Slovenci postali americke sluge

Чуј ПОСТАЛИ, па од '90. године су им слуге...морају.
Шта се сад буса тај ту који ни нема власт.
И он би радио исто да је на месту премијера Словеније, иначе би добио америчку ињекцију.

Ма ти Словенци, лицемери.:lol:
 
Evo sta je covek rekao:

Он је упозорио министра Рупела да је „признање никад постојеће државе Косово једна од највећих грешака коју чине словеначка влада и политика”, уз наук да је министар незналица јер одлуку о признању Косова базира на Уставу СФРЈ из 1974, иако је „тај устав допуштао самосталност искључиво републикама, а не и аутономним покрајинама”. Председник СНС-а пита се, с обзиром на то да је само Србија имала две аутономне покрајине, „није ли словеначкој влади у интересу да ускоро призна и Војводину – као самосталну државу?”.

Подсетивши да Америка иде у том правцу, Јелинчич је изнервирао Рупела коме се журило у Брисел (где је од Кондолизе Рајс примио честитку за посао спроведен око Косова), опаском да је Словенија подлегла „притисцима САД” да брзо призна Косово. „Шта смо ми имали од Косова?”, упитао је Јелинчич и одговорио, уместо Рупела: „Никад ништа! То је била бескрајна рупа у коју смо у бившој Југославији бацали паре за неразвијене, а изградило се нешто минорно, библиотека, универзитет, термоцентрала”… Подсетивши да је један од разлога незадовољства Словеније у некадашњој СФРЈ био диктат федерације да плаћа за „наразвијене”, Јелинчич је исмејао Рупела јер је министар свој позив парламенту да потврди државу Косово закључио тврдњом да „та одлука није уперена против Србије”. „Е, ја баш мислим да је уперена директно против Србије. То је тотална злоупотреба Резолуције 1244 СБ УН”, опоменуо је Јелинчич, додавши: „Ово је веома нефер према Србији, а опет екстремно глупо и према Словенији. Привреда Словеније алармира да ћемо тамо дугорочно много изгубити, а министар (Рупел) тврди да ‘Србија пуно добија од Словеније’!? Али Словенија има четири пута више користи од Србије, док на Косову имамо инвестиције које ће потонути… Словенија ће, осим за друге неразвијене државе (ЕУ), од сада плаћати и за Косово, и то много више него што је икада плаћала.”
 
„Зашто Словенија толико жури да скочи у базен за који не знамо има ли у њему воде? Овом одлуком заривамо нож у леђа Србији, држави која је у Другом светском рату прихватила словеначке избеглице”, упозорио је Јеличнич. „Словенија овако враћа Србији; очито смо ми Словенци, не сви али многи, поново постали слуге, у овом случају САД”, незадовољан је Јелинчич што Словенија помаже Вашингтону да на „Косову подигне европски Гвантанамо” и „издаје пријатељство Срба – зато да бисмо се увукли у дупе Америци и ЕУ”.
 
чиме је намирено страховање домаће јавности на тему „шта ће Срби сад учинити нашем бизнису”. Снижавање односа је „минимална дипломатска акција”, гест који ничим неће угрозити снажне привредне интересе Словеније у Србији,

Merkator je najveca slovenacka firma po prihodima i 1/5 prodaje ostvaruje U SRBIJI, to treba iskoristiti i kazniti ih da svoju ljigavost i slugerajstvo prema zapadu osete po svojim dzepovima.
 
To bi bilo najbolje. Dok nekoga ne udariš po džepu ništa nisi uradio.

Slovenija je mala drzavica sa samo 2 miliona stanovnika pa ipak izvoz slovenacke robe u Srbiju je tokom 2007. bio 700 miliona dolara, znaci zabrana uvoza slovenacke robe u Srbiju bi ostetilo njihovu privredu, zato to treba uraditi, a takodje bi trebalo smisliti jos neke kaznene mere za njihov biznis kod nas, za Merkator i ostale.
 
''Američke sluge'' ili ponosni.... Pitanje je sad? Dilema traje oko 2 sekunde.

A najbolje je ''ruske sluge''.

Е свашта од тебе Лало, овако рано на ште срце... сачувај ме Боже таквих патриЈота!

Дошао си дотле да бираш КОМЕ ЋЕШ БИТИ "СЛУГА". И одмах бираш каубоје, али нико ми не рече КОЛИКО СУ УДАЉЕНИ ОД СРБИЈЕ ЈЕНКИЈИ када им се толико безобзирно увлачите.

Не треба бити слуга ни РУсима ни Јенкијима - али треба разликовати пријатеља од душманина!
 
Merkator je najveca slovenacka firma po prihodima i 1/5 prodaje ostvaruje U SRBIJI, to treba iskoristiti i kazniti ih da svoju ljigavost i slugerajstvo prema zapadu osete po svojim dzepovima.

Зловенце треба казнити свуда и на сваком кораку. Онај КОЈИ ТО НЕ УРАДИ а на власти је, најобичнији је корумпирани плаћеник.
 
:D:D:D:D:D
huhuhuh...
Hrvati ti vise nisu na prvom mjestu
Сад ћеш да се изненадиш!:D
Мени заиста јесу Словенци гаднији од вас...је.бига, са вама смо се одувек отворено мрзели...а Словенци увек делају закулисно...ух што је то гадноооо, ма томе нема премца у гадноћама...додуше имате и ви оне радове са ''иза леђа'', али мржњу према Србима нисте скривали.
 

Back
Top