Tadić: S kojim moralnim opravdanjem LDP postavlja uslove DS-u

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
Izvor: Beta, Tanjug
Najsmešniji su mi oni koji pokušavaju sada da mi postavljaju uslove, npr. Demokratska stranka Srbije, Nova Srbija i LDP. Ne znam s kojom logikom, s kojim moralnim opravdanjem ili uopšte s kojom idejom mogu da pomisle da mogu da postavljaju bilo kakve uslove u vezi s politikom koju ću voditi u narednom periodu, a koju će sprovoditi Demokratska stranka
Prilično mi je drago što se Tadić distanicira od LDP-a.

http://www.studio-b.co.yu/vest.php?Id=19838
 
Izvor: Beta, Tanjug

Prilično mi je drago što se Tadić distanicira od LDP-a.

http://www.studio-b.co.yu/vest.php?Id=19838

Pa naravno da ce da se distancira! To je deo plana i dogovora koji on ima sa Cedom. Jos kada su se nove fasiticke komunjare odvojile i napravile LsDP znalo se zasto se to radi. Ceda je dobio zadatak da zajedno sa Bastiljom92 sto vise moze blati i pokusa da unisti neistomisljenike DS-a. Kada misija bude obavljena (kao sto hoce) LsDP ce se vratiti u svoju maticu koja sada za razliku od njih glumi umerenost inace su ista g*vna jer rade za istu agendu!
 
Eh jos da sam se salio... :cry:

Ono malo što pratim ovu politiku kod vas Srba, samo mi jedan liči na mene i pokušava da me kopira. Prijatelj je sa svima, Šiptarima i Muslimanima, Hrvatima i Slovencima, samo nešto ga Srbi ne vole mnogo. Kao mene nekad. Pripazite se Srbi. Kada smo počeli borbu četrdesetih svi ti su vam radili o glavi. I nacisti a i Čerčilovi. Budite svoji. I nikako na stranu Amerikanaca ili Rusa.
 
Sa kojim moralnim opravdanjem Tadic bilo koga kritikuje?:mad:


Glasala sam za njega na poslednjim izborima i uzasno sam pogresila, bolje da sam ponistila listic kada mi kandidat vec nije prosao I krug nego sto sam njega zaokruzila. Covek samo mlati praznu slamu, nije uradio nista pametno osim sto je zapalio u Rumuniju na dan mitinga.

I bitno da u nedelju opet ide u Utisak nedelje, tako nesto zaista ne moze da propusti pa ide na svakih mesec dana :lol: ... a nije mogao da se pojavi pred onolikim svetom :roll:

I da se razumemo, nisam glasala za LDP niti sam njihova pristalica ali sto je mnogo mnogo je.
 

Back
Top