Andy Roddick-cudo iz Amerike!

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.920
Jedan od najvecih tenisera danasnjice, najbolji americki teniser, u proslosti 1. na ATP listi tacnije 2003.godine ...Roze je kriv sto mu karijera nije jos bolja:mrgreen:
Do sada je osvojio jedan Gren Slem - US Open 2003. godine...i tri puta je bio u finalu...2 puta Vimbldon i jednom US Open i sva tri puta zasmetao mu je Federer...Tu su jos i 4 osvojena Mastersa...
Poznat je po svom sjajnom servisu i forhendu(veoma jaki udarci)...drzi rekord kao covjek koji je izveo najbrzi servis u profesionalnom tenisu 249,4km/h!
Do sada je zaradio oko 14 miliona dolara...
Ima 25 godina tako da se i dalje moze dosta ocekivati od njega...
 

Prilozi

  • andy_roddick_naked.jpg
    andy_roddick_naked.jpg
    23,8 KB · Pregleda: 18
Najbolje bi bilo da svedemo tenis na samo tri igraca(Roze, Rafa, Nole)...:confused:
Uostalom Rodik je bolji od Djokovica za sad...a ja nijesam prorok...da bih mogao da kazem da ce Novak biti bolji...:mrgreen:
Tako da zasluzuje sve pohvale...o njegovim uspjesima ima sta da se prica iako ima samo jedan Gren Slem...
 
Najbolje bi bilo da svedemo tenis na samo tri igraca(Roze, Rafa, Nole)...:confused:
Uostalom Rodik je bolji od Djokovica za sad...a ja nijesam prorok...da bih mogao da kazem da ce Novak biti bolji...:mrgreen:
Tako da zasluzuje sve pohvale...o njegovim uspjesima ima sta da se prica iako ima samo jedan Gren Slem...

Rodik za sada jos uvek jeste uspesniji od Noleta,ali za samo dva mastersa.to nije puno,a Nole je mnogo mladji,i trenutno je bolji igrac nego Rodik sto pokazuje i pozicija na ATP listi.
 
Aj da se ukljucim malo ovde. Rodik..Ne znam,meni je on uvek smesan kad a gledam protiv Federera,kako se jadan pali i redovno ispusi :p :p :p Neka,i treba kad se pali..

Ovako gledano,covek ima najjaci servis svih vremena.Mozda ne i najbolji,ali najjaci sigurno,a to je velika prednost.Evo i bekhend popravlja,mada pitanje je koliko on zaista moze da zadrzi ovaj nivo igre.Ako moze,eto jos jednog konkurenta za...Trece mesto :D
 
Aj da se ukljucim malo ovde. Rodik..Ne znam,meni je on uvek smesan kad a gledam protiv Federera,kako se jadan pali i redovno ispusi :p :p :p Neka,i treba kad se pali..

Ovako gledano,covek ima najjaci servis svih vremena.Mozda ne i najbolji,ali najjaci sigurno,a to je velika prednost.Evo i bekhend popravlja,mada pitanje je koliko on zaista moze da zadrzi ovaj nivo igre.Ako moze,eto jos jednog konkurenta za...Trece mesto :D
e imenjace, valjda ti je jasno da danas... ko moze do 3. mesta, moze i do vrha. :p dotud je put dug 2.500 poena, a otud 1000 i nesto. :D
anyway- roddick deluje kao ok lik, a sa facom stvarno tipicnog amera... nego, jel mislite da mu je servis onakav zbog onog krivljenja pri istom? :-o
 
Verovatno da ima neke svrhe u onom njegovom krivljenju pre servisa, ali je smešan kada se sprema da servira. Odnosno kada krene da baci loptu u vazduh i ono mlataranje ruke posle poena. Mada mi je jako čudan jer mu izgleda smetaju majice koje imaju duže rukave, pa vuče rukave na gore umesto da naruči da se za njega rade posebne koje njemu odgovaraju.
 
@Srle I meni je Federer omiljeni ali nije mi interesantno za njega navijati:mrgreen:

Ja mislim da bi svi bili srecni kada bi pustili Rodika da ne nosi majicu...dame pogotovo...a bogomi i muski da se ugledaju malo8-) A valjalo bi i zbog ovog sto Blondie prica;)
 
Ma Rodik je jak kao konj,tesko da ono savijanje ima nekog veceg uticaja...Valjda bi se onda svi savijali....Samo mi je jako cudna njegova priprema za servis.Interesantno,ne zavlaci ruku do kraja,nego nekako do pola,pa opet odvali onu lopticu ko da je tudja.Sta li bi bilo da nekako nauci servis,ali tako da napravi put pokret ruke odozdo? 280,300 km/h...
 
Mozda! No,logicno da ide pitanje sta bi bilo kad bi bilo,jer ak ga malo samo pogledas,on dok servira,ima cudno savijanje,a pri tom,servis izvlaci nekako iz "pola ruke",poluzahvat...Bas me interesuje-ne srvis,nego koliko bi jako mogao da je dekne ako bi izvukao udarac iz punog zamaha :D
 
Pa tako nekako,aj bas ne totalno bezveze,da recimo pogodi teren,ali ne mora da bude poen...Znaci,samo da je dekne tipa kao da zeli da nekoga pogodi na osnovnoj liniji....uuuuuuuh...Iz punog zamaha,ko zna,mozda bi i islo do 300km/h :D Nesto slicno kao ja hahahahaha
 

Back
Top