kako muskarci osecaju ljubav?

ali stvar je u tome sto i kada osete ljubav,ignorisu je ,i ne razmisljaju o tome,nadaju se da ce proci,kao bolest neka
,,kao da imaju grip..mislim da je to negde karekteristicno za jaci pol,kao i da skoro svako,ko sebe moze nazvati-muskarac je prosao kroz tu fazu-fazu negiranja ljubavi,Moja teorija jeste da se Balkanski muskarac od malena uci i vaspitava,da bude neranjiv,A ljubav ,stvara suprotan osecaj- osecaj ranjivosti
kada ,shvate sta su uradili ,obicno je kasno
dakle pitanje
koje se namece i na koje sam mislila, jeste
sta to treba da se desi,pa da covek prevazidje urodjen bojkot prema sebi i ljubavi koje oseca
....
dakle koji je to trenutak kada takav muskarac kaze sebi
ma ,ja bre volim zenu,pa sta...
 
znas zamb, sad necu zvucati bas romanticno kao georgejune,
al
tu logike nema .
A da te malo utesim :) Balkanci jos i najludje vole :)
pa jesi cula kako najverovatnije Ameri? oni se ni ne zaljubljuju
Ajde probaj da das primer nekog dela planete gde mislis da se lakse voli nego ovde.
 
ne tako reaguju muskarci koji jos nisu odrasli
i zeljni dokazivanja
recimo......najsveziji primer,,i najbanalniji
kazem
kupi mi dezodorans za 8 mart da dam kosinici jer je ona meni dala
a muskarac kaze
jao da li moram? nemoj molim te ,videce me neko mislice da ja kupujem
 
znam to
kako mu pomoci da prelomi,da prizna da je to to
sta treba da se desi?
***.muci se

Nema pravila, jednostavno se oseti. :heart: Ne postoji neki univerzalni recept. Ja sam za to da se uvek igra otvorenih karata i otvorenog srca, da zna na cemu je sa tobom.Treba ga pustiti i ne opteretiti ga pitanjima da li te voli ili ne, kad shvati - shvati. Na silu nista ne biva.
 
zaimb :) tvoje poslednje pitanje me podsetilo na jedan Tom i Jure crtani
Tom je dobio neki jak udarac u glavu i sa njim amneziju
Jure smislja kako da ga izleci, treba da ga udari na isto mesto
i pokusava to da izvede na sve moguce nacine.
Tom se slucajno opet lupi na to mesto na glavi i ozdravi,
al Jure to nije video pa ga opet udari i Tom opet dobije amneziju :)
sta ces
ne treba sedeti skrstenih ruku al ...
 
zaimb :) tvoje poslednje pitanje me podsetilo na jedan Tom i Jure crtani
Tom je dobio neki jak udarac u glavu i sa njim amneziju
Jure smislja kako da ga izleci, treba da ga udari na isto mesto
i pokusava to da izvede na sve moguce nacine.
Tom se slucajno opet lupi na to mesto na glavi i ozdravi,
al Jure to nije video pa ga opet udari i Tom opet dobije amneziju :)
sta ces
ne treba sedeti skrstenih ruku al ...
Tom i Jure? Ne znam te crtaće, mada se stalno nešto jure po crtaćima, što jes' - jes'. :neutral: E, šljivo moja, bićeš ti premalena za domovinu, po nekim zamislima neromantičnim.
 
ali stvar je u tome sto i kada osete ljubav,ignorisu je ,i ne razmisljaju o tome,nadaju se da ce proci,kao bolest neka
,,kao da imaju grip..mislim da je to negde karekteristicno za jaci pol,kao i da skoro svako,ko sebe moze nazvati-muskarac je prosao kroz tu fazu-fazu negiranja ljubavi,Moja teorija jeste da se Balkanski muskarac od malena uci i vaspitava,da bude neranjiv,A ljubav ,stvara suprotan osecaj- osecaj ranjivosti
kada ,shvate sta su uradili ,obicno je kasno
dakle pitanje
koje se namece i na koje sam mislila, jeste
sta to treba da se desi,pa da covek prevazidje urodjen bojkot prema sebi i ljubavi koje oseca
....
dakle koji je to trenutak kada takav muskarac kaze sebi
ma ,ja bre volim zenu,pa sta...
Ko pita, samo mu se kaže.
 
Tom i Jure? Ne znam te crtaće, mada se stalno nešto jure po crtaćima, što jes' - jes'. :neutral: E, šljivo moja, bićeš ti premalena za domovinu, po nekim zamislima neromantičnim.

nadam se da je to "šljivo moja" bilo upceno meni ,nesto tako slatko jos nisam cula :D
Kad se pravi pekmez onda sve šljive dodju u obzir . E sad, za slatko nemam sanse :D
a opet se desi da mi se neko slatko obrati, i to je nesto.
 
Nemam neko veliko iskustvo u ljubavi i nisam imala mnogo veza ali vjerujem da muskarci ne znaju da iskreno vole,oni mogu da se zaljube ili da samo postuju djevojku ili zenu...
Zaljube se uglavnom u nekog prema kome osjecaju veliku fizicku privlacnost a postuju nekog ko ih razumije i prasta.I jedno i drugo je nedovoljno za srecu!
 
Što probranije šljive, to bolja zimnica, pa i pekmez.
A ti bi, jabukice, da budeš premalena za domovinu? :lol: Pa još tako slatka. :lol:
@zaimb, boldirala sam ono tvoje - kad prevaziđe bojkot prema sebi. Tako si odgovorila sama na svoje pitanje u konkretnom slučaju.
Ali je mnogo lepše biti s nekim ko nema 'bojkot', veruj mi. :) A i muškima je lepše kad nisu u vezi gde im se naručuju pokloni koji će se dati drugom. Nemaš 200din za dezodorans? Traži od mame.
 
Pre par dana jedan muškarac:roll: me pitao - Zašto misliš da ja ne umem da volim? I zašto tvoja prošlost mene unapred osudjuje na kraj? Zar ne misliš da i ja imam prošlost... Zašto bi moje oči gledale iza tebe ili tvoje iza mene kada smo tu..jedno ispred drugog...sa rukama jednako zeljnim dodira,sa usnama jednako zeljnim poljubaca i sa očima koje treba da su usmerene napred a ne unazad..pitao me zašto osudjujem vreme u koje još nismo kročili kada jedino što nam treba JESTE ŠANSA..

Pa valjda je tako... cemu pitanje kako osecaju ljubav..svaka je posebna i drugacija, pa ako dodje do nje...eto odgovora :-)
 

Back
Top