THE JACKSONS

Dirty_Diana'87

Primećen član
Poruka
683
Zanima me sta mislite o ovoj grupi:-P,posto su medu najboljim grupama ikada:-P.Necu da ovo postane prica o Majklu -njihovom najpoznatijem clanu-,nego postoje i Tito,Dzermejn,Dzesi,Marlon.......:-P.Znaci zelim da pricate o njima a da izdvajate Majkla posebno:-P.................:-P:-P:-P
 
jacksons_story_2.jpg
sedamdesetih godina............
 
Zanima me sta mislite o ovoj grupi:-P,posto su medu najboljim grupama ikada:-P.Necu da ovo postane prica o Majklu -njihovom najpoznatijem clanu-,nego postoje i Tito,Dzermejn,Dzesi,Marlon.......:-P.Znaci zelim da pricate o njima a da izdvajate Majkla posebno:-P.................:-P:-P:-P

A ko je Dzesi ? :D Da nisi mislio na Dzekija ? ;)

Ova grupa je super...Sta reci kad je u njoj pevao Majkl Dzekson...;)
 
Šta će ti ova tema ??? Već smo pisali o njima na majklovoj temi...
Grupa nije ništa posebno, a tek najbolja....medju najboljima sigurno nije !!!
Jackson 5 je običan pokušaj Joe Jacksona da zaradi pare, grupica priučenih dečačića, od kojih je jedino Majkl odskakao...
Ništa posebno..
 
Šta će ti ova tema ??? Već smo pisali o njima na majklovoj temi...
Grupa nije ništa posebno, a tek najbolja....medju najboljima sigurno nije !!!
Jackson 5 je običan pokušaj Joe Jacksona da zaradi pare, grupica priučenih dečačića, od kojih je jedino Majkl odskakao...
Ništa posebno..
A tek tako su usli u ROCK AND ROLL HALL OF HAME jel?:evil:Oni su legendarni!:-P
 
Ma daj bre, kakve legende ?? :lol:
Imali su par hitova, to je bilo pohvalno za decu kakva su onda bili...Ali, Majkl je jedini od njih imao potencijala, talenta, bla bla...čak je i sam želeo da pobegne od zajednice zbog griže savesti...nerviralo ga je što je morao da služi ostalima kao primer, a neki od braće čak nisu ni želeli da se bave muzikom ;)
Najpoznatija "Victory" turneja je održana samo zato što je Majkla keva naterala da pogura braću jer su krajem 70ih već bivali zaboravljeni...
Volim da čujem Jacksonse, ali ne slažem se s tim da su legende, medju najboljima itd ;)
 
ne treba da se razbacujemo, ima ovde i drugih ljudi koji ne slusaju ovu muziku.
jacksonsi su bili jedna od najacih grupa 70tih, al prosto - mj ili jackson 5 - meni to dodje jedno te isto, sto se mene tice, lock.
 
...zahvalan sam jednom zaista poznavaocu i muzike i velikana u Muzici...
...M.J.
...prelazeći u Više stanje
ostavio je na obrade
bogato svoje Imanje
a Naše je postalo
ništa manje...
P.S.
...ako ikad dobijem šansu da Smrt mogu nešto upitati
znaću to i iskoristiti..
 
Poslednja izmena:

Back
Top