ODBIJAM

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
na sta nikako ne pristajete kad ste u vezi? sta je to sto nikako ne bi ste uradili, ma koliko nekoga voleli i ma koliko to njemu/njoj znacilo? sta je poslednja tacka do koje doseze vas neegoizam? nesto sto ni po koju cenu ne bi ste uradili zbog voljene osobe, ma koliko vam ona znacila, sta je to?
 
na sta nikako ne pristajete kad ste u vezi? sta je to sto nikako ne bi ste uradili, ma koliko nekoga voleli i ma koliko to njemu/njoj znacilo? sta je poslednja tacka do koje doseze vas neegoizam? nesto sto ni po koju cenu ne bi ste uradili zbog voljene osobe, ma koliko vam ona znacila, sta je to?

Sve sto bi je moglo povrijediti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znaci cak i neka najmanja glupost! Odricem se jer je volim... A onda kasnije to iskoristavam u dobre svrhe! :D

Kad volis volis nema nista drugo na sve si spreman!

A sta si ti spremna da uradis?
 
Sve sto bi je moglo povrijediti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znaci cak i neka najmanja glupost! Odricem se jer je volim... A onda kasnije to iskoristavam u dobre svrhe! :D

Kad volis volis nema nista drugo na sve si spreman!

A sta si ti spremna da uradis?


pa ne mogu na to da odgovorim, tema je suprotno tome :)
 
a sta je to konkretno?

svašta i ništa
ako mi je ona voljena osoba to znači da sam je već solidno upoznao i da takoreči nema šanse da mi se to dogodi, što će reći ne verujem da bi me moja voljena ponizila jer bih je ostavio mnogo pre nego što bi uopšte došla do titule voljena, i to iz prostog razloga što bi shvatio da nismo jedno za drugo jer ja nikad ne činim ono što ne bih voleo da meni bude učinjeno
udavikh
 
na sta nikako ne pristajete kad ste u vezi? sta je to sto nikako ne bi ste uradili, ma koliko nekoga voleli i ma koliko to njemu/njoj znacilo? sta je poslednja tacka do koje doseze vas neegoizam? nesto sto ni po koju cenu ne bi ste uradili zbog voljene osobe, ma koliko vam ona znacila, sta je to?



ne postoji TO sto ne bi uradio za voljenu osobu :shock:
 
Sve neko odbijanje... pa paćenički mi je da se ja primim a da me on ne yebe 2%, šta tu da tražim... a paćenički je i kad ne mogu da sastavim dan a da mi se ne penje na vrat. Ili kad pravi scene, to je ono... dno dna.
 
Nikad ne bih pristala da povredim nekog(posebno one koji mi znace) sve i kad bi to bilo od najvece vaznosti za voljenu osobu.
I ne bih mogla pristati na stalne i bezrazlozne promjene raspolozenja.Nekako ne mogu da podnesem konstantne uspone i padove raspolozenja...
Kad nekog volim na bilo koji nacin ocekujem da me ne maltretira mjenjajuci svoju licnost pet puta dnevno.
 
Odbijam - extremnu posesivnost i neosnovanu ljubomoru, konstantnu kontrolu, kad hoce da me odvoji od svega sto je postojalo pre njega - "flasterisanje koje prelazi u ludilo u dvoje". Doduse, nisam ni bila u situaciji da to moram da odbijam:) Sa deckom sam koji je jako slican meni pa nema tu mnogo odbijanja i pobijanja sebe:)
I ni po koju cenu ne bih probala pihtije... bljak :D
 
na sta nikako ne pristajete kad ste u vezi? sta je to sto nikako ne bi ste uradili, ma koliko nekoga voleli i ma koliko to njemu/njoj znacilo? sta je poslednja tacka do koje doseze vas neegoizam? nesto sto ni po koju cenu ne bi ste uradili zbog voljene osobe, ma koliko vam ona znacila, sta je to?

da mi kaze ili joj kazem...skoci u bunar,visu ce te voleti...ja bih to uradio i ona bi to uradila..jer to je dokaz neegoizma i prave ljubavi...
 
ne bih ostavila kucnog ljubimca...ma ne znam,to odustajala mi nekako bzv...postpji 1000 stvari koje ne bih uradila ali isti tako i hiljadu stvari koje bih uradila...e tako...
 

Back
Top