Problem sa grafikom.

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Pozdrav. Imam problem. Igrao sam pre par dana igricu Counter - Strike i odjednom me izbaci na deskTop. Startujem CS opet i zacrni ekran kao da ce da startuje igricu, ali nista. Izbaci me opet na deskTop. Reinstaliram CS i nista. Reinstaliram XP i nista. Reinstaliram i probam tri razlicita po starosti drivera za grafiku i opet nece CS, ali druge igrice normalno rade.
Savetuje me jedan drugar i kaze da instaliram sve drivere za plocu. To i uradim i odjednom kad sam restartovao PC losa slika na racunaru, odnosno nema drivera za Ati Radeon 9600PRO 128mb i 128bit. Nikakav problem. Krenem da instaliram driver i izbaci mi:
setup was unable to find components that can be instaledon your current hardwer or softwer configuration. Please make sure you have required hardwaer or software.

Odem na Device Menager i tamo na SCSI/RAID HOST CONTROLLER mi stoji znak ! i na VIA CPU TO AGP2.0/AGP3.0 CONTROLER. Ne znam jel to ima neke veze,ali eto.
Ploca je MSl VT8377 Apollo KT400/A/600 . Sada, da li ce pomoci novi drajveri za plocu? Znaci svi driveri sto postoje za tu plocu i ako hoce da li mozete da mi date tacan link za skidanje tih drivera? hvala.
ako nece to pomoci zna li ko u cemu je problem? hvala
 

Back
Top