zasto muskarci vole maloletnice...?

Sinko, to 22 sa 16 nije 38 :roll:
Znas sta je pedofilija, ako ne znas to je to :roll:
Kaznjava se :roll: Zelis da provedes ostatak zivota u celiji? :D
E, sad ozbiljno. Momci u tim godinama su uglavnom iskusni. Devojke koje rano izgube nevinost :? u tim godinama su pro :? , a to ne pali :) Pojma nemam, i ja se pitam...kakve to veze ima. Ipak, mogu da se kladim da deca od 17, tj vecina devojcica :? imaju vise sex iskustva od devojaka poput mene :roll: tacnije onih koje se ne ye8u non-stop, :roll: I mean koje se sexaju samo ako su u ozbiljnoj-emotivno-zreloj-stabilnoj vezi :roll: Strasno je to sto je ovaj odgovor gori od tvog pitanja :lol: Umor :?
Pamet u glavu.
p.s. glava nije dole
Sutra cu vec moci da razmisljam
 
E sad ozbiljno...
Stariji muskarci se loze na klinke zato sto su r*e*t*a*r*d*i :roll: i ne mogu da smuvaju nista svojih godina jer ni jedna nijedna nije toliko luda, pa idu linijom lakseg otpora...
A i klinke se lako primaju (neke)...Misle da su face ako za ruku drze nekog matorog s*h*a*b*a*n*a...
Bljaaaak SPONZORUSE!!!! :evil:
 
Devilishgirl:
Zaljubim se loodo u nekog "decka" :roll: npr. 35 god., i odmah sam sponzorusa :shock:
A situacija :roll: npr. ja njega finansiram, kupujem sta god zazeli :) Ljubav cvetaa :?
Nije mi jasno, u tom slucaju da li je ona sponzorusa ili on :roll:
Zasto bi se ti zaljubljivala u "decka" od 35 god.??? :? O
Otkud tebi pare da ti njega finansiras??? :?
Mislim da ne postoji mnogo muskaraca koji bi zeleli da ih sponzorise devojka, bar ne ona koja je mnogo mladja on njih!!!! 8)
 
DJ_MaRe:
Snezna_kraljica:
srebro:
Veoma prosto,klinke još nisu stigle da postanu ***** za razliku od naših vršnjakinja...
I onda ih vi lepo nacinite kurvama...
Izvini, ali - koliko godina imas?
au, sada ce srebrni kod kraljice na packe... trebao sam da ga upozorim... :cry:
......
vidis srebro, ovde na forumu su devojke vrlo osetljive po pitanju nevinosti, kao i uzrasta kada treba da je izgube... NIKAKO ne smes da ih nazivas kurvama!! ali, trebao sam to ranije da ti kazem, sada te je Olga vec uzela na zub... nema ti spasa! sory...
:lol:
Nijedna devojka ne zasluzuje da bude nazvana kurvom. Bez obzira sta radila u zivotu. Muskarci su cesto mnogo gori.
Sto se tice uzrasta kad treba...
Ja, kao sto rekoh - pre 20. ne bih rekla da je dobro (verovatno zato sto ja imam toliko godina, pa se tesim da je ovo pravo vreme... :oops: )
Ali, SVAKO ima pravo da radi sta hoce, ako to ne ugrozava druge, i ako smatra da tako treba.
A srebro je inace dobar, tako da ga necu istuci ovog puta. :wink:
 
Pogresno, ***** je *****, tu nema sta. :arrow: Pogledajte malo www.bangbus.com - navataju obicne devojke i posle nekih sat-sat i po, ubede ih na sex pred kamerama :shock: :shock: . Na zapadu je takva laganica sto se toga tice, a ja posto sam iz "provincije" sve vise uvidjam da Bg. podseca na to :? :? . Znam sigurno - ono sto Beogradjanke rade u 16, ovde se ni ne pomislja pre braka. Ni jedno ni drugo nije dobro, slozicete se :wink: .
 
Luc:
Pogresno, ***** je *****, tu nema sta. :arrow: Pogledajte malo www.bangbus.com - navataju obicne devojke i posle nekih sat-sat i po, ubede ih na sex pred kamerama :shock: :shock: . Na zapadu je takva laganica sto se toga tice, a ja posto sam iz "provincije" sve vise uvidjam da Bg. podseca na to :? :? . Znam sigurno - ono sto Beogradjanke rade u 16, ovde se ni ne pomislja pre braka. Ni jedno ni drugo nije dobro, slozicete se :wink: .
Obicne devojke? 'Ajde molim te...
a ono za provinciju... Pa, jeste, ali - cim te iz 'provincije' dodju u Beograd, odmah se ponasaju gore od Beogradjanki!
U srednjoj skoli oko 30% devojaka je bilo iz drugih gradova, zivele su u domu, i to je takav nemoral, da ne moze da se zamisli! One tamo prave orgije. Ali BAS orgije, jedna drugarica mi je pricala i zalila se da joj to smeta...
Takodje, pre 3 godine sam cula da cimerke moje drugarice (koja je jedna od retkih koje su bile fine u tom domu), koje su 85. godiste (dakle, tad su imale 16 godina) najcesce uopste ne spavaju u svojim sobama.
Znas kako - Beogradjanke mogu uvek to raditi.
A provincijalke (nemam nameru da ovim ikog uvredim) - su srecne sto su pustene sa lanca, bez roditelja, i rade sve sta pozele...
Zato nemoj tako...
 
