KAKO..........MA BOLJE UDJITE I PROCITAJTE

  • Začetnik teme PROFESIONAL
  • Datum pokretanja
P

PROFESIONAL

Gost
KAKO I ODAKLE DA SKINEM THEME(ONO ZA KOMPIJUTER(ZVUK POZADINA MIS..)) MOLIM VAS DA MI ODGOVORITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Prvo i osnovno... Koga je moliti nije ga ljutiti, sto u ovom slucaju nije slucaj. Drugo a isto osnovno, kad se nekome obracas za pomoc onda to budu bar lijepi tonovi i objasnjenje sta ti treba, nije ni cudo sto te ljudi napadaju. Ko kaze da ti neko mora pomoci.. U svakom slucaju Vi ste jedna manje vise anonimka koja se ovdje pojavljuje te stoga lijepa rijec i gvozdena vrata otvara, tako da pokreni ponovo pitanje iza ovog te lijepo objasni sta ti treba i brzo ces dobiti. Jos jedno da znas ako ne znas da se velika slova kucaju na netu kao da vices ili se na nekog deres sto naravno niko ne zeli niti mora da trpi. Te stoga pocni od malo kulture pa onda redom... Ja sam dosta pitanja postavljao i svi su mi odogovarali i pomogli sto i cine i danas kao i ja drugima ono sto znam, tako da od sada moras da se ponasas kako dolikuje.. POZ.
 

Back
Top