Europa:Latvijom marširaju nacisti

http://en.rian.ru/world/20080307/100934937.html Sada se pokazalo i dokazalo Europa je novi rajh u demokratskoj uniformi

Не знам зашто је то чудно,после оних догађаја са Чанком и НС-ом у Новом Саду прошле године, у Будим-Пешти је након две недеље одржан сличан скуп без инцидената , и примили су око хиљаду нових чланова.А знам да и у Немачкој постоје као странка на локалном нивоу.:roll:
 
http://en.rian.ru/world/20080307/100934937.html Sada se pokazalo i dokazalo Europa je novi rajh u demokratskoj uniformi

Шта се чудиш, па Немци враћају у своју војску ГВОЗДЕНИ КРСТ... све је већ виђено... само ће мало да га редизајнирају јер кажу буне се ови што су то гвожђе осетили по својим леђима ... и још причају да "гвоздени крст" нема баш неке везе са Хитлером......
 
Шта се чудиш, па Немци враћају у своју војску ГВОЗДЕНИ КРСТ... све је већ виђено... само ће мало да га редизајнирају јер кажу буне се ови што су то гвожђе осетили по својим леђима ... и још причају да "гвоздени крст" нема баш неке везе са Хитлером......

ово је непроверено али нека неко потврди ;:arrow:Немачка је када се ујединила вратила химну из доба Хитлера:roll:
 
Antifašizam i komunizam je osuđen kao zločin a kapitalizam polako zamjenjuje neonacizam u europi a mi srljamo kao guske u maglu u novi rajh koji nam želi oteti sve od mora do gora.Izgleda da se historija ponavlja svakih 60godina i kada pogledate kartu europe balkan i Rusija sa Ukraijnom su jedine zemlje koje Brisel ne želi.Izgleda da čemo opet morati sa amerima na europu ali ovaj puta do Brisela i tamo čemo izgraditi zid između Flamanaca i Valonaca.
 
Antifašizam i komunizam je osuđen kao zločin a kapitalizam polako zamjenjuje neonacizam u europi a mi srljamo kao guske u maglu u novi rajh koji nam želi oteti sve od mora do gora.Izgleda da se historija ponavlja svakih 60godina i kada pogledate kartu europe balkan i Rusija sa Ukraijnom su jedine zemlje koje Brisel ne želi.Izgleda da čemo opet morati sa amerima na europu ali ovaj puta do Brisela i tamo čemo izgraditi zid između Flamanaca i Valonaca.

па тај точак историје се стално окреће.Ето нациста у Европи, НДХ је већ ту као и Велика Албанија , Русија полако стаје на ноге :arrow:значи журка.:arrow:немој само ми да правимо глупости оно Партизани и Четници па удри једни друге него да се концентришемо на главне проблеме.
 
Фашизам Европе..ето...Шта паметан човек да каже..балтичким земљама се спрема тужба за геноцид над Русима, Јеврејим и др...
Jeste !!!
Ja bi sve one sto su mladog Hannibal Lecter-a maltretirali u detinjstvo 'besio.
A i Hannibal Lecter ih je u ostalom u onom filmu "Hannibal Rising" sve pokokao...do kraja.

Naravoucenie:
Bolje biti Hannibal Lector nego litvanski fashista.
I da ne beshe brace Sovjeta.. Hannibal bi nacisto nagrabusio.
 
Pa nije lose ovo sa fasistima.Samo ovaj put i mi moramo da budemo fasisti i da pocistimo ovde a ne svi pocistili a kod nas se nakupilo svega i svacega i onda stalno problemi.
A ljudi su odavno rekli:"Cistoca je pola zdravlja"

прво здравље на уста улази:arrow:.не треба више да једемо го*на него да радимо нешто корисно за себе и свој народ:idea:
 
Шта се чудиш, па Немци враћају у своју војску ГВОЗДЕНИ КРСТ... све је већ виђено... само ће мало да га редизајнирају јер кажу буне се ови што су то гвожђе осетили по својим леђима ... и још причају да "гвоздени крст" нема баш неке везе са Хитлером......

za tvoju informaciju nemci su odavno vratili u svoju vojsku NACISTICKI GVOZDENI KRST

video ja na vozilima nemackih okupatora na kosovu i metohiji.
 
Jeste !!!
Ja bi sve one sto su mladog Hannibal Lecter-a maltretirali u detinjstvo 'besio.
A i Hannibal Lecter ih je u ostalom u onom filmu "Hannibal Rising" sve pokokao...do kraja.

Naravoucenie:
Bolje biti Hannibal Lector nego litvanski fashista.
I da ne beshe brace Sovjeta.. Hannibal bi nacisto nagrabusio.

кад помену Ханибала има исто онај борац за женска права у Енглеској у 19 веку звао се
Џек Трбосек, и он се плашио Руса :roll:
 
Шта се чудиш, па Немци враћају у своју војску ГВОЗДЕНИ КРСТ... све је већ виђено... само ће мало да га редизајнирају јер кажу буне се ови што су то гвожђе осетили по својим леђима ... и још причају да "гвоздени крст" нема баш неке везе са Хитлером......

a kakve veze ima sa Hitlerom :)::)
bas da cujem......
 
za tvoju informaciju nemci su odavno vratili u svoju vojsku NACISTICKI GVOZDENI KRST

video ja na vozilima nemackih okupatora na kosovu i metohiji.

Odlikovanje je uveo Fridrih Vilhelm III 1813, kao medalju za pruske vojnike dodeljivanu u "oslobodilačkom ratu" protiv Napoleona. Gvozdeni krst dodeljivan je tokom francusko-pruskog rata 1871.


Kao da si rekao "cetnicki dvoglavi orao",
iako znamo da su dva beloglava supa(orla) jos iz vremena Nemanjica.
 

Back
Top