Nasa ljubav ne funkcionise

asuss

Primećen član
Poruka
904
Nasa ljubav ne funkcionise i ja zelim da prekinem vezu jer me nasa veza gusi iako mi je stalo do moje cure.Sta da joj kazem kad joj budem rekao da ne mogu vise ovako,a da ona pozeli posle nekog vremena da mi se prva javi i pozeli da mi se vrati?
 
Nasa ljubav ne funkcionise i ja zelim da prekinem vezu jer me nasa veza gusi iako mi je stalo do moje cure.Sta da joj kazem kad joj budem rekao da ne mogu vise ovako,a da ona pozeli posle nekog vremena da mi se prva javi i pozeli da mi se vrati?

kapiram da ti je stalo do nje, ali ti nesto smeta, pa se zato osecas udavljenim. zar nije bolje da probas da promenis to sto ti smeta? prvo moras da ukapiras sta je to konkretno sto te gusi, posle toga da nadjes najbolji nacin da to promenis na bolje. tako ostajes sa osobom do koje ti je stalo i imas kvalitetnije odnose sa njom.
 
Nekad u zivotu imamo volju popravljati stvari koje ne funkcionisu,beskonacno dugo razgovarati o problemu,traziti resenja...Ako mozes pokusaj tako a ako ne mozes ,ako ti je vec svega preko glave,samo prekini i pokusaj zaboraviti...Kad se jednom nesto pokvari ono se mozda da popraviti ali vise nikad nece biti kao novo.
 
Nasa ljubav ne funkcionise i ja zelim da prekinem vezu jer me nasa veza gusi iako mi je stalo do moje cure.Sta da joj kazem kad joj budem rekao da ne mogu vise ovako,a da ona pozeli posle nekog vremena da mi se prva javi i pozeli da mi se vrati?

ako ti je stalo sto pre rascisti odnos jer je ovo vrlo ponizavajuce za nju....niko ne voli da je neko sa njim iz bezveze....bolje je biti sam nego u necemu sto nije potaman oboma....
 
Nasa ljubav ne funkcionise i ja zelim da prekinem vezu jer me nasa veza gusi iako mi je stalo do moje cure.Sta da joj kazem kad joj budem rekao da ne mogu vise ovako,a da ona pozeli posle nekog vremena da mi se prva javi i pozeli da mi se vrati?


Kao što si ovde rekao, tako i njoj reci ''Ne mogu više, guši me ....''

A šta ćete posle ... to će vreme pokazati. Uostalom, nigde ne piše da je ti možda prvi nećeš poželeti da je pozoveš ... i nigde ne piše da će ona to teže podneti od tebe .... Možda se i ona guši .... Možda i ona čeka taj trenutak.
 
Nasa ljubav ne funkcionise i ja zelim da prekinem vezu jer me nasa veza gusi iako mi je stalo do moje cure.Sta da joj kazem kad joj budem rekao da ne mogu vise ovako,a da ona pozeli posle nekog vremena da mi se prva javi i pozeli da mi se vrati?

Stari...ti se zaljubio... a da ti je karat druge cure malo.... e stariii ne moze to tako... svi bi mi tako a da nas ceka partner kod kuce.... da ceka samo nas i nikog drugog... dok mi karamo ili djevojke se karaju (da ne budem diskriminator)!!!

Nema to prijatelju il pishash il seresh! Ne moze oboje!:D
 

Back
Top