Hm....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psycho_girl

Primećen član
Poruka
605
Dragi forumasi, imam problemcic... Muva me duze vreme decko koji ima dugu vezu, negde oko 3 god i ja bih rekla da je ozbiljna... On je dosta stariji od mene i svidja mi se. Upoznali smo se u jednom klubu , razmenili brojeve, posle sam slucajno saznala da je u vezi, naravno ne od njega, preko nekih zajednickih prijatelja i tada sam prekinula svaki kontakt sa njim na mesec dana. Medjutim pre par nedelja smo se slucajno sreli, prica je pocela opusteno, ja popustila. Od tada se dopisujemo gotovo svakodnevno on mi predlaze da se vidimo ali ja odbijam. Ne volim nikada nedefinisane odnose, pa vise ne znam sta cu... Da li ste nekada bile nekome "druga", i da li muskarci uopste izlaze iz ozbiljnih veza zbog druge devojke?! Da li uopste vredi ulaziti u takve odnose koji se sastoje od konstantnog preispitivanja? Da ste na mom mestu...? Hvala...:heart:
 
Ne bih se nikad tako dopisivala sa deckom, smara me to uzasno. Napisala bih mu da imam decka i da je jako ljubomoran pa zato vise ne mogu da se dopisujem sa njim a kad ga sretnem flertovala bih sa njim, nista ozbiljno, samo bih ga rezervisala za slucaj da raskine sa devojkom.
 
Dragi forumasi, imam problemcic... Muva me duze vreme decko koji ima dugu vezu, negde oko 3 god i ja bih rekla da je ozbiljna... On je dosta stariji od mene i svidja mi se. Upoznali smo se u jednom klubu , razmenili brojeve, posle sam slucajno saznala da je u vezi, naravno ne od njega, preko nekih zajednickih prijatelja i tada sam prekinula svaki kontakt sa njim na mesec dana. Medjutim pre par nedelja smo se slucajno sreli, prica je pocela opusteno, ja popustila. Od tada se dopisujemo gotovo svakodnevno on mi predlaze da se vidimo ali ja odbijam. Ne volim nikada nedefinisane odnose, pa vise ne znam sta cu... Da li ste nekada bile nekome "druga", i da li muskarci uopste izlaze iz ozbiljnih veza zbog druge devojke?! Da li uopste vredi ulaziti u takve odnose koji se sastoje od konstantnog preispitivanja? Da ste na mom mestu...? Hvala...:heart:

Od njega mozes samo sex da ocekujes i nista vise, retko kad izlaze iz duge i ozbiljne veze zbog neke druge, mada jedina olaksavajuce okolnost ti je ta sto on nije ozenjen pa mozda postoji nada da on raskine zbog tebe, ali iskreno sanse su male,...mada ko zna,..lepo je to sto se dopisujete svaki dan i sta ja znam,....ali nemoj da mislis da ce se on sad zaljubiti u tebe i odlepiti za tobom i ostaviti devojku sa kojom ima 3 godine ozbiljnu vezu s tim da je on u godinama koliko sam ja shvatila.
 
2004486888986487909_rs.jpg

da se kojim slucajem nismo sreli negde hmmm
 
Dragi forumasi, imam problemcic... Muva me duze vreme decko koji ima dugu vezu, negde oko 3 god i ja bih rekla da je ozbiljna... On je dosta stariji od mene i svidja mi se. Upoznali smo se u jednom klubu , razmenili brojeve, posle sam slucajno saznala da je u vezi, naravno ne od njega, preko nekih zajednickih prijatelja i tada sam prekinula svaki kontakt sa njim na mesec dana. Medjutim pre par nedelja smo se slucajno sreli, prica je pocela opusteno, ja popustila. Od tada se dopisujemo gotovo svakodnevno on mi predlaze da se vidimo ali ja odbijam. Ne volim nikada nedefinisane odnose, pa vise ne znam sta cu... Da li ste nekada bile nekome "druga", i da li muskarci uopste izlaze iz ozbiljnih veza zbog druge devojke?! Da li uopste vredi ulaziti u takve odnose koji se sastoje od konstantnog preispitivanja? Da ste na mom mestu...? Hvala...:heart:

