Probati ili ne?

Zdravo svima. Treba mi savet od vas. Imam 27 godina i trenutno nemam dečka. Udvara mi se oženjen muškarac, stariji od mene nekih 10 godina. Izgleda dobro i mnogo mi se dopada, ali....to što je oženjen, to mi smeta. Znam od drugih ljudi, da nema baš neki srećan brak, ali je i dalje u njemu. Toliko je uporan da prosto ne znam šta da radim. Toliko SMS poruka od njega, izliva nežnosti, pažnje...ma svašta. Do sada nisam nikada bila sa oženjenim tipovima i ne znam šta da radim. Šta vi mislite, da probam ili ne?:roll:

Ima kesha. :lol:
 
Zdravo svima. Treba mi savet od vas. Imam 27 godina i trenutno nemam dečka. Udvara mi se oženjen muškarac, stariji od mene nekih 10 godina. Izgleda dobro i mnogo mi se dopada, ali....to što je oženjen, to mi smeta. Znam od drugih ljudi, da nema baš neki srećan brak, ali je i dalje u njemu. Toliko je uporan da prosto ne znam šta da radim. Toliko SMS poruka od njega, izliva nežnosti, pažnje...ma svašta. Do sada nisam nikada bila sa oženjenim tipovima i ne znam šta da radim. Šta vi mislite, da probam ili ne?:roll:

Bezi. Nece se razvesti. Ja kojeg god muskarca da sam pitala sta misli o tome svaki je imao komentar "nije lud da se razvede". Samo ce da te ishaba, ne daj boze, par godina veze i sakrivanja sa njim, neces smeti da ga zoves, ljudi sa kojima te upoznaje ce da mu se smeskaju za njegov trofej a tebe kako ce gledati, mozes misliti. Ne dozvoli da ne budes jedina...
 
Tema je još iz marta ove godine, ako se ne varam...
Možda mu dade, a možda i ne. Ops, možda su u vezi, a možda se dasa i razveo do ovoga doba.
Ali lepo neko reče, što ne želiš sebi, nemoj ni drugima. Jer uvek ti se kad-tad to vrati. Verujte mi.

Kraj ili početak ove priče nikada nećemo saznati, osim ako se dotična sa hamletovskom dilemom ne javi i kaže šta se u medjuvremenu poizdešavalo.
A to mislim da se neće desiti pa ćemo ostati kratkijeh rukava... "tako to (obično) biva kada se previše sniva, a stvarno se malo zna..."
 
Ovo mi se dopada
"I tako ce i ostati i narednih 10 godina,on i dalje zivi u loshem braku,deca mu vec na faksu..ti cesh imati 37godina..imacesh i njega..do dushe povremeno..al..daj shta dash..
Neko to zove zivot...."
MOja drugarica tako umalo da s*ebe svoj zivot, od 19 do 26 godine se vukla sa ozenjenim likom, koji posle silnih godina obecavanja naravno da nije ostavio zenu i decu. A ona ostade sama u 26 i niko je nece posto znaju da se vukla sa matorcem sve te godine. Sad nasla nekog mladjeg decka da se skrasi dok jos ima vremena..a ni ne voli ga uopste. Eto ti upropastene godine..
 
Ovo mi se dopada
"I tako ce i ostati i narednih 10 godina,on i dalje zivi u loshem braku,deca mu vec na faksu..ti cesh imati 37godina..imacesh i njega..do dushe povremeno..al..daj shta dash..
Neko to zove zivot...."
MOja drugarica tako umalo da s*ebe svoj zivot, od 19 do 26 godine se vukla sa ozenjenim likom, koji posle silnih godina obecavanja naravno da nije ostavio zenu i decu. A ona ostade sama u 26 i niko je nece posto znaju da se vukla sa matorcem sve te godine. Sad nasla nekog mladjeg decka da se skrasi dok jos ima vremena..a ni ne voli ga uopste. Eto ti upropastene godine..

tako ce biti i sa njom ako se upusti u tu zajebanciju z:zz:
 
Ovo mi se dopada
"I tako ce i ostati i narednih 10 godina,on i dalje zivi u loshem braku,deca mu vec na faksu..ti cesh imati 37godina..imacesh i njega..do dushe povremeno..al..daj shta dash..
Neko to zove zivot...."
MOja drugarica tako umalo da s*ebe svoj zivot, od 19 do 26 godine se vukla sa ozenjenim likom, koji posle silnih godina obecavanja naravno da nije ostavio zenu i decu. A ona ostade sama u 26 i niko je nece posto znaju da se vukla sa matorcem sve te godine. Sad nasla nekog mladjeg decka da se skrasi dok jos ima vremena..a ni ne voli ga uopste. Eto ti upropastene godine..
A gdje ti zivi drugarica?
 
Zdravo svima. Treba mi savet od vas. Imam 27 godina i trenutno nemam dečka. Udvara mi se oženjen muškarac, stariji od mene nekih 10 godina. Izgleda dobro i mnogo mi se dopada, ali....to što je oženjen, to mi smeta. Znam od drugih ljudi, da nema baš neki srećan brak, ali je i dalje u njemu. Toliko je uporan da prosto ne znam šta da radim. Toliko SMS poruka od njega, izliva nežnosti, pažnje...ma svašta. Do sada nisam nikada bila sa oženjenim tipovima i ne znam šta da radim. Šta vi mislite, da probam ili ne?:roll:

Ne treba ti ni kao iskustvo. Toliko ih ima zgodnih i tebi sličnih momaka. Ti ćeš biti samo jedna na crti
 

Back
Top