How about this...

eeeee,da mi je da se vratim u tu istu skolu iz koje sam toliko bezala :cry: sto da ne,ukoliko uspes da izbalansiras zezanje i skolu(da bas ne padnes godinu,to je bezveze),kibaj kolko volis,na kraju krajeva,kad zavrsis tu istu skolu,niko te ne pita na koliko casova si bio/la :arrow: uvek smo se super zezali kad smo bezali :wink:
 
Eeeeeeeh, kakvo bezanje bre, ja sam IV godina, i kad bezis niko te ne upisuje :( , niko ti nista ni ne kaze :( . To tako oduzima char svemu :cry: . Kad sretnes direktora u hodniku, malo popricas s njim, izjada se covek, problemi, sta ces. Bezi slobodno, posle postane dosadno :wink:
 
hmmm... a sta ti mislis o bezanju cele godine iz skole? Nakon III-e godine i 500 i kusur opravdanih i 24 neopravdana, pobegao ja celu IV-u, odnosno presao ja na vanredno, i bilo mnogo lepse... Odes jednom na ispit, i zavrsio si sa tim ;)

No, to nema apsolutno nikakve veze sa svastarom jer od ovih problema obicno pate tinejdzeri, pa cu tamo i da prebacim temu...

t.m.
 
slytherin_rules:
Sta mislite o bezanju sa casova, ali iskreno? Da li ste u stanju da kibnete svaki put, ili tu postoje neke semice...Da vas cujem o ovome!
Proshel godine me dvaput isterivali iz shkole...i dvaput vracjali.....Prvi put dvesta i neshto neopravdanih a drugi put 25...i pitaj boga kolko opravdanih)
 
Za bezanje sam samo kad vise od pola razreda nije spremno za cas ili ako hocemo da konriramo nekom nastavniku,ali ne podnosim kad se bezanje organizuje zbog samo jedne nazovi face a svi ostali potrce samo da mu se dodvore.
 
Luc:
Eeeeeeeh, kakvo bezanje bre, ja sam IV godina, i kad bezis niko te ne upisuje :( , niko ti nista ni ne kaze :( . To tako oduzima char svemu :cry: . Kad sretnes direktora u hodniku, malo popricas s njim, izjada se covek, problemi, sta ces. Bezi slobodno, posle postane dosadno :wink:

Absolutely true :!: :wink: :wink:
 
jao.....pa to mi je jedna od omiljenih stvari u zivotu.....kad se setim 1.polugodja ja sve zajedno nisam bila oko 2meseca u skoli nego sa ortakinjom prvo kod lekara po opravdanje a onda u zezanje...tad su nam se desavale stvari koje cu pamtiti za ceo zivot...najace je bilo kad smo u 8ujtru kao u skolu a ustvari na sajam i u nekoj kafani sedele al u 8 ujtru strasno,tad sam prvi put povukla dim,prvi put se napila,prvi put ozbiljno lagala fosile....i sad sam s tom ortakinjom ko sestra :D a ono po cas dva to za mene nije nista a uglavnom i smism opravdanje neko :twisted: :twisted:
 
Ja sam danas pobegla!!!!!!!!Dodjem ja u skolu,a ono svi skoce-Milice,hoces i ti na protest?Ja rekoh:Ako idu svi,eto i mene.Posle sam cekala jer se moja drugarica premisljala,ali nije trajalo ni sekund-drug me je odneo sve do raskrsnice,i ja sam krenula za masom.Posle smo se vratili u skolu i ja sam od strane moje ljubomorne "drugarice" dobila lazi i pljuvanja,ali moji su sve primili mirno.A ta drugarica.......nek me jos jednom zovne!!!!!!!!Ona naravno nije ni bezala!!!!!!!!
 
milicaanchy:
Ja sam danas pobegla!!!!!!!!Dodjem ja u skolu,a ono svi skoce-Milice,hoces i ti na protest?Ja rekoh:Ako idu svi,eto i mene.Posle sam cekala jer se moja drugarica premisljala,ali nije trajalo ni sekund-drug me je odneo sve do raskrsnice,i ja sam krenula za masom.Posle smo se vratili u skolu i ja sam od strane moje ljubomorne "drugarice" dobila lazi i pljuvanja,ali moji su sve primili mirno.A ta drugarica.......nek me jos jednom zovne!!!!!!!!Ona naravno nije ni bezala!!!!!!!!
Jaaoooj to mrzim kad neko kaze:"Ako beze svi bezim i ja" - pa ne mogu da beze svi ako ne bezis ti, zar ne. A kao drugo sta te zabole ku*ac za druge, ne bezis ti zbog njih
 
ja nisam puno bjezala sa casova...fino smo se zabavljali u skoli! :D
Dok moja mladja sestra....Cim se ukaze prilika bjezi sa casova,a mala prolazi odlicnim...Kod njih je u skoli sad fazon da nekoliko ucenika u skoli(naravno samo njihova generacija)plati nesto malo novca nekom "frajeru",on nazove policiju i kaze da je bomba u skoli,policija im dodje u skolu,sve ih istjera napolje,i nema kontrolnog!! ccc
ipak,ja se nisam nikada time bavila,ili bjezala sa kontrolnih.Samo onako,kako neko gore rece,kad sam neraspolozena,i "opasna" po okolinu :wink:
 
Pih,do pre dve godine kad sam ja još išao u gimnaziju bežanje se nije baš toliko tolerisalo...Razredni nam je spuštao ocenu iz vladanja posle petog neopravdanog.Ja lično sam bežao samo kad iskrsne neki kontrolni koji nisam mogao da postignem da spremim i to je bila neka vrsta odlaganja.Doduše postojao je i jedan opičen profesor koji nije ni upisivao pa sam to povremeno koristio za partiju bilijara kao uostalom i svi ostali...A danas vidim da su se otrgli kontroli pa više ne idu u školu nego što idu a po školama je opšta anarhija.Doduše to se njima već obija o glavu i tek će...ali to je već njihov problem...
 
slytherin_rules:
Evo celo odeljenje je skupa pobeglo sa casa razrednog (engleski), i idiot nam svima podeli keceve iz engleskog!!!!!!!!! Kaze;"Niste mi doneli domaci"! ZAMISLITE!!!Pokidali smo se od smeha!!! :P :D 8) :lol: :lol:

najgluplja fora mi je to grupno bezanje!ako ti se ma sedi u skoli lepo odes ko covek i zabole te za ostale,a to kao:svi zajedno obicno nikad ne uspe i zavrsi se tako sto svi dobiju ukore
 
slytherin_rules:
Sta mislite o bezanju sa casova, ali iskreno? Da li ste u stanju da kibnete svaki put, ili tu postoje neke semice...Da vas cujem o ovome!
e ovako:
moje odeljenje je nepuno nego *krcato streberima, pa zato ako mi je za verovati (a jeste bliz zna)
za ovih 8 godina skolovanja nismo ni jedanput pobegli


:( or :D procenite sami
 
slytherin_rules:
Vau...zastrasujuce! Mi imamo samo jednu kojoj su roditelji, je l'te u skolskom odboru...a inace,ostatak je uvek za...

Jedna - majka u tom nekom odboru
Jos jedna - majka joj prof u skoli
Jos jedna - majka joj zubarka u skoli u suprotnoj smeni
+ 5oro koji su CELU gimn 5.00......celo odeljenje da ode ? Nema sanse!
 

Back
Top