Ok je što se ti preispituješ i ok je što razmišljaš na taj način.;)
Nedefinisan odnos podrazumeva neraščišćene stvari, tj. prećutkivanje - npr, u konkretnom slučaju, bitno je to da li je ON tebi rekao da ima ozbiljnu vezu sa drugom devojkom.
A ako jeste... zašto sebe automatski stavljaš u poziciju "druge"? :)

Da, muškarci izlaze iz "ozbiljnih" veza zbog nove ljubavi. Ovde, naravno, nije reč o oženjenom muškarcu.
 
Ne bih se nikad tako dopisivala sa deckom, smara me to uzasno. Napisala bih mu da imam decka i da je jako ljubomoran pa zato vise ne mogu da se dopisujem sa njim a kad ga sretnem flertovala bih sa njim, nista ozbiljno, samo bih ga rezervisala za slucaj da raskine sa devojkom.

Veruj mi i mene smara, ali ne bih jos da se upustam u nesto konkretno a ovako odrzavamo kontakt....


i, da, DAGER, ne verujem....
 
Veruj mi i mene smara, ali ne bih jos da se upustam u nesto konkretno a ovako odrzavamo kontakt....

Ne mogu kad me nesto smara to da izdrzim. Odmah kvarim to. Vise volim da me boli, da se cepam, da se kidam, da placem, ako treba, ali ne, ne, ne, ne mogu da izdrzim da me neko smara. Spustam slusalicu, ustanem i odem, odem iz kafica, iz diskoteke, ili kazem mu nesto skandalozno, kao ono hajde kresni se sa mojom drugaricom, ili nesto slazem na bas o ho ho velicanstveno nekontrolisan i nekonvencionalan nacin. Sve, samo ne da me neko smara.
 
Dragi forumasi, imam problemcic... Muva me duze vreme decko koji ima dugu vezu, negde oko 3 god i ja bih rekla da je ozbiljna... On je dosta stariji od mene i svidja mi se. Upoznali smo se u jednom klubu , razmenili brojeve, posle sam slucajno saznala da je u vezi, naravno ne od njega, preko nekih zajednickih prijatelja i tada sam prekinula svaki kontakt sa njim na mesec dana. Medjutim pre par nedelja smo se slucajno sreli, prica je pocela opusteno, ja popustila. Od tada se dopisujemo gotovo svakodnevno on mi predlaze da se vidimo ali ja odbijam. Ne volim nikada nedefinisane odnose, pa vise ne znam sta cu... Da li ste nekada bile nekome "druga", i da li muskarci uopste izlaze iz ozbiljnih veza zbog druge devojke?! Da li uopste vredi ulaziti u takve odnose koji se sastoje od konstantnog preispitivanja? Da ste na mom mestu...? Hvala...:heart:

Iz ozbiljnih veza niko ne izlazi tek tako..on je u startu precutao svoju vezu..tako da ce i mnogo toga drugog..da sam na tvom mestu ja bih sa njim otvoreno razgovarala ako ti je bas toliko stalo do jega..a sto se dopisivanja tice..veze pocinju na najrazlicitije nacine..pa i nakon dopisivanja..
 
da!!!da sam na tvom mestu,ne bih uopste razmisljala......ako ti se svidja,nemoj da razmisljas veruj mi!!!ako treba tajno...neka bude i tajno...ali uzivaces,veruj mi.....pusti ova sranja tipa "pa on je u vezi...preispitaj se....mislim da to ne treba da uradis..." i slicno....pusti neka te vodi srce..prepusti se,iskljuci mozak i uzivaj!!!!!bice ti super,veruj mi!!! :):):):):):)
 
da!!!da sam na tvom mestu,ne bih uopste razmisljala......ako ti se svidja,nemoj da razmisljas veruj mi!!!ako treba tajno...neka bude i tajno...ali uzivaces,veruj mi.....pusti ova sranja tipa "pa on je u vezi...preispitaj se....mislim da to ne treba da uradis..." i slicno....pusti neka te vodi srce..prepusti se,iskljuci mozak i uzivaj!!!!!bice ti super,veruj mi!!! :):):):):):)

