ДС-ова замена теза: Влада јединствена око Косова, али не око Европе

Poruka
19.903
Тадић: "Сматрам да се ради о томе да Влада Србије нема јединствен став око европске и економске перспективе Србије и њених грађана".
Tadich-tanjug.jpg

http://www.politika.co.yu/rubrike/P...instvena-oko-Kosova-ali-ne-oko-Evrope.sr.html
******************

Невероватно како имају образа да намерно врше замену теза.Чуј "јединствена око Косова,али не око Европе".:mad:
Како је уопште могуће бити за приступ Унији и за очување сопствене државе?То је неспојиво.Технички,физички неизводљиво.

Волео бих да добијем објашњења присталица ДС-а о спајању неспојивог као што су целовитост државе и ЕУ.
 
Волео бих да добијем објашњења присталица ДС-а о спајању неспојивог као што су целовитост државе и ЕУ.

Sve smo to prežvakali, nećeš dobiti odgovor, sada će oni o "povratku u devedesete",a Šutanovac već kaže da se "bira između Evrope i izolacije" :worth::mrgreen:
 
Ма пусти лажљиве ДС-овце - они су тек почели, знаш ли где је 11.мај ејјјјјјјјјј... знаш ли шта ће све измислити и шта ће све покушати преко медија дотле??? Чувај и живце и снагу...

А тек екипа Јелашић-Динкић сада када почне да се игра са курсом динара... ма иди биће "игранка без престанка" коју једино могу да окончају народне мотке...
 
Ма пусти лажљиве ДС-овце - они су тек почели, знаш ли где је 11.мај ејјјјјјјјјј... знаш ли шта ће све измислити и шта ће све покушати преко медија дотле??? Чувај и живце и снагу...

А тек екипа Јелашић-Динкић сада када почне да се игра са курсом динара... ма иди биће "игранка без престанка" коју једино могу да окончају народне мотке...

... Усране да се надовежем:lol:
 
Pa mi necemo sutra da udjemo u EU, ali cemo sutra da osetimo efekte ukoliko kazemo da ni nemamo nameru da udjemo (pre svega finansijske).
Znaci ici ka EU i imati sve povlastice toga, ali ne odustajati od Kosova. Tamo negde 2012-14 uslov ce biti da priznamo Kosovo ako sve bude kao sto je danas (mnogo ce vode proteci Dunavom, sto ce reci ko zna kakva ce situacija tada da bude), pa cemo tada da vidimo.
Ili bi radije da se izolujemo pa neka to bude i u najmanjoj meri, da krene inflacija, jos manje plate itd.
 
Kipar je usao u EU ali nije priznao svoj separatisani deo. Sta mislis da ce EU sada proterati sve cxlanice koje nisu priznale kosovo? Ne budi smesan. Naravno ima zemalja koje nisu u EU (npr. Svajcarska) vec su neutralne ali mi se ne mozemo ni porediti sa njima. A i oni koliko imaju sporazuma sa EU jedino im fali potpis za pristupanje. Ne mozemo sami nikako!
 
Kipar je usao u EU ali nije priznao svoj separatisani deo. Sta mislis da ce EU sada proterati sve cxlanice koje nisu priznale kosovo? Ne budi smesan. Naravno ima zemalja koje nisu u EU (npr. Svajcarska) vec su neutralne ali mi se ne mozemo ni porediti sa njima. A i oni koliko imaju sporazuma sa EU jedino im fali potpis za pristupanje. Ne mozemo sami nikako!

Нисмо сами.
 
Ne pravi se pametan kad nisi ( sto se tice ekonomije) Da nam nije Dinkica i jelasica inflacija bi odavno probila seve norme i imali bi opet novcanice sa 12 nula.

Sto se tice tih akcija, covek je pokusao nesto da napravi, videcemo sta ce ispasti od svega toga. Nista ne kosta. Ne znam zasto mnogo njih vice nista od toga, i odu i upisu akcije, ako ste toliko pametni onda nemoj upisati i gotovo, bice vise za nas.

To ovu drzavu kosta jedino papira na kojima se stampa potvrda o prijemu prijave. Pare ce davati onaj ko bude kupio ta preduzeca/
 
А тек ова превара и око акција, да нормалан човек неповерује колико они лажу и краду, али бојим се да паре врте тамо где бургија не може.

Ма сада ће да изађе Динкић и да каже ЕТО, АКО НЕ ИЗАБЕРЕТЕ ТАДИЋА И МЕНЕ НЕМА НИШТА ОД АКЦИЈА, И АКО ДАМО НИС РУСИМА ИСТО НЕМА НИШТА ОД АКЦИЈА... пази шта ти кажем...
 
