FIZICKI IZGLED

I ja imam zubove :mrgreen: Sunce mi je na 25* strelca, stelijum u strelcu od 17* do 25*, ASC na 5* vage. Po izgledu sam klasicna vaga, ali krupni kechevi otkrivaju strelca u meni...:) Sto se tipova tice, ja mislim da je prva polovina animalna, a druga ljudska, proverila sam na primerima iz moje okoline i uklapa se. Klasican primer je moja mama: dupli strelac, sunce 0*,a ASC 17*, izgleda razumno,filozofski,ljudski, a ustvari sve radi po osecaju instiktivno tj. zivotinjski.Jedna drugarica ima ASC na 14*48' strelca i rekla bih da je dobra mesavina oba tipa,ali joj je sunce u vodoliji,jos sa uranom na ASC pa je vise tip vodolije. Strelcevska gradja je prisutna,i zubici naravno... :) Poz


Hehe, ma nista bez zubica, i to jedinice gornje, kod mene su malo duze, kao zeka :lol:
Drugarica isto ima izrazene, a na istom stepenu nam je ASC.
A da, ne znam kako se vi devojke smejete, ali nase smejanje je jaaako glasno, ima li to neke veze? :rumenko: :rotf:
 
Hehe, ma nista bez zubica, i to jedinice gornje, kod mene su malo duze, kao zeka
Drugarica isto ima izrazene, a na istom stepenu nam je ASC.
A da, ne znam kako se vi devojke smejete, ali nase smejanje je jaaako glasno, ima li to neke veze?

Pa,mozda i ima veze ne bih znala...ja se smejem normalno...:) Mozda bi trebalo pogledati signifikatore glasa, ono- 2.kuca,vladaoc,venera,znak bika, cisto da se vide neke osobine glasa....ne znam mozda lupam, al' to mi je prvo palo na pamet...Poz
 
Ljudi,pa ne mozete samo na osnovu ASC-ta odrediti kako neko izgleda,sta je sa vl.ASCta?A tu su i aspekti koje prima od drugih planeta,pa se i na osnovu toga dodatno opisuje fizicki izgled..
Postavite karte tih osoba pa da vezbamo..
 
http://forum.krstarica.com/threads/275307
evo link do moje karte pa ako nneko hoce...bash me zanima koliko se moze opisati...:)

A da nam ti kazes kako izgledas a mi da vidimo cime je to prikazano..?:mrgreen:

Inace rekla bih da ti izgledas kao tipicna skorpija,bas Plutonov tip,prodoran pogled,ostrije crte lica,nos ostrih crta-eventalno mozda i malko kukast,vitke gradje sa naglasenim oblinama(ovo kazem zato sto PL prima aspekt od MO,pa mozda postoji mogucnost da imas naglasenije grudi i punije usne),
Rekla bih da volis da nosis zlato na sebi i da se atraktivno oblacis..
 
Poslednja izmena:
Ne znam kakve su ti usne, ali lav daje donju puniju usnu...

Ne znam, meni izgledaju normalno. :neutral::lol: Lav daje siroke i pune usne. Ja sam to za donju primetila kod Bikova i Rakova, ali kod Raka u onom drugom tipu, sa opustenim crtama lica.

I ja imam zubove :mrgreen: Sunce mi je na 25* strelca, stelijum u strelcu od 17* do 25*, ASC na 5* vage. Po izgledu sam klasicna vaga, ali krupni kechevi otkrivaju strelca u meni...:) Sto se tipova tice, ja mislim da je prva polovina animalna, a druga ljudska, proverila sam na primerima iz moje okoline i uklapa se. Klasican primer je moja mama: dupli strelac, sunce 0*,a ASC 17*, izgleda razumno,filozofski,ljudski, a ustvari sve radi po osecaju instiktivno tj. zivotinjski.Jedna drugarica ima ASC na 14*48' strelca i rekla bih da je dobra mesavina oba tipa,ali joj je sunce u vodoliji,jos sa uranom na ASC pa je vise tip vodolije. Strelcevska gradja je prisutna,i zubici naravno... :) Poz

:bye:
Znaci, oborili smo teoriju da je 0-15 ljudska polovina? :D Ali problem je u tome sto sam ja ta zivotinja, 2. stepen, a opet imam jaku samokontrolu. :D

Hehe, ma nista bez zubica, i to jedinice gornje, kod mene su malo duze, kao zeka :lol:

To ima i moja drugarica, Devica/Rak, i kad sam videla kartu, a ono Jupiter u samim konjunkcijama. ;)
Meni su nekako siroki... ali nisu izbaceni...
 
