GENUINE WINDOWS?

dusebriznik

Početnik
Poruka
35
Sta je to i kako da ga izbrisem sa kompa jer me nervira kada se podigne sistem i pojavi se opcija da RESOLVE NOW OR LATER?Kada mi se pojavila opcija da updateujem windows nisam imao pojima sta je u pitanju i tek nakon dowload-a mi se pocelo pojavljivati gore pomenuto.Napominjem da set up nisam instalirao)
 
To znači da imaš piratski Windows i on ti sada nudi da ga pretvoriš u Genuine, odnosno da ga legaliziješ! Na ovom linku: http://www.wikihow.com/Remove-Windows-Genuine-Advantage-Notifications imaš objašnjenje šta da radiš. Sledeći put kad update-uješ Windows pročitaj malo o čemu se radi i šta ti to nudi! Ebi ga, svako prvi put nasedne, nisi ti jedini koji se zajebo! :) A ovo što kažeš... "Napominjem da set up nisam instalirao"... ne razumem na kakav "set up" misliš?!
 
Deki je upravu za sve...ali za to srnje ima resenje...postoji programcic(ustvari neki fajl)koji napravi tvoj windows legalnim...na torentima mozes naci ...idi na torrentz.com i kucaj Genuine...
 
Да и ја сам имао исти проблемчић пре неколико месеци са том самарајућом плавом звездицом поред сата. Укуцај у гугл тачно removewga.exe и скини тај фајл величине 13.50 KB и проблем ћеш решити за неколико секунди. Ако имаш проблем да га пронађеш, у шта сумњам, јави се на ПП па ћу ти га послати имејлом. Поздрав
 
Na stranici onog linka koji sam naveo u prethodnom postu, pored detaljnog objašnjenja kako ručno odraditi Remove Windows Genuine Advantage Notifications, postoji i mogućnost automatskog uklanjanja pomenute napasti pomoću tog programčeta RemoveWGA koji pominje Drinjača, a čiji se link nalazi pri dnu pomenute stranice! Samo malo treba obratiti pažnju prilikom čitanja! ;) Dakle, sve ti je servirano na tanjiru, a ti sad vidi!
 
To znači da imaš piratski Windows i on ti sada nudi da ga pretvoriš u Genuine, odnosno da ga legaliziješ! Na ovom linku: http://www.wikihow.com/Remove-Windows-Genuine-Advantage-Notifications imaš objašnjenje šta da radiš. Sledeći put kad update-uješ Windows pročitaj malo o čemu se radi i šta ti to nudi! Ebi ga, svako prvi put nasedne, nisi ti jedini koji se zajebo! :) A ovo što kažeš... "Napominjem da set up nisam instalirao"... ne razumem na kakav "set up" misliš?!

Verovatno mu je u Automatic Ubdates ukljuceno da mu sam komp skida i instalira!!!
Po meni ti ubdates-i su zesce sra nje svaki put pokupim virus koji prodje firewall koji se svaki dan ubdejtira (valjda se ovako kaze na Srbskom) i zato je to beskorisno samo moze da te uvali u neka sranja kao sto je slucaj sa ovim GENUINE-om!!!Meni je to iskljuceno![
 
Nadji program RockXP4 pomocu njega mozes da promenis broj svoga windowsa u letu.Windows ce se ponasati kao da je legalan pa mozes na windows update kada oces i koliko oces.Gde nadjes program nacices i broj koji treba da uneses.:wink:
 
Verovatno mu je u Automatic Ubdates ukljuceno da mu sam komp skida i instalira!!!
Po meni ti ubdates-i su zesce sra nje svaki put pokupim virus koji prodje firewall koji se svaki dan ubdejtira (valjda se ovako kaze na Srbskom) i zato je to beskorisno samo moze da te uvali u neka sranja kao sto je slucaj sa ovim GENUINE-om!!!Meni je to iskljuceno![
Ne slažem se sa tobom! 8-)
Pošto je Windows takav kakav jeste, dakle dosta šupljikav i rupičast, ovi update-i između ostalog imaju za cilj i da ga koliko toliko zakrpe! Zato smatram da su potrebni! Ja imam piratski Win XP ali redovno skidam update sa Microsoftovog sajta i nikada ali NIKADA nisam pokupio nikakav virus prilikom toga (za sve ove godine koliko koristim komp). Ne znam koje sajtove ti otvaraš, ali znam sigurno da sa Microsoftovog sajta viruse sigurno nisi pokupio!
E sad, možda mu je uključen Automatic Updates a možda i nije. Ako jeste treba ga isključiti i čekirati treću opciju! Tako imaš dovoljno vremena da pročitaš šta ti nudi.

Btw. Overkill 991 ko o čemu, ti samo o virusima i crvima!
 
Verovatno mu je u Automatic Ubdates ukljuceno da mu sam komp skida i instalira!!!
Po meni ti ubdates-i su zesce sra nje svaki put pokupim virus koji prodje firewall koji se svaki dan ubdejtira (valjda se ovako kaze na Srbskom) i zato je to beskorisno samo moze da te uvali u neka sranja kao sto je slucaj sa ovim GENUINE-om!!!Meni je to iskljuceno![
Мислим да овде грешиш. Приликом инсталирања апдејтса у компјутер, Генуине се може избећи ако од две понуђене опције изабереш ову другу, као што се види на приложеној фотографији.

У другој опцији "Custom Install" сам чекирач и дечекираш оно што желиш инсталирати, и тако имаш могућност да дечекираш. тј. изабереш да не инсталираш тај Генуине у свој компјутер ако постоји којим случајем у понуди.
"Express install" све аутоматски усними и тако да постоји могућност да се Генуине провуче.
 
Ovo što kaže Drinjača sam ja već spomenuo, na neki način! Daklem da nacrtam
smiley_emoticons_klugscheisser.gif
u Automatic Updates treba dečekirati opciju Automatic i čekirati treću opciju Notify me but don't automatically download or install them! Svaki put te obavesti o novim updates-ima, a ti izabereš šta od toga hoćeš da ti skine i instalira! ENDE!

Btw. Ne znam što mi oko ovoga toliko raspravljamo, kad tip koji je postavio temu već četiri dana ni da bekne?!
smiley_emoticons_denker.gif
 
Jel to ovo??

http://forum.krstarica.com/threads/250099

Ako jeste, ondaK ovo..

http://dl.getdropbox.com/u/351447/Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.8.31.9.CRACKED.rar

Poteraš installer.bat
Restart kante.

Ako ne htedne s instalerom...

Udješ u Safe Mode...
Kopiraš fajlove LegitCheckControl.dll , WgaLogon.dll i WgaTray.exe
u foldere c:\windows\system32\dllcache i c:\windows\system32 (pre toga otkriješ sistemske foldere i fajlove).
Pretabačiš preko postojeČih.
 
I na jednoj i na drugoj temi je navedeno par rešenja za taj 'problem' (a najlakše je sa onim programčetom RemoveWGA), tako da se ovo može smatrati samo kao još jedno između ostalih spomenutih.
 

Back
Top