koji vid sankcionisanja je po vama prihvatljiv:

a/ za sve forumaše (stare i nove) ISTA pravila po kojem se najpre opomene, pa ukoliko pre isteka opomene napravi još jednu grešku banuje, a ukoliko istovremeno vređa više članova i to vidno da mu je jedino vređanje važno onda trajni ban

b/ za sve forumaše (nove i stare) ISTA pravila opemene pa ban (ali bez trajnog bana -jer kod trajnog banovanja se potencira kloniranje korisnika)

c/ za starije članove opomena i pa posle eventualno jednodnevni ban ako ponovi grešku) a za nove (opomena pa višednevni ban)

d/ za starije članove (opomene i eventualno jednodnevni ban) a za nove (opomene pa trajni ban)


ja sam za c/
-------------------------
postavio bih anketu ...al iz razloga da se ne protumaći krivo od strane moderatora i forumaša postavljam u vidu posta
 
iskreno...žao mi što je eremita banovan (ipak je on jedan od najstarijih (po postovanju) forumaša ovde)

pokrenuo bi anketu pa da se forumaši izjasne dal je zaista pravedno da se mi stariji članovi isto tretiramo kao i članovi (najčešće klonovi) koji imaju ~100postova ili manje, ili tzv."vikend provokatori" dođu jednom mesečno i provociraju

pa onda nekom od nas starijih (po postovanju) ovde pukne živac pa nešto neprikladno kažemo i budemo sankcionirani

a najviše me smeta kad likovi (vikend provokatori, klonovi i/ili sa malo postova-novi forumaši) vređaju bez sankcija

moje anketno pitanje bi bilo:
Koji vid sankcionisanja je po vama prihvatljiv:

a/ za sve forumaše (stare i nove) ISTA pravila po kojem se najpre opomene, pa ukoliko pre isteka opomene napravi još jednu grešku banuje, a ukoliko istovremeno vređa više članova i to vidno da mu je jedino vređanje važno onda trajni ban

b/ za sve forumaše (nove i stare) ISTA pravila opemene pa ban (ali bez trajnog bana -jer kod trajnog banovanja se potencira kloniranje korisnika)

c/ za starije članove opomena i pa posle eventualno jednodnevni ban ako ponovi grešku) a za nove (opomena pa višednevni ban)

d/ za starije članove (opomene i eventualno jednodnevni ban) a za nove (opomene pa trajni ban)


ja sam za c/
-------------------------
postavio bih anketu ...al iz razloga da se ne protumaći krivo od strane moderatora i forumaša postavljam u vidu posta

Iskren da budem, moderatori gledaju kroz prste starijim forumašima. Makar ja stičem takav utisak. Onda kada se banuje stariji forumaš onda mi je jasno da je zaista napisao nešto preterano loše.
 
Sram vas bilo. Imate vremena da se javljate iz firme i da se ponosite što vam je učinak nula. Krivi vam drugi? Smetaju demokrate možda? Zlo zvano EU vam ne da da radite? Telefonirate iz firme a ovamo bacate po 400€ na mobilni a onda proveravate da li vam je provajder pravilno izračunao cenu SMS-a. I kome šta možete da pričate kada ništa ne doprinosite? Bar da ste odbranili ono Kosovo za ovih 8 sati nego još mrsite kriv Pera kriv Mika, Ajron nam ne da da pišemo gluposti.

I šta hoće ovaj demokratski blok? Ništa pametno nisu uradili samo su omogućili da pojedini iskoriste svoje pozicije i pozapošljavaju nestručnu familiju po firmama iz kojih nas spamuju po ovom forumu. Da ih pita čovek zašto ne valjaju 90-te rekli bi - nisu bili naši na vlasti. Kao vredjaju vas ove nedemokrate a što vredjate moderatore umesto da tako razgovarate sa onima koji su vas takvim napravili to nikom ništa?

A tek ove nevladine organizacije i instant patriotski savezi za zveckanje oružjem.... Pa bre kako vas nije sramota?
Prodali ste se za žiro račun.

Iron Lord
časno odradio prvu smenu

изгледа да сам те једини ја овде разумео шта си написао.Све дупло голо и на крају ништа.Али ипак полако схвати ће сви ,само се бојим да не буде касно.:P
 
Iskren da budem, moderatori gledaju kroz prste starijim forumašima. Makar ja stičem takav utisak. Onda kada se banuje stariji forumaš onda mi je jasno da je zaista napisao nešto preterano loše.

pa gledaju...kroz prste...a nama starijima ali i novima

kad sam ja došao na ovaj forum bio sam kao novi tretiran po daleko strožim pravilima i ne samo ja već svi novi forumaši tada (samo za provokaciju smo dobili ban, a kamoli da smo vređali...pogledaj moj stari (prvi) nick: kyo pa se uvjeri za šta sam dobio ban
:arrow:i to je bilo u redu:idea::idea:

sada se dešava da me dobrano izprovociraju i/ili izvređaju novi članovi sa jedva 100-200postova
i za to ne dobe nikakvu sankciju:-(:roll:

-----------
al dobro ja takve odpilim i stavim na ignore liszu i uopšte me više ne interesiraju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top