i suze su za ljude

smrc

Obećava
Poruka
94
dakle vec sam na nekim temama iznela svoju muku ostavljenje i vec danima placem i samu sebe nerviram
treba mi uteha da ce proci da cu prestati da cmizdrim
ne spavam ne jedem izgledam kao podgrejan les, natecena ocajna usamljena i povredjena jer u svoj mojoj muci kida me i to sto sam ubedjena da me je vec zaboravio i na sve to ga mrzim zbog toga
otkrila sam da sam sujetna pa i zbog toga placem
smrc
 
Nemojte da je tjesite rijecima" proci ce to".To nije nikakva utjeha.Naravno da ce proci,i sutrasnji dan ce se zvati juce,to svi znamo ali ona zeli da sada olaksa sebi i tesko je misliti na sutra.
Pa nek places,pa nek si natekla!Sjecaj se, razmisljaj ,pati,voli ga...Pokusaj naci u svom bolu nesto korisno ako je vec nemoguce naci nesto lijepo!A ovo ce zvucati bas pesimisticki ali postoje i ljubavi koje nikad ne prodju bez obzira sto su neuzvracene i nesrecne.
Sjeti se Lorke,Andrica...
 
uzmi cetku u ruke i prefarbaj rucno neku prostoriju u kuci, po sistemu luda boja i lud stil

iskalices bijes, radices nesto i umorit se, a mozda i dobijes novu umjeticku dimenziju u zivotu

eh, da, i isplaci se, izvristi i ispisi stranice svega i svacega o njemu u dnevnik, cisto da to izbacis iz sebe
 
sta bih ja bez vas smrc
Inace bas sam se juce ofarbala i izvukla neke sarene pramenove kako bih se bolje i lepse osecala i onda kad sam stala ispred ogledala uplasila sam se kako sam sebi delovala matoro i jadno sa svom tom hemijomna licu da se ne vide natekle oci
 
Kad si nesrecna (kao sto si sad) imaj neprestano na umu da je jako mnogo onih koji su nesrecni milion puta vise nego ti...
A kad si srecna(kao sto ces uskoro biti) ne razmisljaj da ima mnogo ljudi koji su milion puta srecniji nego ti,iako je i to istina.
Frizeri ne lijece tugu,cak ni ljekari ili svestenici a na zalost ni ti.Tugu ce izlijeciti vrijeme zato ne zuri i ne pravi neke glupe poteze kao sto je ta frizura.
 
Šteta što nisi imala rezervnu kombinaciju... :)
Očigledno si loše procenila ozbiljnost veze i sada kada je on
odlučio da mu druga više odgovara, ti nemaš rezervu i za to
si sama kriva, i zato i ispaštaš.
Ali, stvarno mi te žao ako plačeš danima, ***, biće bolje kada
počneš da ga mrziš. :)
Ubuduće se malo ogradi, shvati koliko mu značiš pa se i ponašaj
u skladu s tim. Zeznuto je kada jedno mnogo labavije shvata vezu
i tada dolazi do ovakvih situacija. Proći će, but don't look back in anger, i heard you say. :D
Ajd' pa tako..
 
Sjeti se onih koji ostaju bez voljene osobe zato što Bog tako želi, a ne jedno od njih...ja bih mnogo voljela da sam prije nekoliko godina tako plakala za nekim, jer je zavolio drugu, umjesto što se desilo ovo što sam na početku napisala...znam da ti to sada nije lako, ali pokušaj da ga ne mrziš, budi srećna zbog njegove sreće, jer i tebe negdje čeka sreća...isplači se, pričaj o tome, piši o tome kako se osjećaš, nemoj pokušavati da promijeniš svoj život drastično, jer ga to neće vratiti, niti će ga otjerati iz tvog srca dok ne bude vrijeme...vidiš, ne proživljavaš to potpuno sama, i to je velika stvar, hrabra si...ma, bićeš ti OK prije nego što i budeš svjesna toga ;)
 
Tako je Millie,sve sto je uradjeno slobodnom voljom jednog od dvoje ljudi treba da se prihvati i ispostuje.Nije lako ali mora se.
A kad od Boga dodje nesrecna ljubav ili nesreca u ljubavi to je mnogo teze.Protiv Boga se ne moze i ne smije,jer samo on zna zasto su stvari ponekad takve da ih jedva ili nikako prebolimo.
Smrc,znam da ce ti ovaj savjet izgledati pravo glup,ali hajde pokusaj biti srecna zato sto TI volis.
Vjeruj mi kad ti kazem da to zna biti divan osjecaj samo nauci da ti bude vaznije ono sto osjecas ti nego drugi.
 
od jutros sam cak uspela i da se nasmesim a mozda cu poceti i da jedem. U svakom slucaju jos cu se javljati uplakana. Evo ovog momenta mi i nije sve tako strasno a strasno mi je drago sto ima dobrih ljudi
hvala
 
ja jesam srecna sto sam otkrila kako se voli jer sam shvatila koliko su mi prethodne ljubavi bile blede ali stvarno moram priznati da mi je sada u ovom trenutku to mala uteha ali ok iscilicu se jednom
 
Kad si nesrecna (kao sto si sad) imaj neprestano na umu da je jako mnogo onih koji su nesrecni milion puta vise nego ti...
A kad si srecna(kao sto ces uskoro biti) ne razmisljaj da ima mnogo ljudi koji su milion puta srecniji nego ti,iako je i to istina.
Frizeri ne lijece tugu,cak ni ljekari ili svestenici a na zalost ni ti.Tugu ce izlijeciti vrijeme zato ne zuri i ne pravi neke glupe poteze kao sto je ta frizura.

Tuga se ne lechi...Tuga se zivi....
 
Tuga se ne lechi...Tuga se zivi....

Znam venussco,da je tako.Ja dobro znam i sta je tuga i koliko traje i kako prolazi i kako se ponovo vraca.Ali necemo da Smrc bas sada cita sve te neke istinite,romanticne ali zastrasujuce stvari.Kad prodje ovaj njen prvi val ocaja ona ce i sama shvatiti to sto ti izgleda vec dugo znas.
Hajde sad da je natjeramo da se smeje!
 

Back
Top