kako izbeci poljubac...

elle:
imam bivseg decka kog ne podnosim a od mene se ocekuje da ga svaki put kad se sretnemo poljubim u obraz.kako to da izbegnem???
Pa, znas sta... Zasto si bila sa osobom, za koju je postojala verovatnoca da ces je mrzeti jednog dana? Ne razumem... Mora da imas malo godina, i da ga nisi narocito simpatisala ni dok ste bili u vezi.
A kako si ga ranije ljubila u usta? Prosto ne mogu da verujem da si TOLIKO bas promenila misljenje o njemu... :roll:
Nista, prestani da ga ljubis. Budi daleka i nezainteresovana, pa ni on nece smeti da ti se priblizi dovoljno. Ja ne znam zasto vecina ljudi mora da se cmace sa poznanicima pri susretu. Retke su osobe i situacije u kojima ja pozelim da to uradim... :roll: :wink:
 
elle:
imam bivseg decka kog ne podnosim a od mene se ocekuje da ga svaki put kad se sretnemo poljubim u obraz.kako to da izbegnem???
Po svemu sudeći, ti si, lepotice, u mnogo većim problemima nego što si ovde izložila.
Pročitaj još jednom ono šta si ti napisala a ja načinio uočljivim. I dobro razmisli, šta te sve može snaći u životu ako i dalje radiš ono što se očekuje od tebe.
Zato, poslušaj moj savet, (koji nisi tražila :D ):

Pamet u glavu, veruj sebi, svojim osećanjima. Radi ono šta ti hoćeš, možeš i želiš ! Sada, i zanavek !

Ljubi te Milojko ! 8)
 
Shvatam devojku...nije to do nje ..to sto radi ono sto se "ochekuje" od nje je jednostavno jache od nje same, trenutno...ups, sad sam se bas upetljala...al nije bitno...

sta sam na kraju krajeva htela da joj kazem...dobro u svemu ovome je to sto si se ti napokon "pobunila" protiv stvari koje radis jer se ocekuju od tebe i to izbacila iz sebe, pa makar i ovde...opusti se i videces da ces vrlo brzo jednostavno prestati, samo je potrebno da kazes sebi e GOTOVO JE S TIM i to od OVOG chasa! videces kako je to lakse nego sto ti se sada cini i kako je to fantastican osecaj slobode

pozdrav!
 

Back
Top