Šta držite po novčaniku i džepovima?

Poruka
13.232
Šta vam se ovoga trenutka nalazi u novčaniku, džepovima jakne, duksa i pantalona?
(also applies for trenerke, puloveri, itd, sve što ima džepove)
Pala mi na pamet tema jer sam razmišljao šta treba da izvadim da olakšam jaknu
za koji kg da mi ne bi visila u gradu. :lol:
Šalim se, dakle šta je to što vas vuče ka zemlji? :D
 
Šta vam se ovoga trenutka nalazi u novčaniku, džepovima jakne, duksa i pantalona?
(also applies for trenerke, puloveri, itd, sve što ima džepove)
Pala mi na pamet tema jer sam razmišljao šta treba da izvadim da olakšam jaknu
za koji kg da mi ne bi visila u gradu. :lol:
Šalim se, dakle šta je to što vas vuče ka zemlji? :D

Oprostice mi onaj gore gresne misli..:lol:
 
Pa po dzepovima bas i ne guram
(nekada pare u zadnje pa zaboravim...a kada ih pronadjem ihiiiiii)
ali zato torba i novcanik....
u torbu samo guram, nista ne vadim.Tu se svasta moze naci
a novcanici mi redovno pucaju od debljine
para najmanje(kartice bre)
ali zato raznih papira, recepata, kalendara, autobuskih karti, priznanica od bog-te-pita kada,
licna karta, zdravstvena knizica....
 
U torbi je milion stvari,inace su poznati sadrzaji zenskih torbi...
A u novcaniku! Pa i tu ima mnogo,uglavnom novac,slike moje djece,tri male ikonice,autogram mog najdrazeg pjesnika(ovo vucem vec 11 godina sa sobom),licna karta,vozacka i jedan mali papiric koji je moja najdraza uspomena.
Oprostite ako sam se onako nepristojno,zenski upetljala u muske razgovore.
 
u novcaniku imam lk,onu gspovu identifikaciju za gradski prevoz,gomilu nekih kartica ali ne za novac nego nekih identifikacija,studentskih kartica i slicno
para uvek imam ne preko 200-300 dinara,sve ostavljam kod kuce ako znam da mi ne treba taj dan u slucaju na mi neko mazne novcanik
evo bas gledam imam stare kartice od s-bahna i metro kartice.miles & more lufthansa :neutral:
gomilu nekih sitnih eura,kuna i dinara izmesano.nemam para..ustvari imam deset kn u papiru i neki zguzvani racun :neutral:
vozacka mi je u drugom novcaniku,isto da me neko ne zajeba pa uzme sva dokumenta.
a u dzepovima su mi uglavom papiri,gluposti koje ne bacam na ulici posto nisam bas toliki ljakse,pa trpam u dzepove od torbi jakni i onda nosim kuci i bacam u smece.
 
u novcaniku imam lk,onu gspovu identifikaciju za gradski prevoz,gomilu nekih kartica ali ne za novac nego nekih identifikacija,studentskih kartica i slicno
para uvek imam ne preko 200-300 dinara,sve ostavljam kod kuce ako znam da mi ne treba taj dan u slucaju na mi neko mazne novcanik
evo bas gledam imam stare kartice od s-bahna i metro kartice.miles & more lufthansa :neutral:
gomilu nekih sitnih eura,kuna i dinara izmesano.nemam para..ustvari imam deset kn u papiru i neki zguzvani racun :neutral:
vozacka mi je u drugom novcaniku,isto da me neko ne zajeba pa uzme sva dokumenta.
a u dzepovima su mi uglavom papiri,gluposti koje ne bacam na ulici posto nisam bas toliki ljakse,pa trpam u dzepove od torbi jakni i onda nosim kuci i bacam u smece.
jao isto,puni mi dzepovi nekih omota od zvaka,praznih koverti(kad izlazim pokupim postu sa sobom pa citam usput) i posle to tako stoji,pored toga tu su i racuni i racuni od kartice,to je to uglavnom papir
 
nista suvisno. Tako, papirne maramice po dzepovima, kljucevi, telefon, u novcaniku nesto para i ono za prevoz...
Novcanik u dzepu (ne volim tasne i slabo to nosim ... ).

