8 Mart!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi jasno zašto toliko podilazite tim forumašicama koje i ne poznajete. Evo ja nikome neću čestitati 8. mart jer ne uvažavam feminističke i komunističke praznike.
 
Nije mi jasno zašto toliko podilazite tim forumašicama koje i ne poznajete. Evo ja nikome neću čestitati 8. mart jer ne uvažavam feminističke i komunističke praznike.
to je taj dugo ocekivani buntovnicki duh :neutral:
btw ovde se svi znaju i skupljaju se vikendom na grupnjaku u jednom manje poznatom beogradskom bifeu


nego...citava halabuka oko 150-300 din. (150 cvece u maloj,a 300 u vecoj saksiji,kod ulicnih valjatora,gepek varijanta)
 
Ma ne brate, ako mi nešto znači ponašaću se prema njoj kao da je svaki dan 8. mart a ne da joj jedan dan vičem cile mile a 364 (ove godine 365) dana da je zezam.
 
Nije mi jasno zašto toliko podilazite tim forumašicama koje i ne poznajete. Evo ja nikome neću čestitati 8. mart jer ne uvažavam feminističke i komunističke praznike.

Ako ti se ne svidja nisi ni trebao ostaviti komentar... ma ni istipkati jednu rijec...a kamoli otipkati cijeli komentar!
Btw mozda te pogadja sto nije ovo i tvoj dan!
 
Ma ne brate, ako mi nešto znači ponašaću se prema njoj kao da je svaki dan 8. mart a ne da joj jedan dan vičem cile mile a 364 (ove godine 365) dana da je zezam.

Pa ako ti znaci nesto i treba tako da se ponasas cijele godine.... A da na ovaj dan jos nesto posebno odradih i uradis za nju.. samo da zna da ti je stalo!

A iz ciste kulture i kucnog odgoja red je cestitati i onim koje ne znas... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top