Snezna_kraljica:
DJ_MaRe:
Snezna_kraljica:
srebro:
Veoma prosto,klinke još nisu stigle da postanu ***** za razliku od naših vršnjakinja...
I onda ih vi lepo nacinite kurvama...
Izvini, ali - koliko godina imas?
au, sada ce srebrni kod kraljice na packe... trebao sam da ga upozorim... :cry:
......
vidis srebro, ovde na forumu su devojke vrlo osetljive po pitanju nevinosti, kao i uzrasta kada treba da je izgube... NIKAKO ne smes da ih nazivas kurvama!! ali, trebao sam to ranije da ti kazem, sada te je Olga vec uzela na zub... nema ti spasa! sory...
:lol:
Nijedna devojka ne zasluzuje da bude nazvana kurvom. Bez obzira sta radila u zivotu. Muskarci su cesto mnogo gori.
Sto se tice uzrasta kad treba...
Ja, kao sto rekoh - pre 20. ne bih rekla da je dobro (verovatno zato sto ja imam toliko godina, pa se tesim da je ovo pravo vreme... :oops: )
Ali, SVAKO ima pravo da radi sta hoce, ako to ne ugrozava druge, i ako smatra da tako treba.
A srebro je inace dobar, tako da ga necu istuci ovog puta. :wink:
"ne radi ***** ono zbog para,vec zato sto voli muza da vara!!"
 
Snezna_kraljica:
Luc:
Pogresno, ***** je *****, tu nema sta. :arrow: Pogledajte malo www.bangbus.com - navataju obicne devojke i posle nekih sat-sat i po, ubede ih na sex pred kamerama :shock: :shock: . Na zapadu je takva laganica sto se toga tice, a ja posto sam iz "provincije" sve vise uvidjam da Bg. podseca na to :? :? . Znam sigurno - ono sto Beogradjanke rade u 16, ovde se ni ne pomislja pre braka. Ni jedno ni drugo nije dobro, slozicete se :wink: .
Obicne devojke? 'Ajde molim te...
a ono za provinciju... Pa, jeste, ali - cim te iz 'provincije' dodju u Beograd, odmah se ponasaju gore od Beogradjanki!
U srednjoj skoli oko 30% devojaka je bilo iz drugih gradova, zivele su u domu, i to je takav nemoral, da ne moze da se zamisli! One tamo prave orgije. Ali BAS orgije, jedna drugarica mi je pricala i zalila se da joj to smeta...
Takodje, pre 3 godine sam cula da cimerke moje drugarice (koja je jedna od retkih koje su bile fine u tom domu), koje su 85. godiste (dakle, tad su imale 16 godina) najcesce uopste ne spavaju u svojim sobama.
Znas kako - Beogradjanke mogu uvek to raditi.
A provincijalke (nemam nameru da ovim ikog uvredim) - su srecne sto su pustene sa lanca, bez roditelja, i rade sve sta pozele...
Zato nemoj tako...
hm... voleo bih da mi das adresu tog doma... mislim, da odem da ih... iskritikujem sto se tako ponasaju...
 
Snezna_kraljica:
Luc:
Pogresno, ***** je *****, tu nema sta. :arrow: Pogledajte malo www.bangbus.com - navataju obicne devojke i posle nekih sat-sat i po, ubede ih na sex pred kamerama :shock: :shock: . Na zapadu je takva laganica sto se toga tice, a ja posto sam iz "provincije" sve vise uvidjam da Bg. podseca na to :? :? . Znam sigurno - ono sto Beogradjanke rade u 16, ovde se ni ne pomislja pre braka. Ni jedno ni drugo nije dobro, slozicete se :wink: .
Obicne devojke? 'Ajde molim te...
a ono za provinciju... Pa, jeste, ali - cim te iz 'provincije' dodju u Beograd, odmah se ponasaju gore od Beogradjanki!
U srednjoj skoli oko 30% devojaka je bilo iz drugih gradova, zivele su u domu, i to je takav nemoral, da ne moze da se zamisli! One tamo prave orgije. Ali BAS orgije, jedna drugarica mi je pricala i zalila se da joj to smeta...
Takodje, pre 3 godine sam cula da cimerke moje drugarice (koja je jedna od retkih koje su bile fine u tom domu), koje su 85. godiste (dakle, tad su imale 16 godina) najcesce uopste ne spavaju u svojim sobama.
Znas kako - Beogradjanke mogu uvek to raditi.
A provincijalke (nemam nameru da ovim ikog uvredim) - su srecne sto su pustene sa lanca, bez roditelja, i rade sve sta pozele...
Zato nemoj tako...
U pravu si, priznajem. Provincijalke sve nadoknade za par godina (ubitacnim tempom)
 

Back
Top