Коштуница: Немам поверења у ДС и Г17+ да се боре за очување Косова

Poruka
19.903

...
Цео текст: http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37243
***********************
Дакле,ово је,изгледа,званично крај владајуће коалиције која је нанела много штете Србији.
Коначно су на видику промене у земљи.

Међутим,оно што ме чуди је то да се у тексту говори о томе како је СРС спремна на подршку мањинској влади ДСС-НС,што мислим да није реално и да представља манипулацију.Прво избори,па нова Влада.
 
Дакле,ово је,изгледа,званично крај владајуће коалиције која је нанела много штете Србији.
Коначно су на видику промене у земљи.

Ipak je to Koštunica, kome se ne može verovati ti jedan promil

Ali sama mogućnost da će G 17 i DS biti deinstalirani je dobra, što će biti teško jer su se njihove kriminalne kumovske strukture duboko ugnjezdile
 

– Aligrudić je bio vidno ljut i mahao je papirom za koji je rekao da je pismeni zahtev za smenu Dulića, koji još uvek nije predat, ali da će biti aktivan ukoliko sednica hitno ne bude nastavljena. Čak je tvrdio da već postoji 126 glasova i da bi Dulić, kako je obećao, trebalo da podnese ostavku – rekao je „Dnevniku“ izvor koji je zahtevao anonimnost.

Koštunica: Vlada Srbije u velikoj krizi


Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica izjavio je juče da “više nema poverenja u dosadašnje koalicione partnere DS i G17 plus da se iskreno bore za očuvanje Kosova”. “Vlada Srbije je u velikoj krizi jer nije bilo spremnosti da donesemo odluku da ćemo zajednički čvrsto insistirati na tome da Srbija samo kao celovita država s Kosovom može postati član EU”, izjavio je Koštunica Tanjugu. On je rekao da “u nekoliko narednih dana parlamentarne stranke moraju da se dogovore o načinu izlaska iz ove krize”.

...
Цео текст: http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37243
***********************
Дакле,ово је,изгледа,званично крај владајуће коалиције која је нанела много штете Србији.
Коначно су на видику промене у земљи.

Међутим,оно што ме чуди је то да се у тексту говори о томе како је СРС спремна на подршку мањинској влади ДСС-НС,што мислим да није реално и да представља манипулацију.Прво избори,па нова Влада.

Јок, биће мањинска влада.

Чое'че, Тома ради с Војом, схвати, Воју подржавају Руси....:idea:
 
Боља је фора - подржати мањинску владу ... јер, сва сра_ња која нас чекају свалиће на радикале ако се направи нова коалиција. Мудро ...
c006.gif
 
Ipak je to Koštunica, kome se ne može verovati ti jedan promil

Ali sama mogućnost da će G 17 i DS biti deinstalirani je dobra, što će biti teško jer su se njihove kriminalne kumovske strukture duboko ugnjezdile

Ali imaju i veliku podršku u biračkom telu. Tri i po puta veću od Koštunice i Velje Ilića. Šta onda?
 
Ipak je to Koštunica, kome se ne može verovati ti jedan promil

Ali sama mogućnost da će G 17 i DS biti deinstalirani je dobra, što će biti teško jer su se njihove kriminalne kumovske strukture duboko ugnjezdile

Коштуњави може да их почисти једним добрим шамаром само ако хоће. Е то је питање - да ли хоће, тј. каква је његова процена.

Већина гласача Б.Т. је схватила да је његова главна предизборна парола И КОСОВО И EU - најобичнија лаж, а то ће ДС и Г17* тек да плате.


http://i25.tinypic.com/288zcw6.jpg
 
Odlican rasplet, krajnje je vreme da ultra-narodnjaci(DSS,NS) napuste vladu, iza kojih stoji manjisko glasacko telo u Srbiji. I konacno da nam Kostunica pokaze tu magicnu spravu koju poseduje a koja se zove "Patriometar", uz pomoc koje meri visinu i tezinu patriotizma kod drugih.
A posle svega ovoga da se konacno okrenemo svakodnevnom zivotu i Evropskim integracijama, bez kojih smo vec poceli da propadamo.
 
Pa Tadić je dobio izbore, za malo iznad Nikolića, ali ipak dobio. Toliko o tome da "nemaju ništa".

А јел ти капираш како их је добио? Није их он добио Тома их је изгубио. Ја нисам гласао за Тадића него против Томе, а знам многе који су тако гласали
 
А јел ти капираш како их је добио? Није их он добио Тома их је изгубио. Ја нисам гласао за Тадића него против Томе, а знам многе који су тако гласали

Misliš da je izgubio zbog tebe i tvoja tri drugara?:mrgreen:
 
Misliš da je izgubio zbog tebe i tvoja tri drugara?:mrgreen:

не причам о "мени и моја три другара" него од 99% људи које знам да су гласали за Тадића гласали су из тог разлога. Иначе да се није створила слика да ако Тома буде председник да ће да нам рокну санкције, да ће да нас бомбардују одзив на изборима би био мањи и Тома би добио. Како би прошао Борис да се сутра одрже избори?
 
не причам о "мени и моја три другара" него од 99% људи које знам да су гласали за Тадића гласали су из тог разлога. Иначе да се није створила слика да ако Тома буде председник да ће да нам рокну санкције, да ће да нас бомбардују одзив на изборима би био мањи и Тома би добио. Како би прошао Борис да се сутра одрже избори?
Тачно.
И из мог окружења сви који су гласали за Тадића, гласали су јер су се поплашили због кампање коју је Тадћ водио:''Ако дође Тома- потоп''.
Сад нико не би гласао за њега.
 

Back
Top