Борис Тадић: Изолација значи неприкључивање ширим организацијама.

Poruka
19.903
Ово је Борис рекао у вечерашњем "Утиску недеље" код Оље Бећковић на ТВ Б92.
Јасно и недвосмислено је указао да Србија више не може бити изолована економски или на било који други начин,а да се то доноси на спречавање пословања са иностранством.
Ове речи Бориса Тадића једном заувек демантују све вас демократе који нон-стоп причате о изолацији појашњавајући је и упоређујући са деведесетим годинама.

Шта значи не прикључивање "ширим организацијама"?Па,наравно Тадић је мислио на политичко-економске организације.Које су то организације?Наравно,реч је о Европској Унији.

Дакле,изводим закључак из Тадићевог излагања.Неприкључење Европској Унији значи изолацију,а изолација значи неприкључење Европској Унији.Апсурдно,зар не?Баш као и његова политика...:D
 
I 'ajde, trpamo se mi, recimo, EU sledećih 15 godina i oni nas prime ... a KiM i dalje tamo gde je bio - pa kaže Tadić, odatle imamo bolje mogućnosti da povratimo pokrajinu

Razum kaže u EU ide samo Srbija bez KiM ... :lol: Koga, bre ovaj laže ??? :lol:

Jeste, lazov najobicniji. Umesto da kaze da ni Sloveniju nismo priznavali 8 godina i na kraju poslali ambasadora u Ljubljanu. Tako ce biti i sa Kosovom.
 
I 'ajde, trpamo se mi, recimo, EU sledećih 15 godina i oni nas prime ... a KiM i dalje tamo gde je bio - pa kaže Tadić, odatle imamo bolje mogućnosti da povratimo pokrajinu

Razum kaže u EU ide samo Srbija bez KiM ... :lol: Koga, bre ovaj laže ??? :lol:


...a sta ako mi udjemo u EU a tamo nadjemo KIM, sta je pametno tad raditi :idea::?::)
 
Nije rekao da ekonomska izolacija nije moguca ako moram da crtam

У свом одговору на питање шта значи то "изолација",он је као прву ствар навео неприкључивање ширим организацијама.
Истина је да није рекао да економска изолација није немогућа,али није ни рекао да је могућа.А,ваљда је логично узети у обзир као најближе истини оно што си напомену у свом одговору.
Јер да он мисли како има иоле шансе за економком изолацијоим,што је ноторна будалаштина(па неће ваљда запад свој капитал да изолује),он би то макар напоменуо у свом одговору.

Тадић се разоткрио и показао да свакодневна звоцања о изолацији не значе ама баш ништа.:D
 
Jeste, lazov najobicniji. Umesto da kaze da ni Sloveniju nismo priznavali 8 godina i na kraju poslali ambasadora u Ljubljanu. Tako ce biti i sa Kosovom.

Znam da ti je teško da ovo shvatiš ... :lol: Tadića boli K za Kosovo, zato mu je priča nekonzistentna. Al takvima kao tebi - dovoljno je da zevne i da ti bude jasno šta je hteo da kaže a nije rekao :lol:
 
Znam da ti je teško da ovo shvatiš ... :lol: Tadića boli K za Kosovo, zato mu je priča nekonzistentna. Al takvima kao tebi - dovoljno je da zevne i da ti bude jasno šta je hteo da kaže a nije rekao :lol:

Joj... pa ti ocigledno nisi ama bas nista razumeo. Ali sta je tu novo. Da kazem, da Tadica boli patka za Kosovo. Jednostavno je glup. Za Tomu je Ajnstajn doduse.
 
...a sta ako mi udjemo u EU a tamo nadjemo KIM, sta je pametno tad raditi :idea::?::)

Унутар ЕУ постоје чланице које не признају и које су најавиле да ниакда неће признати Косово као државу.
Знаш ли шта то конкретно значи?
Дакле,немогуће је да Косово као НАТО полигон и протекторат уђе у ЕУ.:D
 
Joj... pa ti ocigledno nisi ama bas nista razumeo. Ali sta je tu novo. Da kazem, da Tadica boli patka za Kosovo. Jednostavno je glup. Za Tomu je Ajnstajn doduse.

Pa baš zato ćete na mestu premijera, čini mi se još dugo, gledati Koštunjavog ...:lol:

Radi manekena i grobara samo tako ...:lol:
 

Back
Top