NOVA RUSKA PONUDA SRBIJI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Rusija tj ruski predsednici/Putin i Medvedev ce sledece nedelje poslati pismo Vladi Srbij eu kojem ce poslednji put "Pitati Srbiju" da li joj je potrebna POMOC da mi mogli da upute svoje Trupe VOJNOG kontigenta na KOSOMET.Isto tako traze da se ruskim firmama omoguci pristup Srbskom trzistu.Nelogično očekivati od Rusije da „brani Kosovo konkretnije i odlučnije od Srbije" a da se srbija neizjasni da joj je potrebna pomoc u odbrani pa cak i vojnoj!
Aj sad da vidimo sta ce SRBIJA tj. IZDAJNICI SRBIJE DA CINE
Tadicu sta ces sad da cinis?
Da neces mozda ODBITI sa izgovorom "Ne nije nam potrebno mi smo uvek bili sami i evropa nam je UZOR pa da nebismo stvarali situaciju bolje da mi sami branimo KOSMET"
RAZMISLI moze izbiti GRADJANSKI juer u SRBIJI SMO VECINA ZA KOSMET a ne za USA-EU.
Sta vi mislite?
 
Rusija tj ruski predsednici/Putin i Medvedev ce sledece nedelje poslati pismo Vladi Srbije u kojem ce poslednji put "Pitati Srbiju" da li joj je potrebna POMOC da mi mogli da upute svoje Trupe VOJNOG kontigenta na KOSOMET.................Aj sad da vidimo sta ce SRBIJA tj. IZDAJNICI SRBIJE DA CINE
Tadicu sta ces sad da cinis?

A sada malo da objasniš ovo:

- šalju pismo Vladi Srbije
- Tadiću šta ćeš sad da činiš?:mrgreen::lol:
 
rusija je vec dva puta dosad nudila vojnu pomoc Srbiji i IZDAJICA TADIC je odbijo svaki put.Sad ce se preci na JAVNO.Prvi put Tadic-Kostunica u rusiji,Drugi put Medvedev u BG razmisli.
procitaj:http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=31631&sectionId=37

Rusija je svim srcem čestitala Borisu Tadiću prilikom reizbora za predsednika, ogradila se šuntavog novinara i konstatovala da su učesnici mitinga pretukli dva ruska novinara.

Takodje, Rusija će sledeće nedelje da sazove sednicu saveta bezbednosti ujedinjenih nacija a na dobijen zahtev od srpske vlade sa sve u citiranom postu navedenom osobom na čelu.

Nemojte da iznosite neistine po forumu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top