Dinar će sutra malo ojačati

Вештачко слабљење и јачање динара је у Србији итекако лако спровести зарад потврђивања неких политичких ставова који иду у корист неким странкама.
 
Уме ли неко да ми одговори на питање:

КОЛИКО ЋУ ДОБИТИ ДОЛАРА ИЛИ ФУНТИ АКО ОДЕМ У САД ИЛИ Б.БРИТАНИЈУ И ИЗВАДИМ 1.000,оо динара и тражим да ми промене валуту ???
 
Како бре, човече, немој да ме зезаш... а колико ћу добити ојра ако одем, рецимо у Немачку и исто извадим 1.000,оо дин ???


A jel' to SRB dinar postao konvertibilna valuta...to o'sh da pitash...Mito poklonicu ti GPS, da ne lutash svetom vishe...javi mi se na PP...i dodji po njega...sa sve CD:lol:
 
Како бре, човече, немој да ме зезаш... а колико ћу добити ојра ако одем, рецимо у Немачку и исто извадим 1.000,оо дин ???

ти скроз залутао у Немачкој нема динара
све размењујеш на прелазу Хоргош

не знам колико си у току постоји нека ЕУ има неки евро као валуту а то су и неке земље у ЕУ прихватиле само ГБ није ;-);-) ваљда
 
ти скроз залутао у Немачкој нема динара
све размењујеш на прелазу Хоргош

не знам колико си у току постоји нека ЕУ има неки евро као валуту а то су и неке земље у ЕУ прихватиле само ГБ није ;-);-) ваљда

ni Danci, Shvedjani...
 
Како, па ови напред кажу да ми ни једна банка у иностранству не би заменила динаре за њихову валуту???

у принципу лепо ти кажу динаре мењаш на граничном прелазу са ЕУ то ти је

мало северније од Новог Сада баш изнад Суботице

П.С. јел си чуо за ЕУ:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
само та промена 1000 динара може овде а тамо у САД нема мењачница
а у Енглеској ако одеш са новчаницом од 1 000 можда те и уапсе

Па чекајте људи, хајде озбиљно пишите и одговарајте. Да ли то онда значи да су све приче о вредности динара као и листе о курСу динара у односу на друге валуте обична жвака за будале, виртуелна прича Јелашића, Динкића и Ђелића - наших најЈЕВРОПЉАНА.......
 
Па чекајте људи, хајде озбиљно пишите и одговарајте. Да ли то онда значи да су све приче о вредности динара као и листе о курСу динара у односу на друге валуте обична жвака за будале, виртуелна прича Јелашића, Динкића и Ђелића - наших најЈЕВРОПЉАНА.......

pssst to je pricha za domachu upotrebu :lol::lol::lol:
 
Па чекајте људи, хајде озбиљно пишите и одговарајте. Да ли то онда значи да су све приче о вредности динара као и листе о курСу динара у односу на друге валуте обична жвака за будале, виртуелна прича Јелашића, Динкића и Ђелића - наших најЈЕВРОПЉАНА.......



opet "ne namerno" brkash lonchcice...obecavam JAVNO pred svima da cu ti pokloniti GPS...samo mi se javi...
 
Па чекајте људи, хајде озбиљно пишите и одговарајте. Да ли то онда значи да су све приче о вредности динара као и листе о курСу динара у односу на друге валуте обична жвака за будале, виртуелна прича Јелашића, Динкића и Ђелића - наших најЈЕВРОПЉАНА.......

Nisi mi odgovorio na post Br.15
 

Back
Top