Warcraft 4?

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.039
Znam sad ste svasta pomislili ali zanima me vase misljenje kada ce izaci warcraft 4.Na nekim forumima cesto cujem neke izjave da ce sigurno izaci ako se vec ne pravi ali sve zavisi od wow-a.U nastavku wrath of the lich nesto kao prica nije zavrsena pa ce sigurno izaci warcraft 4....mada se ne razumem u wow jer ga ne igram.
Znam da ce wc4 sigurno izaci samo je pitanje kada.Ja evo nanovo igram wc3 mada nije bas to to kao 1. put.
Voleo bih da ga vidim sa novim engine-om,grafikom,animacijama...Milsim da wc4 nece skoro jos jer blizzard kad pravi igricu onda pravi.Nije to samo lickanje prethodne igrice nego nesto novo i jedinstveno.
Daj te mi vi neku nadu...
 
Nece biti 4.dela.
Trenutno zaradjuju na WoW-u.


Dao si mu veliku nadu, tj srushio.

Slazhem se to da zaradjuju na WoW-u , ali i ja isto bih voleo wc4.
Nova pricha,nova advantura, mada trebao bi da izadje jer pricha josh nije jasna,na kraju
TFT, Arthas ubija Illidana, izlazi Burning Crusade Illidan je zhiv u black temple.
Jeste objashnjeno to na nekim sajtovima,al ostala je velika rupa u igrici, to bi trebali da dovrshe.
 
Upravo tako. Nazalost, Wc4 nece u skorije vreme... Ima oni da mlate kintu na konto WoWa josh dugo dugo.
Ali da se razumemo, Blizzard ne izbacuje cesto igre, ali kad izbaci - to je vrh.

Osim WoWa naravno, koji je namerno komercijalan. Dakle, mislim na sve sto nije MMO.
 
Dao si mu veliku nadu, tj srushio.

Slazhem se to da zaradjuju na WoW-u , ali i ja isto bih voleo wc4.
Nova pricha,nova advantura, mada trebao bi da izadje jer pricha josh nije jasna,na kraju
TFT, Arthas ubija Illidana, izlazi Burning Crusade Illidan je zhiv u black temple.
Jeste objashnjeno to na nekim sajtovima,al ostala je velika rupa u igrici, to bi trebali da dovrshe.
Kakvo jeobjašnjenje za Ilidana baš me zanima?
 
bice warcraft 4...evo i dokaza

lol..ocigledno da nisi igrao wc3 reign of chaos..posto su oni delovi isechci iz igre..recimo kad thrall ubije onog demona(zaboravio sam ime) jer je ovaj roknuo grom-a..pa kad se otvore ona vrata..to je kraj kampanje human-a kad se atrhas vraca u azeroth da rokne caleta..
i kao sto rece strajo..slusaj glas xD
 
Kakvo jeobjašnjenje za Ilidana baš me zanima?

pa objasnjenje im je da je illidan prezivjeo sa teskom ranom, i da su ga vasnj i kael odneli u black temple da se lijeci.
sto se tice 4 dijela, on ce da bude pod uslovom da zanemare sve ove gluposti sto su nalupali do sada u burning crusade-u (da su se blood elfovi pridruzili hordi, isto vazi i za undeadove, da su draenei kao satro pali na azeroth zato sto im se sjebo svemirski brod i pridruzili se alliansi, da su death knightovi pobjegli od lich kinga i pridruzili se hordi i alijansi, i ova nova instanca za sunwell...kakav sunwell on je sjeban nakon sto ga je arthas iskoristio da ozivi kel'thuzarda)
dakle bit ce cetvorke, ali kad zanemare ove gluposti koje su nabubali za vecu zaradu.
 
MMorpg-ovi su buducnost video igara, tako da sumnjam da ce u skorije vreme izaci wc4! Mozda stvarno njegovo nastajanje zavisi od toga kako ce proci wotk s obzirom da mislim da ce ga warhammer samleti...Ipak mislim da ce blizard drzati u centru dalji razvoj wowa pre nego sto ce da pravi novedosta velike projekte kao sto je wc4!
 

Back
Top