MSN Problem

djuramc

Aktivan član
Poruka
1.249
passportgmail.jpg


Зашто не могу да користим адресе са наставком @hotmail.com, @live.com као ид за messenger? Када упишем адресу са наставком @hotmail.com појави ми се то упозорење написано црвеним словима као на слици.
 
Корисничко име ми се састоји само од слова. Ако у продужетку напишем @yahoo.com онда хоће да ради а ако ставим live.com, msn.com, hotmail.com, онда ми избаци то као на слици.
 
Ma nije to...

Nego djuro sta ti pokusavas da uradis??Ja sam sad probao i to sve radi tacno onako kako bi trebalo.
Sta ti hoces da postignes?Kazi pa cu ti ja reci kako to da uradis.

edit:
Uostalom,idi ovde i lepo popuni sve sto se trazi.Skini Windows Live Messenger ili ga vec imas,kucaj mail adresu i sifru i to je to.Reseno.
 
Znaci moze da bude samo u ovom obliku:
korisnik@gmail.com
korisnik@yahoo.com
korisnik@msn.com itd.
Nikako
korisnik.gmail.com
korisnik.msn.com i sl.

Ти стварно мислиш да сам ја толики дебил?

Tamo na slici pise da si stavio gmail.

Слика није моја нашао сам је на једном сајту. Пошто се и мени појављује исти текст као на слици окачио сам ту слику. Ја сам уместо gmail куцао live.
 
Ma nije to...

Nego djuro sta ti pokusavas da uradis??Ja sam sad probao i to sve radi tacno onako kako bi trebalo.
Sta ti hoces da postignes?Kazi pa cu ti ja reci kako to da uradis.

edit:
Uostalom,idi ovde i lepo popuni sve sto se trazi.Skini Windows Live Messenger ili ga vec imas,kucaj mail adresu i sifru i to je to.Reseno.

Тај линк који си оставио је за креирање мејл адресе са наставком live или hotmail. Већ имам мејл адресу са наставком live и њу хоћу да користим за МСН. Надам се да ме разумеш.
 
Ево сада ћу редом да ти објасним.

Прво одем на страницу http://www.msn.com/ па на тој страници кликнем на My MSN.

Пошто ту мејл адресу не користим за МСН идем на Sign up

ca660f7414.jpg


Онда ми се појави ово

7807289d84.jpg


Ту идем на yes па на continue, и тада ми се појави ово

f966053cf9.jpg


Све ја то лепо попуним али ми се опет појави то упозорење исписано црвеном бојом. Не знам где грешим, можда је и нешто до њих.
 
predpostavljam da vecina vas koristi MSN !!!
pitanje je u vezi MSNa konkertno kod postavljanja svoje slike na MSNu,zelim da stavim recimo GIF(inace MSN vidi taj format) i da mi se vrti 5 slika na neko odredjeno vreme,kao slajd sou,a inace moze da se namesti jer sam video kod jednog prijatelja a on nezna da mi to objasni jer nije tu ta osoba koja je to joj namestila

u MSN pise da prihvata JPEG GIF BMP i slicne formate slika ,ja sam napravio GIF i stavio 4 slike a MSN pusta samo prvu sliku iz GIFa (tog slajd soua)
sta je mozda problem ili tu nesto drugo treba da se uradi da bi to radilo!!!
drug mi je pominjao za PLUG IN da li je to tacno i uz pomoc kog programa se pravi PLUG IN
(moze li Photo shop?)
jel znate u cemu je problem ??? ko mi pomogne ima dopunu kredita na MOB.tel (100din najozbiljnije_)

poz
 
OSTO SAM VIDEO na sajtu DA NE MOZE DA msn VIDI GIF ANIMACIJU,

da li ima neki program da recimo stavimo folder sa nekoliko slika i da se one vrte na neko vreme (nesto kao kada hocete da stacite scrensaver na PCu pa birate folder i on iz tog foldera stavlja te slike)

inace sajt :
www.messengertools.net mislim da ima nesto od toga ,ako neko zna neka se javi na pr.poruku!!


poz
 
Svojevremeno je izasla verzija 9 i ona je podrzavala gif (animirane).Medjutim zbog silnih gresaka povucena je,ali ja je negde na hdd-u imam jos uvek.
Probaj da skines live plus pa petljaj tamo nesto.Imas i skriptu Display Picture Changer uz pomoc koje mozes menjati slike u intervalima koje ti zadas.
 
OK ljudi namesteno je ono u vezi menjanja slika u MSNu potreban je PLUG IN i on omogucava da se odabere folder sa slikama koje on posle vrti na odredjeno vreme

HVALA LJUDIMA KOJI SU ODGOVARALI NA MOJA PITANJA (POSEBNO SE ZAHVALJUJEM "POPAJU")
POZ
 
onaj msn discovery kao ima neku opciju da slike budu veće nego obično...djuro nznm šta da ti kažem, pokušaj bez @live.com

Неким чудом сам успео да урадим то што сам хтео, ни сам не знам како :D

OK ljudi namesteno je ono u vezi menjanja slika u MSNu potreban je PLUG IN i on omogucava da se odabere folder sa slikama koje on posle vrti na odredjeno vreme

HVALA LJUDIMA KOJI SU ODGOVARALI NA MOJA PITANJA (POSEBNO SE ZAHVALJUJEM "POPAJU")
POZ

Пошаљи нам линк до тог PLUG IN-a, па да и ми инсталирамо ;)
 
Windows Live Messenger 8.5

www.msgpluslive.net

Download MsgLivePlus instalira se na vec postojeci MSN 4.5MB
Skripte inst. na LivePlus
Display Picture Changer 456KB

U verziji 9 su mogle da se stave animirane gif ali da bi se videle predpostavljam da i ostali moraju imati istu verziju.Ta verzija je bila puna gresaka i zato je vise nema.Recimo nije radio voice call...Ja je imam jos uvek pa ako vam treba...mada ne preporucujem. ;)

EVO COVEK JE ODGOVORIO ,, nego cini mi se da je neko pominjao da preko MSN discovery moze da se povecavaju DISPLAY SLIKE jel tacno,ako moze kako?? (imam vec taj program!!!))

poz
 
kako bre mislish da povecavash...
P.S.
najjacha fora za MSN Discovery je "!imitate" komanda :lol:


pa neko je u prethodnim porukama pitao za to povecavanje display slike u MSNu da ne bude standardne velicine nego veca ili manja!!>>>?? (sad da li je tacno)

mislis preuzimanje slike od coveka sa kojim razgovaras preko MSNa?? (strajo)
 

Back
Top