.::- ShAPAT DUHOVA -::.

U seriji se govori o tome kako 1 zena vidi duhove umrlih ljudi koji jos nisu otisli na onaj svet i pomaze im da izmire svoje racune sa zemljom pre nego sto odu.U tome joj pomazu njen muz i najbolja drugarica.Glavna glumica je Dzenifer Love Hjuit.

Ja sam ocekivala da ce serija biti vise neki misteriozno-jezivi fazon kao Bafi ubica vampira, ali, nazalost, uopste nije.Veci deo radnje se desava na ulici u po bela dana,a ljudi s onog sveta se uglavnom preko nje mire i oprastaju od familije (mada je cak bio i 1 slucaj svadbe sa 2 duha).Glavni momenat u svakoj epizodi je taj kad se familija zabezekne kad sazna ko im je dosao u goste.

@IVE014, petkom u 22 na FOX life-ne hvatas je verovatno jer je nezgodan termin.Ne znam kad su reprize...

Pitanje: Jel zna neko kakav je problem sa zemljanima resavao Venford Miler u epizodi iz najave?
 
My name is Melinda Gordon,
I've just got married,
just moved to the small town,
just opened an antique shop.
I may be just like you
except from the time
that I was a little girl
I knew that I can talk to the dead.
Earthdown spirits
my grandmother called them
The ones who did not cross over
because of their unfinished bussiness
with the living.
To tell you my story I have to tell you theirs

Ghostwhisperer - Tuesdays at 10

(valjda sam ubola)
 
auuu....pa ovde nema nikoga.....svejedno, ako neko zna....-danas sam gledala epizodu na foxlife-u i posto ne pratim redovno seriju, al volim da pogledam kad stignem skapirala sam da joj je ona prijateljica andrea mrtva-jel zna neko da mi kaze sta se desilo sa njom?? :dontunderstand:
 

Back
Top