JEDINA i JEDNA tema o "PR".........

Conte je moj idol. Covek koji je iz Pristine proteran, bez igde ista, koga su zajedno sa bratom pokusali - ali samo pokusali da kidnapuju 1999 (za ono ti skidam kapu), a koji je ovde u Bg-u stvorio pravo bogatstvo, mali raj, na kome bi mu pozavideli svi oni dupeuvlakaci i ljigavci koji su svoju imovinu sticali kriminalnim radnjama, a koji opet ima vremena i tolerancije da sa takvim gnjidama ravnopravno razgovara na ovom forumu. Bravo majstore...
 
Prodavao sam semenke kada je Partizan usao u Ligu sampiona........a Zvezda u kup UEFA!

Meni jednom jedan Albanac, ( to je jedino pametno sto sam od njega cuo ) reko:

"Cim ne znas sta da radis, ti se odma ufati za biznis kao mi . Ce da vidis kako ide pare na paru!"

I ja se setio , kupio korpu od vrbe , kupio semenke sveze, so. Otisao kod komsije da ne trosim svoju struju ( nisam ja budala ) ispekao i semenke a sada vala i biznis.........
 
Prodavao sam semenke kada je Partizan usao u Ligu sampiona........a Zvezda u kup UEFA!

Meni jednom jedan Albanac, ( to je jedino pametno sto sam od njega cuo ) reko:

"Cim ne znas sta da radis, ti se odma ufati za biznis kao mi . Ce da vidis kako ide pare na paru!"

I ja se setio , kupio korpu od vrbe , kupio semenke sveze, so. Otisao kod komsije da ne trosim svoju struju ( nisam ja budala ) ispekao i semenke a sada vala i biznis.........

vidi se da nisi budalla jer si stekao bogatstvo za vreme rata a posle pobegao sa kosova i branis kosovo iz srbije dok tvoja braca zbog tebe i takvih kao ti ispastaju i zive na konzerve.nije u redu.
 
Prodavao sam semenke kada je Partizan usao u Ligu sampiona........a Zvezda u kup UEFA!

Meni jednom jedan Albanac, ( to je jedino pametno sto sam od njega cuo ) reko:

"Cim ne znas sta da radis, ti se odma ufati za biznis kao mi . Ce da vidis kako ide pare na paru!"

I ja se setio , kupio korpu od vrbe , kupio semenke sveze, so. Otisao kod komsije da ne trosim svoju struju ( nisam ja budala ) ispekao i semenke a sada vala i biznis.........

Nijesi napomenuo da si igrao Sah od toga se postaje N.Tesla
 
Prodavao sam semenke kada je Partizan usao u Ligu sampiona........a Zvezda u kup UEFA!

Meni jednom jedan Albanac, ( to je jedino pametno sto sam od njega cuo ) reko:

"Cim ne znas sta da radis, ti se odma ufati za biznis kao mi . Ce da vidis kako ide pare na paru!"

I ja se setio , kupio korpu od vrbe , kupio semenke sveze, so. Otisao kod komsije da ne trosim svoju struju ( nisam ja budala ) ispekao i semenke a sada vala i biznis.........

Me shumice dhe pakice...
 
vidi se da nisi budalla jer si stekao bogatstvo za vreme rata a posle pobegao sa kosova i branis kosovo iz srbije dok tvoja braca zbog tebe i takvih kao ti ispastaju i zive na konzerve.nije u redu.

Pa nije valjda da konzerve samo jedete? Sto se ne bavite poljoprivredom?
Nego lenje ste ,navikli da vas ceo zivot neko hrani.Pa vam sad Conte kriv sto jedete konzerve.
 
Pa nije valjda da konzerve samo jedete? Sto se ne bavite poljoprivredom?
Nego lenje ste ,navikli da vas ceo zivot neko hrani.Pa vam sad Conte kriv sto jedete konzerve.

razumem te nisi ukapirao jer za to ipak treba imati malo mozga.
konzerve jedu njegova braca izbeglice sa kosova koje se sada ne smeju vratiti na kosovo zbog Conte i njegovih drugova.a on sada zivi u raju kako neko rece stecenim bogatstvom posle rata,bogatstvom donetim sa kosova.
jeli ti sada jasno ili hoces jos objasnjenja.
 
hahahahah.... sjebo vas prodavac paprika hahahahahah..... a sta bi bilo da ste imali posla sa drugim.hahahahahahah....

To je digresija na vasega "premijera", a inace niste "vi" nas sjebali, vec 19 NATO zemalja...Sto vasi junaci nisu sami ulazili u nase stanove, nego su uvek iza ledja imali gurke ili neke od NATO vojnika.... ha ha ha haha ...na stare ljude...e bednici... Znas kada bi nas isterali sami? Nikada pa ni tada...
 

Back
Top