zaboravih... ponekad omot od cokolade za kuvanje od 100 gr... mislim, izedavam cokaladu lagano,par dana, pa mi omot ostane...
 
ja sam kao sprot bili...znaci brdo papira i folija koje ne bacam po cesti nego skupljam po dzepovima od jakne..noz, maramice, hemijska olovka, flomaster, 2-3 flesh memorije, mp3, BRDO izvjestaja sa bankomata koje praznim jednom u 2 mjeseca, 2-3 vrste vutre, rizle, 2 telefona, novcanik sa raznim karticama i propusnicama.....
 
Meni nekako logičnije da na ovu temu, zbog podforuma i same situacije, odgovaraju muškarci. Žene, obično, imaju torbice, tašne za sve što nose, a muškarci stavljaju stvari po džepovima. Dakle, muškarci kažite prijatelju forumašu kako da isprazni džepove, a ponese ono što mu neophodno kada izlazi iz kuće.
 
Šta vam se ovoga trenutka nalazi u novčaniku, džepovima jakne, duksa i pantalona?
(also applies for trenerke, puloveri, itd, sve što ima džepove)
Pala mi na pamet tema jer sam razmišljao šta treba da izvadim da olakšam jaknu
za koji kg da mi ne bi visila u gradu. :lol:
Šalim se, dakle šta je to što vas vuče ka zemlji? :D

Povlastica,zdravstvena i lichna karta.+ 2 stare zdravstvene isteklog roka.
3 chlanske karte za gradsku,univerzitetsku i..hebem li ga koju biblioteku.
Kljuchevi sa priveskom u delu gde staje sitnina( privezak je maskota WCh-a Italija 90. sa kljuchem od ulaznih vrata na zgradi,od sanducheta i od stana).
U manjoj pregradi za novchanice reklama za neke ko kamenchitje kojih ima u Merkuru navodno za cipele da se stave unutra da ne smrde(oglas koji mi stoji ko zna koliko a nikako da skoknem i proverim im a li toga stvarno tamo,ischupao sam iz Blica tu reklamu ko zna kada).
U vecoj pregradi za novchanice-jedna od 500 din.
 
'Vako.. Plata (skoro cela), kondom, recepti za lekove, kartica za bankomat, LK, vozačka, gomila
ključeva, papirne maramice, krema za ruke :oops: (ne znam otkud tu!), zdravstvena, rezultati analiza
iz zdrav.centra, uputi, papirića sa broj.tel, 2 telefona, računi, tic-tac, dugme od jeans-a (:. I to bi bilo to.
Jb(g. odatle mi je i došla inspiracija. I nikako da se otarasim nečega, sve mi (kao?) treba. :roll:
 
20 kootijica trojan kondoma....2 usb-a....ipod..trzalica.....dlakavo nešto za kosu....mobilni i foto aparat...cvikeri za soonce.....vinterfreš bombone sa aspartamom.......dve kartice banke...jedna povl. sa važećom markicom....kl i voz dozvola.... jedno 50 fiskalnih račoona ...i tako to...i pare bre...ša držim ..pare...sa pregradom za velike novčanice i za kovanice...
 
20 kootijica trojan kondoma....2 usb-a....ipod..trzalica.....dlakavo nešto za kosu....mobilni i foto aparat...cvikeri za soonce.....vinterfreš bombone sa aspartamom.......dve kartice banke...jedna povl. sa važećom markicom....kl i voz dozvola.... jedno 50 fiskalnih račoona ...i tako to...i pare bre...ša držim ..pare...sa pregradom za velike novčanice i za kovanice...

A, 'el su pune kutijice ili prazne??!8)
 

Back
Top