Call of duty 4 - problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prebaci oba diska na hdd i onda sve unraruj i instaliraj lepo igicu!!!I ako ti ponovo bude nesto sr*o znaci ne moze nesto ti na kompu ne podrzava!!Zna li ko gde ima dobar stek u onoj misiji kad skines Zakejeva(mislim da se tako zove) pa cekas helikopter da dodje igram na veteranu i nigde ne mogu da se sakrijem probao sam iza onih betonskih ploca i tu moze kad si na manjim tezinama da se sakrijes a na vet. nema sanse!!
 
Samo trcis napred i pratis prijatejla,i ubijas ptotivnike,pa ces onda trebati da unistis xelikopter koji ce pasti na tvog druga pa ces morati da ga nosis do kraja misije.Kada dodjes do ringispila trebaces da ga spustis iza njega i da cekas helikopter,ali dok cekas napadace te protivnici.Ta misjia mi je do sada najteza.Nadam se da sam pomogla !
 
Ne mislio sam na to kad ga spustis pored ringispila tu mi treba dobar stek ovo sam sve presao i obrnuo sam igricu na manjim tezinama ali sad igram na veteranu i treba mi neki dobar stek jer me ubiju ocas posla!!One mine i c4 uopste ne pomazu mnogo ih odjednom krene i pocnu da bacaju bombe imas negde oko 5-6 bombi oko sebe skoro svakog trenutka i jos plus sa bilo koje strane mogu da dodju!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top