Тадић: "Сматрам да се ради о томе да Влада Србије нема јединствен став око европске и економске перспективе Србије и њених грађана".
Tadich-tanjug.jpg

http://www.politika.co.yu/rubrike/P...instvena-oko-Kosova-ali-ne-oko-Evrope.sr.html
******************

Невероватно како имају образа да намерно врше замену теза.Чуј "јединствена око Косова,али не око Европе".:mad:
Како је уопште могуће бити за приступ Унији и за очување сопствене државе?То је неспојиво.Технички,физички неизводљиво.

Волео бих да добијем објашњења присталица ДС-а о спајању неспојивог као што су целовитост државе и ЕУ.

A kada ćeš ti da prihvatiš Berlinski Kongres i Sanstefanski mir?
Sile dale - sile oduzele.
A iskreno - kada bi ti neko ponudio da živiš na Kosovu ti bi oberučke prihvatio?
Slede izbori pa ćemo videti šta narod želi a šta može...
 
Pa mi necemo sutra da udjemo u EU, ali cemo sutra da osetimo efekte ukoliko kazemo da ni nemamo nameru da udjemo (pre svega finansijske).
Znaci ici ka EU i imati sve povlastice toga, ali ne odustajati od Kosova. Tamo negde 2012-14 uslov ce biti da priznamo Kosovo ako sve bude kao sto je danas (mnogo ce vode proteci Dunavom, sto ce reci ko zna kakva ce situacija tada da bude), pa cemo tada da vidimo.
Ili bi radije da se izolujemo pa neka to bude i u najmanjoj meri, da krene inflacija, jos manje plate itd.
О јој,Боже...."да крене инфлација"...:D
Па,где живиш ти?Јел` видиш стампедо пораста цена задња два месеца?
Сад иду још и млеко и месо за који дан.
Шта мислиш због чега је то тако?

Инфлација је одавно кренула и све је већа,иако Цебтрална Банка прича неке своје приче.
Цене пиче навише,окупирана нам држава,све је теже.А,ви и даље причате о изолацији и деведесетима.Садашње стање је као пресликано из деведесетих.
Потпуно смо изоловани,чак и од помисли на нормалнији живот као последица евроатлантске политике.
 
Ма сада ће да изађе Динкић и да каже ЕТО, АКО НЕ ИЗАБЕРЕТЕ ТАДИЋА И МЕНЕ НЕМА НИШТА ОД АКЦИЈА, И АКО ДАМО НИС РУСИМА ИСТО НЕМА НИШТА ОД АКЦИЈА... пази шта ти кажем...

Ovo sa akcijama je rekao - Velja Ilić
Ovo sa gasom je odvalio - Koštunica koji silazi sa političke scene
 
KO je sa nama? Mother Rusia, Kina Indonezija? Sta mi imamo od njih?

Имамо све што од ових нећемо никад имати.
Од ових имамо тренутно нестабилну ситуацију у земљи која може да ескалира сваког дана, ето шта смо добили од њих, 8 година чекамо Годоа...
 
Имамо све што од ових нећемо никад имати.
Од ових имамо тренутно нестабилну ситуацију у земљи која може да ескалира сваког дана, ето шта смо добили од њих, 8 година чекамо Годоа...

Zapadna kultura - ojadi neprijatelja
Istočna kultura - ponižavaj neprijatelja
 
Ма сада ће да изађе Динкић и да каже ЕТО, АКО НЕ ИЗАБЕРЕТЕ ТАДИЋА И МЕНЕ НЕМА НИШТА ОД АКЦИЈА, И АКО ДАМО НИС РУСИМА ИСТО НЕМА НИШТА ОД АКЦИЈА... пази шта ти кажем...
Ma on to i ne mora da kaze reci cu ti ja. Stranci i njihoi ulagacki fondovi ucestvuju u nasoj zemlji sa oko 70 odsto sredstava. Ukoliko mi krenemo za Tomom ili Kostunjavim (fat chance) strani investicioni fondovi, grupacije i svi koji trguju na nasoj berzi ce se povuci sa nase berze (tj. prodace i ono sto imaju za male pare) i kada stignu te besplatne akcije ono sto sad vredi 1000e vredece 100. Jos ako sve prodamo Rusima i manje. Nije da nisam rusofil, ali redovno nam uzimaju ispod cene
 

Back
Top