Srbija ima najskuplji benzin u regionu

Izvinite..
a sto da radimo sa "mudzahedinskom" naftom?
Predlazem:
Ubuduce vrsiti DNK svake cestice uvezene nafte u drzavu Srbiju.

"Муџахединска" се сврстава под америчку.

Иначе,шта ћемо са стампедом пораста цена?То је продукт КАТАСТРОФАЛНЕ ПОЛИТИКЕ(укључујући и аграрну) ове власти.Сад иду и поскупљења
млека и меса.Мислио сам да отворим нову тему о томе,али о том потом...
 
Koga Srbin brani a Rus hrani....

Šta bre skup benzin?
ULICU NE MOGU DA PREDJEM!

VALA TO JESI U PRAVU,TAMAN SAM HTEO DA OPLETEM SVOM SNAGOM PO DRZAVI,ONAKO OSTRO PROTESTVUJUCI,KAO NEKADA NASI SAVEZNICI NA TV,KADA SU NAS AERI UCILI MILOSRDJU...ALI VIDEH TVOJ POST GVOZDENI,I SETIH SE KOLIKO VREMENA PROVODIM NA AUTOPUTU CEKAJUCI DA IZMILIM TIH 1-2 KM,ILI KOLIKO MI TREBA VREMENA DA NADJEM PARKING NA ALTINI ILI ZELEZNIKU,A KAMOLI PO GRADU.....OVO PISEM NAMERNO VELIKIM SLOVIMA,JER JA TO KAO VICEM......sad se smirih,pa neznam sta da kazem,da je skupo,jeste,da su yulice prepune kola,i da se poskupljenje ne oseca,jeste i to....sada ja kazem,pa oni su hteli bre mene da se kurtalisu sa ulice sunce im poljubim zarko,jer jedini sam ja pestao da vozim i tocim bezolovni po 100 din.....pa mogli su jednostavno da me zovnu i zamole,nebih ja :):) a ne ovako,sve vas da...mislim,sad nemogu ni do baba visnje,a taman mi ponestalo zimnice...e moj gvozdene,bacio si me u debelu filozofiju i razmisljanje,sad sam se podelio na dve strane,pola mene kaze imaaaaa boooosneeee,a pola on meniii neemaaa booosneeee :):):)
 
98 do 2000te kada je bila SRS na vlasti nismo sipali naftu iz flasa.


drugo sankcije nam je uveo taj vas "demokratski zapad" kojem vi lizete ono sto se ne lize, i kojem se saginjete i guzite vec 8 godina. ne vidim da vam je to saginjanje i guzenje sta donelo - benzin placate najskuplje u regionu.
 
98 do 2000te kada je bila SRS na vlasti nismo sipali naftu iz flasa.


drugo sankcije nam je uveo taj vas "demokratski zapad" kojem vi lizete ono sto se ne lize, i kojem se saginjete i guzite vec 8 godina. ne vidim da vam je to saginjanje i guzenje sta donelo - benzin placate najskuplje u regionu.

ha! nego iz čega sam sipao "naftu" 1998-2000,da nisam možda iz tvojih mudrih usta? nikad nisam kao 1999/2000 trčao okolo noseći kantice i flaše od kisele vode sa pijaca,a ti koji si tada vozio jedino trotinet sada si ovde našao da me učiš i jedeš lajna.. sikter retardu radikalski!
 

Back
Top