Ех, тај Понедељак

Meda Božanin

Ističe se
Poruka
2.440
Одвајкада сам мрзио Недељу поподне, не због Понедељка већ зато што пијани чобани опале радио на макс да слушају (радио:roll:) пренос фудбалких утакмица па цео крај трешти... а највише јер су ретки били вољни за ишта забавно ван куће.

Субота ујутро... најомиљенији дан свих дана... све се може одложити за сутра, ако устреба, леп, можда мени најомиљенији дан од свих.

Петак увече... има ли савршенијег дана за излазак?

НИКАДА нисам мрзио Понедељак. Понедељак означава нови почетак и једва чекам да дође...


Видим... Недеља увече... замре Крста ал што замреше Култне?
 
Meni je nedelja najlepsi dan, jer sve je smirenije, traktori ne rade, ljudi manje po ulicama.

A uz to 6 dana nista neradim, a nedelju se dodatno odmaram. ;)

Al isti su skoro svi dani. Ponedeljak je dobar. Petak i Subota zbog tih izlaska su mi manje simpaticni.
Al i ne pratim koji je dan, jer sam tu vecinu vremena za kompjuterom, i ne razlikujem.

Narodnjake me totalno podsecaju na Beograd. :) Iako nevolim narodnjake, ali osecaj BGda je lep kada se pojavi..
Ne slusam narodnjake, ali ponekad na radiju se mogu cuti. Ovde se prolece vec radja.. :)
 
evo vam/nam i "I hate mondays gurua" ;
garfield-4.jpg


btw ne mrzim ponedeljak,
momentalno mrzim sve i svasta jer mi se ova radna Nedelja spojila s ionako radnim Ponedjeljkom...opet... :mad:

dobro i vama jutro...:cool:
 
Одвајкада сам мрзио Недељу поподне, не због Понедељка већ зато што пијани чобани опале радио на макс да слушају (радио:roll:) пренос фудбалких утакмица па цео крај трешти... а највише јер су ретки били вољни за ишта забавно ван куће.

Субота ујутро... најомиљенији дан свих дана... све се може одложити за сутра, ако устреба, леп, можда мени најомиљенији дан од свих.

Петак увече... има ли савршенијег дана за излазак?

НИКАДА нисам мрзио Понедељак. Понедељак означава нови почетак и једва чекам да дође...


Видим... Недеља увече... замре Крста ал што замреше Култне?

:D:D:D
Oj, Medo... Lep si na novoj slici.
Ni ja ne volim nedelju popodne. Taj animozitet vučem još iz gimnazijskih dana, kada me je nedelja podsećala na neminovnost dolaska novog školskog dana. No, imala sam rešenje: pretvarala sam se da ponedeljak ne postoji, i u školu išla tek u utorak. Tako sam, naime, imala iluziju kraće radne nedelje.

Moj omiljeni dan je petak. Nemam pojma zašto; valjda zbog toga što petak deluje kao početak kraja. Petkom je sve svetlije i optimističnije. :)

Evo himne mrzitelja ponedeljka:
 
Kad sam bio dete, imao sam dvostruke arsine prema ponedeljku, onaj u kojem je skola doalzila prepodne(a u petak bila popodne) sam mrzeo, a onaj gde idem u skolu popodne, njega sam manje mrzeo, ne mogu da kazem voleo.
Sva je sreca pa sam na vreme shavtio da vreme, dani, i podela na iste, nemaju veze sa stvarnoscu, pa tome vise ne pridajem toliko znacaja.;)
 
Kad sam bio dete, imao sam dvostruke arsine prema ponedeljku, onaj u kojem je skola doalzila prepodne(a u petak bila popodne) sam mrzeo, a onaj gde idem u skolu popodne, njega sam manje mrzeo, ne mogu da kazem voleo.
Sva je sreca pa sam na vreme shavtio da vreme, dani, i podela na iste, nemaju veze sa stvarnoscu, pa tome vise ne pridajem toliko znacaja.;)

ili sto bi se narodski reklo - mo(nu)mentalno sam nezaposlen? :lol:
 
Ponedeljak je najlepši radni dan,
(novo je lepo načeti... :D )

Može da se okrene novi radni list,
(malo spremiti stavri - naročito u svojoj glavi)

Možeš odlučiti da budeš od ponedeljka neko drugi,
(neko ko je karakterniji od Vas - jer karakter je sudbina)

I to zamislite posle nedeljnog lenčarenja, čitanja, šetanja ili pecanja...

(ukoliko ste non stop preko vikenda bludničili po internetu - neće Vam poći za rukom, moraćete iskreno da se oporavite - tek sledećeg vikenda... :D:D:D ..hehe)

~~~

Npr. : Valja, ustati u 5h rano ujutru popeti se na zgradu sa stoličicom i omiljenim pićem i gledati izlazak sunca ...
ništa lepše za početk nove nedelje nego biti okupan sunčevim zracima - tuširanje - pa na posao ;)

Danas sam uspeo svoje inženjere da obradujem pršutom 1.5god, adidas slaninom, pravim domaćim vinom (inače vino može da se pravi i od grožđa :D hehe) itd...

Po meni ovaj Moj ponedeljak je bio pravi ponedeljak ...

:D:D:D ..he,he,he... ;)


~~~~

Mnogo gadan ovaj Vaš ponedeljak... stvarmo nigde nikog...ccc
 
Одвајкада сам мрзио Недељу поподне, не због Понедељка већ зато што пијани чобани опале радио на макс да слушају (радио:roll:) пренос фудбалких утакмица па цео крај трешти... а највише јер су ретки били вољни за ишта забавно ван куће.

Субота ујутро... најомиљенији дан свих дана... све се може одложити за сутра, ако устреба, леп, можда мени најомиљенији дан од свих.

Петак увече... има ли савршенијег дана за излазак?

НИКАДА нисам мрзио Понедељак. Понедељак означава нови почетак и једва чекам да дође...


Видим... Недеља увече... замре Крста ал што замреше Култне?

Medo, isto takođe! :mrgreen:
P.S. Sem za subotu pre podne- sedim kući a onda idemo na ručak... Subota pre podne je tako malograđanska, nacifrana i izveštačena, da joj sebe ne poklanjam...
 

Back
Top