:roll: Reche jedna plavusha...
 
da!!!da sam na tvom mestu,ne bih uopste razmisljala......ako ti se svidja,nemoj da razmisljas veruj mi!!!ako treba tajno...neka bude i tajno...ali uzivaces,veruj mi.....pusti ova sranja tipa "pa on je u vezi...preispitaj se....mislim da to ne treba da uradis..." i slicno....pusti neka te vodi srce..prepusti se,iskljuci mozak i uzivaj!!!!!bice ti super,veruj mi!!! :):):):):):)


bljakp10.gif
 
Iz ozbiljnih veza niko ne izlazi tek tako..on je u startu precutao svoju vezu..tako da ce i mnogo toga drugog..da sam na tvom mestu ja bih sa njim otvoreno razgovarala ako ti je bas toliko stalo do jega..a sto se dopisivanja tice..veze pocinju na najrazlicitije nacine..pa i nakon dopisivanja..

Pitanje je koliko je ta veza ozbiljna ali ono za precutkivanje je tacno. Iskreno sam blizi misljenju da hoce samo sex.:cry:
 
Uzivace ako se samo budu kresnuli..sto on i zeli..ali verovatno ce ona njega posle juriti.;)

Da sam htela da ga jurim i da ispadnem guskica, ne bih uopste prekidala kontakt sa njim vec bih od pocetka pristajala na sve. Znam da situacija nije najidealnija, zato sam i htela da cujem razlicita misljenja... Inace nisam onaj tip koji ulazi u problematicne odnose pa posle se zali, kako odlucim tako ce mi biti, ali pre nego sto odlucim...
 
Da sam htela da ga jurim i da ispadnem guskica, ne bih uopste prekidala kontakt sa njim vec bih od pocetka pristajala na sve. Znam da situacija nije najidealnija, zato sam i htela da cujem razlicita misljenja... Inace nisam onaj tip koji ulazi u problematicne odnose pa posle se zali, kako odlucim tako ce mi biti, ali pre nego sto odlucim...

Samo kazem da obicno posle fizickog kontakta uloge se promene..po ovom postu delujes zrelo i nije mi jasno zasto ne nadjes nekog slobodnog.
 
Ma, ne znam ni sama, ovaj mi je sada hit...:lol: Nikada nisam imala posla sa zauzetima, zato i jesam u "nebranom grozdju". Iz iskustva drugih znam da to obicno ne izlazi na dobro. Ja bih da udjem u taj odnos ali da mi neko garantuje da necu patiti, sto je naravno nemoguce. Lepo kaze nas narod, ne moze i jare i pare...
 
Dragi forumasi, imam problemcic... Muva me duze vreme decko koji ima dugu vezu, negde oko 3 god i ja bih rekla da je ozbiljna... On je dosta stariji od mene i svidja mi se. Upoznali smo se u jednom klubu , razmenili brojeve, posle sam slucajno saznala da je u vezi, naravno ne od njega, preko nekih zajednickih prijatelja i tada sam prekinula svaki kontakt sa njim na mesec dana. Medjutim pre par nedelja smo se slucajno sreli, prica je pocela opusteno, ja popustila. Od tada se dopisujemo gotovo svakodnevno on mi predlaze da se vidimo ali ja odbijam. Ne volim nikada nedefinisane odnose, pa vise ne znam sta cu... Da li ste nekada bile nekome "druga", i da li muskarci uopste izlaze iz ozbiljnih veza zbog druge devojke?! Da li uopste vredi ulaziti u takve odnose koji se sastoje od konstantnog preispitivanja? Da ste na mom mestu...? Hvala...:heart:

ma batali....ima jednostavnijih prica...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top