POPULARNOST I SLAVA

looolita

Zainteresovan član
Poruka
291
Sta to u necijoj natalnoj karti ukazuje da bi on mogao postati slavan,odnosno popularan u javnosti?
MC..planete u 10.polju?7.polje....i da li ste primetili neke zakonitosti za odredjene profesije.Ja sam recimo primetila da pevaci uglavnom imaju jako peto polje.
 
Ja kao jos uvek VELIKI pocetnik , mogu da ti kazem da se popularnst i slava gledaju kroz X kucu i svetla u njoj, ali koliko sam mogla da primetim (barem iz prica ucenijih i malo bolje upoznatih sa astrologijom) u sustini gleda se celokupno stanje u karti i aspekti koje prave odredjene planete. Znaci X kuca kazuje o popularnosti i uspehu ali ne mora da znaci da ce to i biti tako. Nadam se da ce ti objasniti ljudi sa foruma koji se malo bolje razumeju.Eto toliko od mene tako sam barem je to shvatila.Poz....
 
ASC na 5 stepenu Lava, Sunce u X u Biku, Venera (mala sreca) takodje u X u Biku, siguran znak slave. Saturn konjukcija MC to potvrdjuje ali i usporava. da to sam ja :) neizbezna slava ako dodamo Jupiter (velika sreca) u Lavu u II bice tu nesto i parica
 
BikLav ovo je ubitačna kombinacija za slavu, samo je moraš imati volje dostići Bik i Lav su tromi fiskni znakovi, nadam se da ima koji kvadrat koji će te malo odlijeniti da ispuniš svoj potencijal :D
 
Мени рече мој астролог :) да имам загарантовану славу за време живота и после смрти, али у научном смислу, а у прилог томе говори велики тригон из натала који обухвата Плутон( 4.поље)120 венера (8. поље)120 Месец (12, поље)...а имам и ти фамозно Сунце у 10. пољу...мислим, јавићу вам, ако се прославим. :)
 
pa reci nam kako se taj potencijal do sad pokazao,.- jesi li već na pragu slave, u kojim krugovima i tako :)

mene recimo moj natal konstantno gura u kontakte s moćnim i slavnim osobama..
Е да, и ја имам показатеље у наталу...да некажем да сам целог живота ( али ја лично, не преко родитеља или неког из фамилије) окружена људима који су много велике фаце- углавном политичари и то познати свима нама. :)

Мада, и татин рођени брат је имао абнормалну каријеру- политичку.
 
Ja ipak mislim da je za neku ogromnu popularnost potrebno malo vise od trigona,pre svega mislim na fiksne zvezde i vazne stepanove u zodijaku,koji moraju biti ukljuceni u dobre aspekte.
Тригони?
Не!
Погледај Теслину наталну карту.
Имаш је на теми ''наталне карте познатих личности''...и још нешто, фиксне звесзе се гледају, али нису пресудне...нпр, Тоше Проески је има Плејаде на асцеденту, али и друге планетарне показатеље.;)
Плејаде, без других показатеља не би значиле ништа.
 
Е да, и ја имам показатеље у наталу...да некажем да сам целог живота ( али ја лично, не преко родитеља или неког из фамилије) окружена људима који су много велике фаце- углавном политичари и то познати свима нама. :)

Мада, и татин рођени брат је имао абнормалну каријеру- политичку.

e koji su to pokazatelji kod tebe sevilja?
 
ok...meni nije bitna popularnost i slava...nego pitam se da li bih mogla da postati javna licnost...?za sada jos nista,ali nikad se ne zna...:-)

Pa za to morate da postavite svoje natalne karte, ne znam kako mislite da to ovako neko moze da vam kaze, a da niste postavili karte ili dali podatke bar???:)
:) Ne postoje generalni pokazatelji, kao npr Sunce egzaltirano u 10 ili samo jedan aspekt, jer u karti mogu da postoje aspekti koji te neke lepe aspekte koce, osujecuju, ponistavaju, blokiraju i ili jacaju i podrzavaju, a sve je individualno..Morate da gledate i "sitnice" kao sto su stepenovi, slucajna dostojanstva, aspekte koje to sunce pravi , da li je u periodu dostojanstva nekog malefika itd.itd.
 
A može li i kako se vidi da li popularnost i slava traju i nakon smrti? Ili na primer slava koja nastaje tek nakon smrti?
Ја написах да је мени астролог рекао да имам тај аспект- то слава и након смрти.
Али имам велики тригон и Месец на некој звезди, не знам којој и Сунце у 10. пољу...е сад, истина или не, видећемо :)....вероватно има разних показатеља...али оно што ми је остало упечатљиво јесте да је тај мој велики тригон наводно имала у само два хороскопа поред мог од не знам колико хиљада урађених...чак је навела и научника који је такође имао, само мене у том тренутку то стручно није занимало....
 
Ма типично, Сунце егзалтирано у 10. пољу.
А код тебе?

pa ne znam, mislim imam i ja egz So u X, ali je ono vl II i III,.- al opet je u trigonu s vl X Ne (koji je doduse zaglavio u VI - da je u V, već bi ja sama bila na pozornici)

mislim da me Ma kao vladar XI u X i u trigonu s vl X dovodi u odnos s moćnijima.

pa onda i vl. I i X - Mo i egz JU su u konjunkciji - moćne žene,
isto tako vl. X je egzaltiran u I..
Mo je u Lavu koji sam od sebe traži nekakvo priznanje, a i u dobroj je kući (II).

tu je i vl IV u X - Me skoro pa na MC.

a krug je pretežno s umjetnicima, kreativcima, iznimno nadarenim ljudima u fokusu javnosti ili onima koji to tek postaju.. ovo pripisujem svojim naglašenim ribama..

upravo s tim ljudima radim na nekim projektima, koji bi i mene jako lako mogli odvest u svijet slave i popularnosti :D
 
BikLav ovo je ubitačna kombinacija za slavu, samo je moraš imati volje dostići Bik i Lav su tromi fiskni znakovi, nadam se da ima koji kvadrat koji će te malo odlijeniti da ispuniš svoj potencijal :D

Imam ja i kvadratic ali SO90JU90NE, malo snovi, malo ulepsavanje stvarnosti, malo tvrdoglavosti i ubedjenosti u svoju nepogresivost... a to ne valja za slavu... u danasnjem svetu treba ipak imati malo mesku kicmu :(
 

Back
Top