Problem sa Assassin's Creed

Pro Gamer

Zainteresovan član
Poruka
203
Ljudi imam komp
Intel Celeron 2.6 Ghz
Kingston RAM 1 GB ( DDR1 )
GeForce Nvidia 7600 256 mb

U readme fajlu pise da zahtevnost igre odgovara ( donekle ) mom kompu...
Na pocetku igre sve je bilo ok ali sto sam vise napredovao igra je sve vise pocela da secka...
U options meniju default grafika je bila na high, smanjio sam je ali nije bilo efekta.
A i razmisljam da nadogradim komp ali neznam dali da uzmem jos 1 GB RAM ili nov procesor i koji?
( ostale igre - Crysis, COD4... itd rade super )
pomozite...
 
Za razliku od svih vas ja imam drugi problem: Igra nema zvuk. Tj. zvuk postoji, ali samo pozadinska muzika, dok se glasovi glavnih aktera uopste ne cuju. Ima li neko resenje za ovaj problem. P.S. Malo je reci da imam masinu koja moze da potera ovu igru bez problema.
 
I ja sam imao taj problem
Sigurno koristis Realtekovu sound karticu..
Udji u Control Panel pa u Sounds, opcija Advanced i nadji Hardware Accelerator i postavi ga na Basic ( On je uvek na max ) ali po izlasku igre ti predlazem da zvuk vratis na default
 
prvo ram memorija ti nije mnogo potrebna , drugo procesor bi mogao da bude malo jaci , trece i najvznije promeni graficku!!!!uzmi ili 8600 GTS ILI 8800 GT i radice dobro.

Ne lupaj. Sa novom grafom bi dobio 3 frejma vise objektivno, jer taj celeron radi kao pentium na 1.8ghz i gusio bi kartu nevidjeno. Bolje da tih skoro 200e koliko kosta 8800GT utrosi na nov proc, grafu i neku budzetsku kartu dok se ne skrpi za bolje.
A 8600GTS se uopste ne isplati kupovati.
 
XA ne mogu da believe da nisi znao da jos uvek nema ispravne assassin`s creed igre!!!?? igrica se JESTE pojavila ali sa 10000 bagova,i crash-uje se na nivou Jerusalim,sem jedna ruska ``popravljena vezrzija``,ps nije ti do kompa nego mi veruj....

Ne postoje drugi bagovi u igrici osim nedovsenog jerusalem.forge fajla koji ce biti ispravljen u prvom patchu (koji ce se pojaviti nakon izlaska prave verzije igrice 28. marta!) ali sve pored toga ide zbog kompa! Veruj mi pretrazio sam uzduž i popreko net u nadi resavanja ovog problema i jedini bag za koji sam saznao pored ovog jeste da se Altair zaledi u vazduhu nakon nekog "leap of faith" ali ja to nikada nisam osetio na sopstvenoj koži. LoL

Ali i pored Jerusalem baga igram igricu sa mnogo uživanja jer nije lako naći sve zastavice u ostalim gradovima, veruj mi!
 
Ljudi imam komp
Intel Celeron 2.6 Ghz
Kingston RAM 1 GB ( DDR1 )
GeForce Nvidia 7600 256 mb

U readme fajlu pise da zahtevnost igre odgovara ( donekle ) mom kompu...
Na pocetku igre sve je bilo ok ali sto sam vise napredovao igra je sve vise pocela da secka...
U options meniju default grafika je bila na high, smanjio sam je ali nije bilo efekta.
A i razmisljam da nadogradim komp ali neznam dali da uzmem jos 1 GB RAM ili nov procesor i koji?
( ostale igre - Crysis, COD4... itd rade super )
pomozite...

znam shta je... malo rama... josh giga i sve ce biti kako treba :whistling:
 
i ja imam isti problem sa zvukom samo sto mi je zvuk integrisan....
p5k3 deluxe
q6600
8800gts
2gb rama
pa ako neko zna resenje neka kaze slobodno ...necu da se ljutim :))

mislim da sam tebi poslo pm sa resenjem. Idi u control panel pa sound option, nadji hardware acceleration i smanji ga skroz na none, problem reshen.

Ljudi imam komp
Intel Celeron 2.6 Ghz
Kingston RAM 1 GB ( DDR1 )
GeForce Nvidia 7600 256 mb

U readme fajlu pise da zahtevnost igre odgovara ( donekle ) mom kompu...
Na pocetku igre sve je bilo ok ali sto sam vise napredovao igra je sve vise pocela da secka...
U options meniju default grafika je bila na high, smanjio sam je ali nije bilo efekta.
A i razmisljam da nadogradim komp ali neznam dali da uzmem jos 1 GB RAM ili nov procesor i koji?
( ostale igre - Crysis, COD4... itd rade super )
pomozite...

Moja konfa je potpuno identicna, samo ja imam x1650 pro 512mb, za nijansu mozda slabija. Kazem mozda jer je uporedjuju dosta, a nisam bas hteo detaljnije. Celeron je shit, to da ti bude jasno, i taj celeron keca igre sam sam se uverio, tako da najbolej bi bilo da nadjes polovan pentium makar na 2.4 pa ga kloknes na 2.8 ili 3.0 i mozes da igras kako valja. Znachi 100 posto si siguran da na toj konfi moze da se igra ? Znachi sutra u nabavku :D

Downloadovao sam je sa sajta Piratesbay... tako nesto...
A sada je u LE imas na svakom cosku

LE ?
 
Hmmmm, kako to da ne postoji assassin's creed koji poptpuno radi ??? Pa upravo sam preshao igru, bez ikakvih problema, znachi sve na high, zvuk do yaya, grafika kao film, ne seca - savrsheno...ne kapiram kakav je to crash u jerusalemu...btw igrica je najjacha, jedva chekam nastavak (mislim, logichno je da posle onakvog kraja bude i nastavak...)

Sve shto imam da vam kazem je - kupite malo vishe RAM-a, i nema brige...ne kazem da ostalo nije vazno, ali za svaku igru je RAM veoooooma bitan...
 
Meni ce ova igra onda raditi swe na MAX sa novim kompom:
Gigabyte MB - SOCKET AM2 - GA-M56S-S3
nVIDIA NF560, FSB 2000MHz, 4xDDR2 (Dual Channel 800/667/533 16GB Max), 1xATA133, 4xSATA II, RAID, Graphics slot PCI-Ex16, GigaLAN, 4xPCI, 2xPCI-Ex1, 3x1394a, 10xUSB2.0, ATX, Audio ALC888 8-CH

AMD Athlon 64 X2 (dual core) 4800+ Box,

Kingston KVR800D2N5/2G
DDRII 2GB 240pin 800MHz (PC2-6400), CL5

ASUS VGA - PCIE - EN8600GT Magic/HTP/512M
NVIDIA GF8600GT, 512MB DDR2 128 bit, RAMDAC 400MHz / Engine 540MHz / Memory 800MHz, TV Out HDTV, 2 x DVI-I (1HDCP), HDCP, DX10, Shader Model 4.0, OpenGL2.0, SLI technology support, Built for Vista

HDD SATA2 7200 250GB WD Caviar 2500AAJS 8MB 3 godine


Pioneer DVR-115D,Pioneer 115 bk,DVD-RW,20xDVD-R+ - DualLayer BLACK
 

Back
Top