FIZICKI IZGLED

Ja imam veneru i mesec u biku u 9. kuci ( a takodje u 9. kuci i jupiter ali u ovnu), i oni su u konjukciji. Inace sam sam blizanac/lav (u blizancima imam sunce i merkur(10.kuca), a ulavu nista). I kako izgledam hehe?
 
Ja da dodam nesto sto je karakteristicno za mene i moj fizicki izgled.
Neverovatna moc transformacije.
Verujem da je za to zasluzan Pluton na asc u konj. sa vladarem asc i stelijuma u prvoj Venerom.
Dakle lice zna da mi bude u jednom momentu lepo, ...ono woow lepo....u sledecem ruzno kao lopov da bi se neko , da me slucajno sretne u mraku , uplasio!
Generalno nemam poima da li sam lepa ili ne....ne mogu objektivno sebe da sagledam...ali ulovim ponekad konstataciju od gore...i prosto mi je neverovatno kako jedan covek moze biti tako drugaciji......prosto ko neko androgeno bice...

Eto, nagrdih sama sebe:mrgreen:
 
Jao Djuro i ja isto imam moc transformacije neverovatnu,jeste ja bih rekla da je to Pluton u prvom polju.
Kao mladja sam i sama forsirala ..pa sam stalno menjala boju kose ,imidz,still.
Sad to retko radim ali mi ljudi stalno govore da sam uvek drugacija i neretko mi se desava da me ne prepoznaju.
 
Ja nisam nikad menjala boju kose, a ni duzinu....uvek sam imala negde slican fazon..jer mislim da sam to ja....
ali kazem ti, jednostavno sam u stanju da u 10 min izgledam nebo-zemlja....
najbukvalnije moguce...
 
Jupiter u Vagi, u 1.kuci: kazu da izgledamo otmeno i kulturno.

U knjizi Maje Loncaric ("Zvijezde govore") pise, da te osobe imaju aristokratski izgled, sto je u neku ruku istina.

Sto se tice gojaznosti, mislim da svi u podznaku Vage paze kako izgledaju i da ne jedu svaki dan kolace (u takvom slucaju se mogu udebljati, inace ne).

Ne mora obavezno da bude otmenost...znam ja mnogo ljudi sa jupijem u 1 kuci ( vaga, ali i skorpija) a odaju strasno neuredan utisak...niti su bas kulturni : (
Ali naravno to zavisi od mnogo faktora :) Neki od njih imaju i neptun pored...mozda zbog njega imaju taj neki "boemski" izgled....jer sve su to lepi ljudi ali nekako odaju utisak zapustenih persona

Joj ja vidim sad da me par vas pitalo za opis .... ljudi ja sam totalni laik...ali videcu cim stignem :(

Prokleti ispitni rok....
 
Znam! Mesec ti je u Raku i Sunce u Ovnu - jedno ti je oko blavo a drugo smedje a pogled na pola koplja - onako sanjalacki Merkur u Ribama. Salim se ! :lol: Cekaj pa i meni je tamo Merkur pa nemam taj sexy pogled :think: Ma nepali ljudi, bacite tu teoriju.
A za izgled Podznak rak sa mesecom u raku jeli li malo obla mozda ili bar sklona gojenju pa kad postanes Mesec ( majka ) telo ti se promeni transformise. Znas one zene sto kazu "ko devojka bila sam vitka pa u trugnoci kad sam se ugojila i posle dojila ostali mi kilogrami".
 
To patuljasta je bilo, sala ali niza si zbog asc u raku i meseca u njemu.Shtata shto je Merkur u egzilu, bash shteta volim tu planetu....:sad2:
Moj Merkur je odličan.
Bilo bi lošije da mi vladar 9. polja nije Neptun, ali smestio se i na dobro mesto, a i ima dobar aspekt sa Uranom.
Odličan je za bvljenje naukom, jer je Merkur u Ribama sklon da se bavi sitnicama.
Jesi znao da genijalnost daje i stelijum u Ribama?;)
Neptun je pokazatelj vizionarstva, i veoma je bitan za intuiciju.
Kad su Ajnštajna pitali u čemu je razlika između naglašeno inteligentnog čoveka i genija, odgovorio je '' Intuicija. Genije da bi to i bio, mora da je poseduje.'' ;)
 