Poslednja izmena:
A da nam ti kazes kako izgledas a mi da vidimo cime je to prikazano..?:mrgreen:

Inace rekla bih da ti izgledas kao tipicna skorpija,bas Plutonov tip,prodoran pogled,ostrije crte lica,nos ostrih crta-eventalno mozda i malko kukast,vitke gradje sa naglasenim oblinama(ovo kazem zato sto PL prima aspekt od MO,pa mozda postoji mogucnost da imas naglasenije grudi i punije usne),
Rekla bih da volis da nosis zlato na sebi i da se atraktivno oblacis..

Wops..Ja mislila prvo stavljamo karte pa vi onda opis dajete....
tacno je to za nos, i gradju, usne, grudi u sustini...sve :)
jedino josh shto imam taman ten,a kosa...Kosa mi je najveca boljka:roll:
Crna, talasasto kovrzdava,neukrotiva, velika,duga, shto meni nikako ne stoji mom obliku lica...I krupne oci
 
Ja sam cula da planete na nultom stepenu znakova daju lepotu. Pogledala sam jednom prilikom natal Sharon Stone i videla da ona ima puno planeta na nultim stepenima, a smatraju je veoma privlacnom i lepom. Takodje moja drugarica ima neke planetice na nultim stepenima nekih znakova a stvarno je prelepa. Ja imam mesec na 0* Strelca, kazu da sam slatka :) :) (al ne bih bas o sebi). Jel ima neko jos iskustva sa ovakvim polozajima planeta?
Ja sam u podznaku ovan, cula sam da to daje oziljke na licu, ja imam jedan na nausnici pa to valjda potvrdjuje price, takodje sam cula da ovan na asc daje cudne zubice, moji nisu pravilini, krivi su iako sam nosila protezu pa i to valjda potvrdjuje pricu o ascedentu.
Takodje postoji prica da asc na pocetnim stepenima znakova daje visinu. U stvari sto je blize kraju znaka osoba je niza???? Jel neko ovo potvrdjuje ili porice??? :):)
 
Pa, samo pogledaj gde se parkirao Saturn, da li ima neke veze sa podznakom i njegovim vladarom....:) Poz

Da... u pravu si. :)

Ja sam cula da planete na nultom stepenu znakova daju lepotu.

Nisam obracala paznju na ovo. :)

Takodje postoji prica da asc na pocetnim stepenima znakova daje visinu. U stvari sto je blize kraju znaka osoba je niza???? Jel neko ovo potvrdjuje ili porice??? :):)

Moj tata ima AC na 15. stepenu, visok je 2.03. :lol:
 
E pa onda ovo za visinu ipak ne pije vodu. Mada je meni asc na 25* ovna a jedva sam 165 cm visoka.
Ja sam Racica imam sitno lice. pravilan nos, malo prcast... ali su oci ono sto svi kazu da je najizrazenije na mom licu. Krupne i svi kazu lepe i upadljive, mada nemaju posebnu boju...valjda je nesto u pogledu. Sta predstavlja oci u natalu?
 
Poslednja izmena:
Pa, samo pogledaj gde se parkirao Saturn, da li ima neke veze sa podznakom i njegovim vladarom....:) Poz

Pa ona svakako ima dosta Saturnovskog,kako u karakteru tako se odrazava i na fizicki izgled,pogotovo sto je vl.asc-ta u Jarcu,pa jos i u konj.sa NE..
Sto bi reklo da joj se na licu mora videti taj SA,znaci,ili izgleda starije nego sto jeste,ili izgleda previse zrelo i ozbiljno za svoje godine,ljudi imaju utisak da stalno nosi neku tugu,pa jos taj zaneseni pogled,verovatno deluje i dosta misteriozno ili odsutno..
RiRi11 jesmo li blizu?
Aj pomozi malo..;)
 
Pa ona svakako ima dosta Saturnovskog,kako u karakteru tako se odrazava i na fizicki izgled,pogotovo sto je vl.asc-ta u Jarcu,pa jos i u konj.sa NE..
Sto bi reklo da joj se na licu mora videti taj SA,znaci,ili izgleda starije nego sto jeste,ili izgleda previse zrelo i ozbiljno za svoje godine,ljudi imaju utisak da stalno nosi neku tugu,pa jos taj zaneseni pogled,verovatno deluje i dosta misteriozno ili odsutno..
RiRi11 jesmo li blizu?
Aj pomozi malo..;)

Emillly, Petra je to rekla meni. :lol: Ali da, i ja se prepoznajem u ovom gore. :lol:
 
evo da vas pitam cisto onako
pokusavam nesto da rektifikujem, hihi
pa se dvoumim za osobu da li je lav ili rak u podznaku
Sunce je u raku
osoba je plava i visoka
jako je otovrena, drustvena , lepa, gusta plava kovrdzava kosa
meni vise lici na Asc lav
nekako mi ne ide dupli rak, mada ...ne znam
 

Back
Top