Polovna grafichka

Makijavelli

Iskusan
Poruka
6.788
e,kupio sam x1650 pro,dao 5000 za nju,nova je bila.....pokvarila se posle 3 dana a rachun sam izgubio tako da od vracanja nema nishta a ni od popravke,raspitao sam se....e sad,to je agp slot....prilichan krsh od mashine moj komp,ali bolji mi i ne treba a treba mi dovoljno dobar da eto mogu recimo da igram-doom 3 na nekoj osrednjoj rezoluciji ili oblivion....pa sad,novu da kupujem nema shanse,uzeo bih polovnu karticu negde do 3000 dinara-i sad ja tu uzimam u obzir neke stvari...recimo,uzeo bih neshto tipa Saphire x1650 pro,ili njoj slichno,ili mi preporuchite neshto bolje za te pare,i recite mi jedno-koliko mogu da se uzdam u prodavce kartica,mislim da mi ne uvali neki sjebani krsh za 3000 pa da poludim...
 
e,kupio sam x1650 pro,dao 5000 za nju,nova je bila.....pokvarila se posle 3 dana a rachun sam izgubio tako da od vracanja nema nishta a ni od popravke,raspitao sam se....e sad,to je agp slot....prilichan krsh od mashine moj komp,ali bolji mi i ne treba a treba mi dovoljno dobar da eto mogu recimo da igram-doom 3 na nekoj osrednjoj rezoluciji ili oblivion....pa sad,novu da kupujem nema shanse,uzeo bih polovnu karticu negde do 3000 dinara-i sad ja tu uzimam u obzir neke stvari...recimo,uzeo bih neshto tipa Saphire x1650 pro,ili njoj slichno,ili mi preporuchite neshto bolje za te pare,i recite mi jedno-koliko mogu da se uzdam u prodavce kartica,mislim da mi ne uvali neki sjebani krsh za 3000 pa da poludim...

pa kinta te ogranichava ... za 3000 polovnu pa veruj -ne'veruj ili sacekaj dok ne skupis pa kupi novu

gledaj da bude 1. Ati 1650pro sa DDR3 ili za nijansu slabija 2 . nvidia 7600GS DDR3
 
pa znash kako,imao ja jednu raspravu sa nekim likom koji se shatro razume u hardver....sad objasnim mu ja sve,da sam je kupio da je odmah potom crkla,i da jednostavno na ekranu se vidi gomila malih pravougaonika zhute boje(grafichka je pre kvara ok radila igrao sam 2-3 dana igrice kao ludak)....ali reche on meni''to mora da je crkao gpu''-i da grafichkoj nema nade za popravku....poshto se to mozhe eventualno zameniti samo kod predpostavljam distributera te firme koji je u srbiji,a ja sam garanciju izgubio a kako on reche''nema smisla da neko sad skida gpu sa nove kartice da bi ga dao tebi''shto i jeste logichno,onda sam ja njega pitao''a jel se prodaju ti gpu-ovi zasebno mozhda''....onda mi je lik rekao da sam glup shto sam to pitao,hehe....****** ne razumem se ja neshto preterano u to,al misli kad ti se pokvari auspuh na automobilu necesh valjda da kupujesh nov auto,al ajd sad....i to je to-sad sam u opshtoj zabludi....5000din nije mala para za mene i morao bi dosta da zhrtvujem i sve manje imam volje da kupim tu grafichku za agp kad se setim d bi mnogo realnija investicija bila mozhda nova matichna koja podrzhava dual core,pa bi tako jednom i nadogradio daleko bolji komp-vremenom....ili bar da sad kupujem hardver tipa ram memorije,hard disk-tj ono shto bi posle moglo da se prebaci na nov komp....zato mi je polovna grafichka nekako najbolje reshenje.....
 

Back
Top