Poslednja izmena:
Znam! Mesec ti je u Raku i Sunce u Ovnu - jedno ti je oko blavo a drugo smedje a pogled na pola koplja - onako sanjalacki Merkur u Ribama. Salim se ! :lol: Cekaj pa i meni je tamo Merkur pa nemam taj sexy pogled :think: Ma nepali ljudi, bacite tu teoriju.
A za izgled Podznak rak sa mesecom u raku jeli li malo obla mozda ili bar sklona gojenju pa kad postanes Mesec ( majka ) telo ti se promeni transformise. Znas one zene sto kazu "ko devojka bila sam vitka pa u trugnoci kad sam se ugojila i posle dojila ostali mi kilogrami".
Da, imam obline Mo (Ca) 120 Ve( Aq)...sklona jesam gojenju, ali imam u natalu Sa120Ve, tako da sam u stanju da se odričem hrane zbog vitkog tela- znači, vitka sam.:wink: Trenutno sm u najmršavijoj fazi u istoriji svog postojanja, imam kilograma koliko sam imala u gimnaziji, ni 50. :(...a ne držim dijetu.:nono:
I zbog Ma180So- sklonost bavljenju sportom, pa ja imam pločice na stomaku, verovali ili ne!:rotf:
E sad, webhanuma se iznenadila kad me je videla ( uživo), nije očekivala TOLIKO naglašen pogled, ustvari oči, kao da je škorpionski-ske...možda jer mi Mesec ima trigom i sa Plutonom?:think: A ako za oči gledamo Veneru, onda i ima logike, pošto je u 8. polju i ima dosta aspekata.

Ustvari, ako Mesec govori o očima, zaista, kako bismo moje opisali s obzirom na 5 aspekata koje Mesec gradi?:think: Težak je to posao, uklopiti u slagalicu!
A pazite mi tek Veneru, opet 4 aspekta...

Inače, oči su mi svetle, svetlo. braon...pored vode vuku na zeleno...a evo, sad se baš gledam u ogledalo, i baš su braon.:neutral:
 
Poslednja izmena:
Moj Merkur je odličan.
Bilo bi lošije da mi vladar 9. polja nije Neptun, ali smestio se i na dobro mesto, a i ima dobar aspekt sa Uranom.
Odličan je za bvljenje naukom, jer je Merkur u Ribama sklon da se bavi sitnicama.
Jesi znao da genijalnost daje i stelijum u Ribama?;)
Neptun je pokazatelj vizionarstva, i veoma je bitan za intuiciju.
Kad su Ajnštajna pitali u čemu je razlika između naglašeno inteligentnog čoveka i genija, odgovorio je '' Intuicija. Genije da bi to i bio, mora da je poseduje.'' ;)

Hm, ja imam stelijum u Ribama i Merkur u Ribama.. Po ovome sto si napisala trebalo bi da sam genije :mrgreen: Ali neeeeee.... nisam ja te srece ;)
 
Da, imam obline Mo (Ca) 120 Ve( Aq)...sklona jesam gojenju, ali imam u natalu Sa120Ve, tako da sam u stanju da se odričem hrane zbog vitkog tela- znači, vitka sam.:wink: Trenutno sm u najmršavijoj fazi u istoriji svog postojanja, imam kilograma koliko sam imala u gimnaziji, ni 50. :(...a ne držim dijetu.:nono:
I zbog Ma180So- sklonost bavljenju sportom, pa ja imam pločice na stomaku, verovali ili ne!:rotf:

Nego samo nejedes dovoljno :D

E sad, webhanuma se iznenadila kad me je videla ( uživo), nije očekivala TOLIKO naglašen pogled, ustvari oči, kao da je škorpionski-ske...možda jer mi Mesec ima trigom i sa Plutonom?:think:

Zbog toga da!

A ako za oči gledamo Veneru, onda i ima logike, pošto je u 8. polju i ima dosta aspekata.

Venera nisu oci, nikako :nono:
Ne nego je gore vindex spomenua da je emily2 Sunce ( koje se moze posmatrati zajedno sa Mesecem ( So i Mo su takozvana svetla i prozori - nase duse )


Ustvari, ako Mesec govori o očima, zaista, kako bismo moje opisali s obzirom na 5 aspekata koje Mesec gradi?:think:

Naj bitniji su najegzaktniji aspekti ! ! ! A posle oni sa vecim orbisom. I tim redom se dogadjaju i ostvaruju npr. Ako nam venera gradi trigon sa jupitarom ( orbis 2 ) i takodje ima Kvadrat sa marsom i/ ili saturnom ( orbis 5 ) Nase ljubavne price, kako veze tako i Brak pocinju i kroz lepotu i ljubav a posle dolazi do osecaja gusenja, tj osecaja da te ta druga osoba ogranicava, da je postalo tezak kao covek i dolazi do mucnog raskida / razvoda , pa se tu gledaju i dispozitori koji mogu spasiti stvar ili me moraju itd.

Težak je to posao, uklopiti u slagalicu!
A pazite mi tek Veneru, opet 4 aspekta...

Inače, oči su mi svetle, svetlo. braon...pored vode vuku na zeleno...a evo, sad se baš gledam u ogledalo, i baš su braon.:neutral:

Pa imala sam ja u osnovnoj drugaricu kojoj su u jedno godisnje doba oci bile sucmurasro braon zelene a na prolece valjda posvetle u zeleno. I kad place iso joj se menjala nijansa. Mi gledali i nismo mogli da verujemo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top