Pomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Niidza

Aktivan član
Poruka
1.027
E ovako ja treniram fudbal i imam problem imam vishka kilograma znachi salo...visok sam 175 imam 70-75 kila i hteo bih da smrsham 7-8 kila odprilike da li mozete da mi napravite neki raspored koje vezbe da radim shta da jedem i kad???molim vas pomozite mi!!!!
 
Prvo i esencijalno pravilo kod gubitka-kilograma (i u zdravom zivotu) je da ne jedes
rafinisano brasno (hleb, kifle, peciva, makarone itd) i
rafinisan secer (cokolade, torte, slatkise, sve proizvode koji sadrze vestacki ljudski secer "saharozu").

Obicno kada pitam debele ljude koja im je omiljena hrana, recice neku hranu koja sadrzi jedan od ta dva sastojka (ili brasno ili saharozu).
 
Da dodam..gazirana pica..pizza..brza hrana uopste..suhomesnato..grickalice izmedju obroka..(samo voce dolazi u obzir)..obicno ono sto si do sada jeo...ocigledno da zbog toga i imas visak kg jel.;)
 
Podrzavam reci @geogejune :)
Ne samo da si zbog tih hrana dobio kg, vec ta lekcija (teska 8 kg sala) treba da ti bude lekcija da se to drugi put ne ponovi.
Iskreno ne verujem da se covek ugoji lezanjem i ne radeci nista, losa hrana je u pitanju. Bez obzira koju kolicinu kvalietne hrane uneses u sebe, male su sanse da se ugojis. I ako se ugojis, barem znas da si se napunio nutricija (i enzima) :)

Takodje, verujem da je dobro isprobavati razne stvari, jer ne mozes ocekivati drugacije rezultate radeci istu stvar svaki put.
 
Podrzavam reci @geogejune :)
Ne samo da si zbog tih hrana dobio kg, vec ta lekcija (teska 8 kg sala) treba da ti bude lekcija da se to drugi put ne ponovi.
Iskreno ne verujem da se covek ugoji lezanjem i ne radeci nista, losa hrana je u pitanju. Bez obzira koju kolicinu kvalietne hrane uneses u sebe, male su sanse da se ugojis. I ako se ugojis, barem znas da si se napunio nutricija (i enzima) :)
Takodje, verujem da je dobro isprobavati razne stvari, jer ne mozes ocekivati drugacije rezultate radeci istu stvar svaki put.
To je tacno..par meseci ne treniram a bogami spao sam na 81-2..posle obroka nikako u krevet..sto se plana tice izgooglaj malo.;)
 
Kazem ti samo koliko znam po sebi..nisam skidao kg u teretani..vozio sam bajs ko lud..batalio hranu..pio dosta mleka..jogurta i voca..manje tezine dizi..vise ponavljanja..preskakanje konopca je no1..poz
 
Plan imas kod nas u Forumu.
Preporucio bih ti da ujutru jedes voce do 12:00, posle podne ribe,meso mleko.
Posle 19:00 nemoj nista jesti OSIM salate (ako bas zelis da zavaravas glad).
Posto kazes da si fudbaler prepostavljam da trcis dosta u toku dana.
 
Oprostite sto se petljam, nisam strucnjak al sam citkala po nesto o tom
pa mi upadljivo sledece:
Niidza, ti uopste nemas visak kilograma
za tvoju visinu imas idealnu tezinu
znaci da se verovatno hranis sasvim normalno i da ako imas vise sala nego sto bi zeleo
treba da vezbas kvalitetnije nego sto vezbas
A ti proveri negde koliko treba da ima kg muskarac tvoje visine,
jer sta znam , moguce da sam se presla, al tesko.
 
Kad uzmes vratilo..podignes se..skupis kolena i dizes u vis..to je po meni naj vezba za trbusnjake;)..u pocetku je verovatno teze..ali osetices kako pece..meni je taj osecaj vrh..videces vrlo brzo napreduje..samo povecavas i ne osetis.
 
pa ako ima sala na stomaku same vezhbe mu mozhda i ne budu dovoljne, jako je bitna i ishrana tachnije kvalitet ishrane. Ono shto Boris pricha... dobra hrana - losha hrana
 
e ja vezbam duze vreme ali nisam siguran da li je bas to u poslednje vreme efektivno?
radim prvo 15 uskih skleka pa 40 cucnja pa 20 sirokih skleka,pa odradim 80 obicnih trbusnjaka, pa 70 donjih.i sve ovo ponovim tri puta.I jos na kraj odradim jos 80 obicnih i jos 70 donjh.Jer to dobro.Sto radim?
Odgovorite sto pre plz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top