Hteo bih da kupim domen

Leka:
Bozo,jel mozes molim te da objasnis proces placanja u takvom slucaju,kad nesto kupujes iz inostranstva a nemas VISA ili neku drugu karticu?! :(

Ja imam recimo prijatelja u USA, on plati,
pa se raskusuramo kasnije kad se vidimo...

Ali bez obzira na to, mislim da danas svako moze da se snadje, da poznaje nekog ko ima karticu i ko moze da mu ucini takvu platnu uslugu.

Naravno primaju negde i western union i uplatu na racun preko banke, ali to je vec cimanje.
 
Incognito..Ako sam dobro ukapirao na tom tvom dadyjy COM domen zagodinu dana kosta 8$?
E sad,posto je to ok cifra,kako da ja iz Beograda kupim to ali bez otvaranja raznoraznih kartica,racuna i sl..Nekako najjednostavnije?
 
domen:
Incognito..Ako sam dobro ukapirao na tom tvom dadyjy COM domen zagodinu dana kosta 8$?
E sad,posto je to ok cifra,kako da ja iz Beograda kupim to ali bez otvaranja raznoraznih kartica,racuna i sl..Nekako najjednostavnije?

Pa rekoh vec... ako vec nemas Visa, MasterCard ili slicnu karticu, skokni do Raiffeisen banke, i otvori tamo Visa Virtuon... Za to ne treba puno para (20€ + ako me secanje sluzi oko 100 din. po mesecu trajanja).

Ili tako, ili nadji nekog ortaka koji ce platiti svojom karticom umesto tebe...

To je najjednostavnije sto moze da bude...
 
Asix:
Polako, ljudi, postoji jos laksi nacin za to. Odete na www.cheapdomainnames.net i tamo kupite domen. Kako? Ne trebaju vam nikakve kreditne kartice, jednostavno posaljete pare u koverti na njihovu adresu i to je sve. Nude .com domen za 15 funti na dve godine, povoljnije nigde nema, tako da je to ubedljivo najbolji servis...

Na koju foru je ovo najjeftinije, gledao sam sada, .com .net .org domeni kostaju
14.98£ = 27.43$ na dve godine.

Ako smo vec dali sajtove gde domen godisnje kosta 8$, a na onlinenic.com i manje, na koju foru je ovaj cheapdomain... jeftin?

Takodje, koliko je sigurno da ti u nasoj posti ubacis u kovertu pare i posaljes u englesku?

Koliki su troskovi slanja tog novca?
 
Prosecna normalna cena kupovine domena je oko $9 (7,5€ ) i to se moze naci na dosta sajtova. Naravno ovo podrazumeva imanje kreditne kartice.Za one bez kreditnih kartica ostaju registracija preko domacih firmi. Mi recimo trenutno radimo registraciju veoma povoljno (650 din ) , registracija se obavlja preko http://www.irist.com a postupak je sledeci:
Posaljete zahtev za registraciju mi to uradimo u roku od 24 h i domen je operativan. U medjuvremu uplatite 650 din za registraciju - i otvorite Vas nalog na www.irist.com (samo otvaranje naloga je besplatno) - domen se prebaci na Vas nalog i dalje radite sa njim sta hocete.Znaci ne zadrzavamo Vam domene na svom nalogu kao sto to rade neki provajderi kod nas. Mozete prvo i da otvorite nalog pa da se odmah na njemu registruje trazeni domen.

Za vise detalja mozete me konatktirati na mail:
noe@sljiva.net

-------------------
IstanCo hosting
www.istanco.com
 

Back
Top