E konacno da priznaju i javno !

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
САД ЗАДОВОЉНЕ ЗБОГ ПРИЗНАВАЊА КОСОВА
ВАШИНГТОН – Сједињене Америчке Државе изразиле су задовољство што је велики број држава досад признао независност Косова, укључујући више земаља Европске уније.

„Очекујемо нова признавања. САД, ЕУ , НАТО и уопште цела међународна заједница радили су годинама на решењу ситуације на Косову и коначни статус је постигнут”, изјавио је портпарол Стејт дипартмента Том Кејси.

Одговарајући на питања новинара, он је нагласио да је сада важно да се међународна заједница ангажује не само да осигура безбедност на Косову, већ и да економски помогне народу и влади Косова.

Кејси је подсетио да се у плану Мартија Ахтисатија истиче да је једна од главних ствари да се Косову омогући економски развој.

„То је нешто на чему треба да се ангажујемо и ми и Европљани”,истакао је Кејси коментаришући наговештаје о помоћи од две милијарде долара које, како је најављено, треба да обезбеде САД и ЕУ.




Танјуг
 
a mene ubedjivali ljudi ovde, ta fina su ta deca, pa ne bi oni nikada tako nesto !
A javno sto su rekli Sarkozi i Braun da Srbija nece moci da udje u Eu ako ne "pirzna realnost"! Tako ce i bit, a to sto Tadic prica i on sam u to neveruje ! Pa ko da veruje ljudima, dvaputa su nas javno prevarili, preksili i svoje i medjunarodno pravo, a ovo im je sada samo slag na tortu sitnica !
Eto sta ce mo sada, tj za koju godinu ! Nema nista od EU !
 
Е па да поставим овде... да се види ко је признао, а ко не.
Иако је слика више за ону референдумску тему.

Кажу да нема алтернативе. Е, трт!
 

Prilozi

  • Zemlje_koje_ne_priznaju_Kosovus.jpg
    Zemlje_koje_ne_priznaju_Kosovus.jpg
    34,5 KB · Pregleda: 9
Е па да поставим овде... да се види ко је признао, а ко не.
Иако је слика више за ону референдумску тему.

Кажу да нема алтернативе. Е, трт!

Haha, koji cirkus. :lol:

Totalno je nebitno koliko njih je priznalo, bitno je ko je priznao. A da ne pričamo o zemljama koje su naglasile da će priznati u neko dogledno vreme. Ali čak i bez svega ovoga, Srbija nema ništa na Kosovu, shvatite NIŠTA. Zaebali su nas i nema tu više neke filozofije. Eno i one siromahe koji su preuzeli železnicu su išutirali juče, prekjuče...
 
Кажу да нема алтернативе. Е, трт!

Sve na ovom svetu ima alternativu osim da ćemo jednog dana morati pod zemlju ili na onaj svet (za sada).

Pitanje je samo kakva je....treba da se formuliše i proceni gde se plaća skuplja cena, kolika je korist, a kolika šteta, pa kad se izvaga da se odluči kuda dalje....

Nešto ne vidim da bilo ko kod nas to radi....već samo prazna priča, višak emocija i manjak pameti i razuma..
 
Tema je da ce oni na kraju nas naterati da i mi priznamo ! Nema i Kosovo i EU kao sta kaze Tadic, bice kako kaze Sarkozi, Braun i SAD, hvala Rumuniji ,ali oni se tu nazalost nista nepitaju, po Lisabonskom sporazumu stvara se centralizam!
Uskoro ce mo imati i instituciju predsednika EU, a jedini kandidat za sada i gotovo sigurni predsednik je Toni Bler !
 
Naravno. Dobro organizovana država. :D

Ali to u poređenju sa:

Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
Ne gradite svoju sreću na tuđoj nesreći!


:worth:

Наравно, та њихова добра организација је на рачун ратова Ирака и Авганистана, тлачење целог света и између осталог и Србије...

Лепо се живело и под Титом кад је за ту цену морало да се покраде свако ко је био поштен и да се отера на Голи оток свако ко се прекрсти са три прста...

ИЗВИНИТЕ, АЛИ ЈА НЕ ПРИСТАЈЕМ НА НЕПРАВДУ!!!
 
Haha, koji cirkus. :lol:

Totalno je nebitno koliko njih je priznalo, bitno je ko je priznao. A da ne pričamo o zemljama koje su naglasile da će priznati u neko dogledno vreme. Ali čak i bez svega ovoga, Srbija nema ništa na Kosovu, shvatite NIŠTA. Zaebali su nas i nema tu više neke filozofije. Eno i one siromahe koji su preuzeli železnicu su išutirali juče, prekjuče...

Аха, а је ли ти битно КО их НИЈЕ признао, ко је рекао да неће без одлуке Савета безбедности, консензуса сила, слагања обе стране... Све се да изгугловати.
А значи ли ти нешто следеће земље: Кина, Русија, Индија, Бразил, Шпанија, Јужна Африка, Индонезија... ма све небитне земље:roll:

Узгред, кад смо код битности јесам ли ти рекао колико ми је твоје мишљење битно и колико те ценим као човека?:lol:

Пријатељи српски радикали, шаљите ону слику даље. Алтернатива мора да постоји. Недостатак алтернативе је тоталитаризам.
 
Наравно, та њихова добра организација је на рачун ратова Ирака и Авганистана, тлачење целог света и између осталог и Србије...

Лепо се живело и под Титом кад је за ту цену морало да се покраде свако ко је био поштен и да се отера на Голи оток свако ко се прекрсти са три прста...

ИЗВИНИТЕ, АЛИ ЈА НЕ ПРИСТАЈЕМ НА НЕПРАВДУ!!!

мало питањце
а чиме би ми могли да истерамо ту нашу правду мислим којим потенцијалима:roll:
 
Sve na ovom svetu ima alternativu osim da ćemo jednog dana morati pod zemlju ili na onaj svet (za sada).

Pitanje je samo kakva je....treba da se formuliše i proceni gde se plaća skuplja cena, kolika je korist, a kolika šteta, pa kad se izvaga da se odluči kuda dalje....

Nešto ne vidim da bilo ko kod nas to radi....već samo prazna priča, višak emocija i manjak pameti i razuma..

nazalost tachno.

shteta, necemo docekati nasheg konrada adenauera. iz poraza cemo izaci manji, sa tendencijom daljeg pada i propasti
 

Back
Top