DOMACE PRVENSTVO JE USRANO CIGANSKIM GOVNIMA

Gost
Piksi se ovim namestanjem utakmica posrao na celu Srbiju i Crnu goru,posrao se na nasu sportsku naciju,na ljude na decu koja vole i zive za sport..

Savicevic je sahranio nasu reprezentaciju
Piksi domacu ligu!

Cela se nacija gadi na domacu ligu koja smrdi cak do UEFA koji sa gadjenjem posmatraju sve sta se kod nas desava!
Da li je sada nekome jesno zasto su nase sudije iskljucili iz UEFA?
 
Anonymous:
Piksi se ovim namestanjem utakmica posrao na celu Srbiju i Crnu goru,posrao se na nasu sportsku naciju,na ljude na decu koja vole i zive za sport..

Savicevic je sahranio nasu reprezentaciju
Piksi domacu ligu!

Cela se nacija gadi na domacu ligu koja smrdi cak do UEFA koji sa gadjenjem posmatraju sve sta se kod nas desava!
Da li je sada nekome jesno zasto su nase sudije iskljucili iz UEFA?
Nemoj da pricas u ime cele nacije ja pratim nasu ligu i ne mislim da su utakmice namestene vec da nase sudije nisu dovoljno kvalitetne.
 
Anonymous:
Anonymous:
Piksi se ovim namestanjem utakmica posrao na celu Srbiju i Crnu goru,posrao se na nasu sportsku naciju,na ljude na decu koja vole i zive za sport..

Savicevic je sahranio nasu reprezentaciju
Piksi domacu ligu!

Cela se nacija gadi na domacu ligu koja smrdi cak do UEFA koji sa gadjenjem posmatraju sve sta se kod nas desava!
Da li je sada nekome jesno zasto su nase sudije iskljucili iz UEFA?
Nemoj da pricas u ime cele nacije ja pratim nasu ligu i ne mislim da su utakmice namestene vec da nase sudije nisu dovoljno kvalitetne.
Vidi se da povrsno pratis fudbal,da li znas da su sudije pod velikim pritiskom judi iz fsscg a ako pratis moralo bi da ti bude poznato ko tamo sedi.
Sudije su to javno pocele to da priznaju i da se izvinjavaju igracima .
A ako je to po tvom misljenju Ok onda ti sa fudbalom prijatelju veze nemas!
 

Back
Top